„Wij gaan gewoon door!" Met originele en gedurfde ideeën is heel veel te bereiken" mm Winnares Tussenprijs Wat zou er verspild zijn..? m „Als 't effe kan Filiaal Aerdenhout genoot van „Hy Fair Lady" Copy Uitslag april-probleem Het probleem van de maand AH-FLITSEN De heer H. Valk over de kien-aktie Kort voordat de heer Valk zijn funktie van reclamechef aan de heer Fienieg overdroeg, hebben wij zijn mening gevraagd over de inmiddels beëindigde kienaktie. Op onze vraag: „Wat is Uw mening over het resultaat van deze enorme campagne?"zei de heer Valk: Eclatant „Kijk eens, ik wil de bezwaren die sommige klanten hebben geuit niet direct onder tafel ve gen, maar wanneer ik die en kele negatieve reacties afweeg tegen de enorme stroom en thousiaste positieve meningen, dan mogen wij hier spreken van een éclatant succes.' Volledige inzet „Dit spel bewijst weer eens te meer, dat met originele en gedurf de ideeën en initiatieven met een volledige inzet van alle medewer kers heel veel te bereiken is". Enorme klantenstroom „Een extra pluim wil ik uitdelen aan de stafmensen die dit spel zo fantastisch goed hebben voorbe reid en uitgewerkt, maar vooral ook aan de werkers in de filialen die de enorme stroom nieuwe klanten onder vaak moeilijke om standigheden hebben ontvangen en voorgelicht". „Aan hen nu verder de taakt om met behulp van onze fantastische sor tering, onze kwaliteit, onze lage prij zen en onze service deze stroom nieu we klanten permanent tot ieders te vredenheid van dienst te zijn. Wat dat betreft heb ik in onze werkers in de filialen het volste vertrouwen. Tot slot wil ik nog opmerken, dat ik persoonlijk met buitengewoon veel genoegen aan deze aktie heb n gewerkt." Indringende start De redaktie van Flitsen, die ge zien en gehoord heeft, hoe indrin gend en enthousiast de heer Valk de start van deze aktie bij de bedrijfsleiders (bijeen in het O.G.) heeft ingeleid, weet, dat de heer Valk met deze slotzin zeker niet te veel heeft gezegd. Deze maand was dit weer eens een winnares en niemand min der dan mejuffr. H. Kusters uit filiaal Oisterwijk. Bravo Oister- wijk. Uw opgave was wel niet goed, doch U hebt alleen door Uw inzending door middel van loting toch een bedrag van VIJFTIEN GULDEN verdiend, hetgeen U één dezer dagen zal worden toegezonden. Van harte gefeliciteerd en nu de vakantie toch weer in zicht is en wij waarschijnlijk dan nog wel in de buurt van Oisterwijk komen, houden we nu vast een rondje tegoed. Foto rechts boven: In de tuin van het ontspanningsgebouw poseerde deze grote groep Zaandaggangers(sters) op 25 april j.l. voor de fotograaf. Foto boven: Op 11 april kwa men deze nieuwe medewer- kers(sters) naar Zaandam om kennis te maken met de pro- duktiebedrijven Foto links: Op de trappen bij het O.G. fungeerde op 18 april jl. deze ploeg als willig slacht offer van de fotograaf Eindelijk was 't dan zover. Na de hele dag met man en paard hard gewerkt te hebben, 't was nota bene vrijdag, vertrok het team'uit Aerdenhout met vier auto's naar Amsterdam, om daar een avond te genieten van „My fair Lady". Na elkander eerst even in de stad te zijn kwijtgeraakt door de druk te en stoplichten, zaten we alle maal toch keurig op tijd in de zaal (Carré). Het was voor allen een gezellige avond, waarbij veel gelachen werd vooral om Johan Kaart met z'n vrienden die nogal van een borrel hielden en waarbij ze dan op een zeer geestige wijze zongen „als 't effe kan", een liedje wat ons nog steeds in het hoofd zit. Vooral de dames genoten veel van de prachtige shows. Zeer voldaan kwam het hele stel 's avonds laat weer terug in Haar lem, waar we even uitstapten en elkander wel te rusten wensten. De avond had ons allen goed ge daan, omdat de boog niet altijd gespannen kan staan. H. J. OOSTEN. Copy voor het eerstvolgende nummer, de O.PW.