4. Geniet met AH rij toer voor fiets en brommer Maand-topuiikering ideeënbus f820 betekent ongekend rekord Ill ill III I 111 III11II Onidek schoonheid Zaanstreek Zo ziet het nieuwe organisatie schema voor het kantoor er uit SAH002000084 Flitsen Fabr/Zaan april 1961 Personeelsorgaan van Albert Heijn N.V., Zaandam 18e Jaargang No. 4 - April 1961 Deze maand scoorde de ideeënbus een ongekend re- lö.-'S^de cord. Hoewel enkele ideeën nog aangehouden moesten worden kon een groot aantal andere ideeën worden al- gehandeld, waarbij een totale beloning van 820, uit de bus kwam. Een maand als deze hebben wij nog niet gekend. Topscoorder De topscoorder was de heer H. v. d. Loo die door het aan brengen van een papiergelei der aan één van onze verpak kingsmachines op de S.B. een verbetering voorstelde die hem 350,— opbracht. Hij werd op de hiel gevolgd door het koppel Bloemsma/ Overmeer, die met een idee over de produktie van limona desiroop tot een bedrag van 325,— kwamen. De heer Overmeer liet zich ook verder niet onbetuigd en met de heer Engberts samen kon nog 50.worden toegekend voor een verbetering bij de produktie van jujubes. In de beschuit af deling was het de heer Brchler, die door een verbete ring van het platentransport een be loning oogstte van f 40, Onbekende inzender 15.werd verdiend door een onbekende inzender met een idee over een vergemak kelijking van het schoonma ken en repareren van platen bij de Bandovens. per, J. Pasma en B. J. Kok, resp. voor vereenvoudiging en versnel- j ling van het machine schoonma ken, het beperken van afval en het verbeteren van de weegmethoden. Tenslotte kwam de heer P. W. Schipper nogmaals op de lijst voor met een aanmoedigingspremie waar bij hem f 5,werd toegekend. Extra beloning Dan de heer Zwart van de S.B. Deze deed een suggestie die om bedrijfsekonomische redenen niet kan worden uitgevoerd, maar waarvoor hem toch een aanmoedi gingspremie kon worden toege kend van 5, Het zal niet eenvoudig zijn deze ideeën in de komende maanden te overtreffen en wij mogen wel de verwachting uitspreken, dat zowel het idee van 350.als dat van 325.voor een extra beloning in het eerste halfjaar 1961 in aan merking zullen komen. HET IS NOODZAKELIJK gebleken het organisatieschema van de administratie in verband met de grote groei van ons bedrijf belangrijk te wijzigen. Met ingang van heden ziet dit schema er als volgt uit: De administratie is verdeeld in 4 groepen aan het hoofd waarvan een hoofdchef staat. Voor de Mechanische administra tie is dit de heer H. Martin. Voor de Financiële administratie is dit de heer H. Hooijberg. Voor de Filialen administratie is dit de heer T. K. Gruijs. Voor de groep Goederenadmini stratie wordt voorlopig nog geen hoofdchef benoemd; de heer M. J. H. Grooten zal hier als waarnemer optreden. De heer Hooijberg is tevens plaats vervanger van de Chef de Bureau. De administratie van de P.B. zal zodra dit mogelijk is, vermoede- lgk volgend jaar, naar de P.B. worden overgeplaatst. Aan het hoofd van deze administratie zal een nieuw te benoemen chef ge plaatst worden, die onder de di- rekteur produktiebedrijven zal ressorteren. De administratie van Formosa gaat nog dit jaar over naar het Hoofdkantoor in Amsterdam. De administratie van de Groot handel zal na overplaatsing naar het D.C. onder de heer J. Pieters vallen. In verband met de benoeming van de heer Hooijberg tot hoofdchef zal voor de Algemene Boekhou ding een afdelingschef gezocht worden. Ditzelfde geldt voor de afdeling Administratie Controle Filialen door de benoeming van de heer Gruijs. De heer F. Vermaat is in oplei ding voor chef van de pons- en lichtkamer. De mannen, die het leeuwedeel van de premies voor zich opeisten: v.l.n.r, W. Engberts, H. v. d. Loo, J. M. Overmeer, G. Bloemsma, allen van de afdeling S.B. Chef de bureau Correspon dentie Groothandel -export Mechanische administratie Machine kamer Pons- en Lichtkamer H. Martin H. Hooijberg Personeels zaken Organisatie Financiële administratie Boek houding Zegels Resultaten contr. fil. Filialen- administratie Adm. kontr. Filialen Goederen administratie In memorial» Vrijdag 24 maart kregen wij bericht, dat onze kontroleuse Mej. D. H. KUYK in de leeftijd van 75 jaar was overleden. Gedurende enige weken was zij al door ziekte afwezig. Tenslotte oordeelde dokter, dat opname in het Stadsziekenhuis te Purmerend geëist werd, waarin zij ook overleden is. Wij missen in haar een ge waardeerde en prettige kracht die op onopvallende wijze haar plicht deed. Zij ruste in vrede. Planning Pinksterkamp Inkoop- admin. WIJ, DAT WIL ZEGGEN, de redaktie van de Flitsen, no digen u hierbij uit tot het maken van een rijtoer, een puzzeltocht voor wielrijders en bromfietsers door het mooiste deel van de Zaanstreek op zaterdag 22 april a.s. Gestimuleerd door het prachti ge voorjaarsweer in februari en maart (I) zijn onze trekkersinstink- ten wakker geworden en be sluipt ons een verlangen de na tuur in te trekken en te genie ten van al het schoons wat een voorjaar te bieden heeft. Puzzeltjes Het is de bedoeling dat wij u een tochtje laten maken, waaraan u zelf en uw hele gezin kan deel nemen, en het enige wat u daar voor nodig heeft is een (brom)- fiets en een goed humeur. Wij zullen u voeren via landelijke weggetjes en pittoreske plekjes maar bovenal in de natuur en u zult daar naast enkele leuke puzzeltjes moeten oplossen. Kortom, u zult er een pret tige en leerzame dag aan beleven. Oók Amsterdammers. Voor de goede gang van za ken moeten wij u nu reeds vragen het bijgaande formu liertje in te vullen en binnen één week in te leveren bij de portier of in de bekende rode bus bij personeelszaken en la ten wij afspreken dat ieder een kan (en moet) meedoen, die in de Zaanstreek woont, want als deze tocht slaagt, zullen wij ook voor de Am sterdammers een dergelijk uitstapje organiseren, hetgeen echter niet wil zeggen, dat de Amsterdammers nu niet mee mogen. Graag zelfs! Bestellingen Het populaire Pinksterkamp voor de kinderen zal ook dit jaar weer I worden gehouden. Van zaterdag 20 tot en mrt woensdag 24 mei a.s. zal het kroost van 8 t/m 12 jaar van ons personeel kunnen genieten Als datum voor onze tocht is vast- in Lunteren, waar de jeugdherberg gesteld 22 april en wij hopen, dat „De Poelakkerhen gastvrij ont- veje tientallen deelnemers met ons Opgaven vóór 15 april a.s. op de over de Noordhollandse wegen afd. P.Z. van de produktiebedrijven zullen zwerven. Rekening- Courant Faktuur- kontröle T. K. Gruijs M. J. H. Grooten Onderstaande leden van het gezin geven zich hierbij op voor deelname aan de puzzeltocht op zaterdag 22 april a.s. 1. leeftijd jaar per fiets/brommer 2. 3.

Personeelsbladen | 1961 | | pagina 1