-editie, moet vóór 3 juli in het bezit van de redactie zijn. Hei klanienspel is nu voorbij, maar: DE KIENAKTIE VOOR de klanten is afgelopen, doch wij blijven met zijn allen nog even gezellig in dezelfde sfeer. Wanhoop niet, U kunt er ook bij zijnl U kunt ook één van die waardevolle prijzen verdienen en die liegen er vast niet om VORIGE MAAND ging ons probl den vijf opgaven samen die üitgere, den luid en als volgt: 1. De bediende in fil. X stempelde de doosjes eieren verkeerd. Op ieder doosje staat 0,81 ge stempeld inplaats van 1,11, dit is per doosje een verschil van 0,30. Er waren vijf kis ten van 40 doosjes, dus 200 doosjes. Het totaal verschil be droeg derhalve 200 x 0,30 60,00. 2. Marietje verknoeit driemaal per week een vleeswarenzakje, dat 3 cent per stuk kost. Dat is 0,09 per week. Voor 3000 per soneelsleden kost dit per jaar maar liefst 3000 maal 0,09 j maal 52 14040, 3. Een interlokaal gesprek in Zo ne C kost 8 cent voor de eer ste twaalf seconden en voor elke volgende 12 seconden of gedeelte ervan 4 cent. De eer ste minuut kost dus 0,08 -f 0,16 0,24. De drie volgende minuten kos ten 3 maal 0,20 0,60. Een gesprek van vier minuten kost dus 0,84. 4. Een fles cassis vruchtenlimo nade die gebroken werd kostte 2,95 0,20 3,15. Denk om het statiegeld!!! 5. En nu de moeilijkste opgave. Annie weegt chocolaadjes. In ieder zakje doet zij echter 10 gram te veel. Er waren 10 do zen van 1.3 kg. De meeste inzenders bereken den dat er op 10 dozen precies 1 kg teveel werd uitgewogen de verspilling te lijf. Wij stel- l moesten worden. De antwoor- en kwamen dus tot een verlies van 8,97. De zaak ligt echter anders. Uit die 10 dozen waarin zich 13 kg chocolade bevond had zij 13 zakjes kunnen afwegen. Nu zij echter 110 gram in een zakje deed, kreeg zij slechts 118 zak jes, dus een verlies van 12 zak jes a 0,69 8,28. Zij houdt echter nog 20 gram chocolade of een bedrag van 0,14 over. Dit kunnen wij dus van 't ver lies aftrekken omdat dit een volgende keer altijd weer kan worden meegewogen. Het ver lies is dus 8,28 0,14 8,14. Het totaal van deze vijf bedragen was 14.112,13. Deze maand stroomden er liefst nog meer dan driehonderd in zendingen binnen. Deze oplos singen waren vanzelfsprekend niet allemaal juist en dus hebt U des te meer kansF Als U iedere maand het in Flitsen genoemde probleem oplost en vóór de sluitingsdatum (ditmaal vóór 4 juli a.s.) naar Redaktie A.H.-Flit- sen stuurt, en als U op de kien- kaart die aan de inzenders van vorige problemen is verstrekt na akkoord bevinding van de Redak tie iedere maand een vakje door kruist, ja DAN, kunt U de eerste zijn die Uw kienkaart geheel vol hebt. Dan hebt U KIEN en bent U winnaar van een van de volgende prijzen le prijs: Een televisietoe stel of radio-gramo- fooncombinatie 750.00 2e prijs: Een complete bromfiets400.00 3e prijs: Een complete fietsƒ200.00 4e prijs: Een fototoestel 75.00 5e prijs: Een fototoestel 40.00 Bovendien wordt iedere maand on der alle inzenders goed of fout de maandelijkse premie van 15.00 verloot. Kijk 'goed, hei is moeilijker dan U denki DITMAAL EEN ALLERAARDIGST probleempje waar U niet te licht over moet denken. Een van onze personeelsleden stuurde vorige iveek waardepunten naar Zaandam teneinde 5 waardevolle kadoos toegestuurd te krijgen. Rij bezorgde de medewerkers op de puntenafdeling echter veel last omdat hij niet het juiste aantal punten instuurde. Ondanks onze duidelijke gesehen- kenlijst berekende hij het aantal punten foutief. Dat kunt U hem zeker verbeteren. De 5 kadoos ziet U op deze pagina afgebeeld. Kijk in de lijst. Let goed op of U het juiste arti kel hebt! Vul daarna het juiste aantal punten en de winkelwaarde in en tel deze later bij elkaar. Kijk goed, want de opgave is moeilijker dan U denkt! Naam: Filiaal no.: Winkelprijs Benodigd aantal punten Geschenk no. 1 2 3 4 5 Totaal Gerekend naar bovengenoemde aantallen is de waarde per punt (in drie decimalen nauwkeurig).

Personeelsbladen | 1961 | | pagina 6