Personeelsfeestjes overal Den Helder vierde pluspluïmfestijn GEHUWD Voor het eerst waren wij er in geslaagd om no. 1 in onze groep te worden. Dit heuglijke feit hebben wij natuurlijk ge vierd. Mevrouw Besse was de gehele middag in de weer ge weest om allerlei lekkere hap jes klaar te maken. Toen we des avonds binnenkwamen stond de koffie met gebak reeds klaar, dus konden we zo aanvallen. Ieder had een stel platen meege nomen zodat we volop muziek hadden en voor ieder wat wils. Onder het koffiedrinken stelde be drijfsleider Besse voor om er alle maal nog" een schepje op te doen, zodat we binnenkort misschien weer eens een prijs zouden win nen, waarvan hij dan met z'n al len een gezellig dagje uit wilde! Voor dit idee was iedereen na tuurlijk enthousiast. Ondertussen waren de kopjes verwisseld voor glazen met inhoud en kwamen al lerlei lekkere hapjes op tafel. De avond werd verder gevuld met di verse spelletjes, waarin vooral de heer G. Kusters zich nogal uit leefde. Ook de danslustigen kwa men aan hun trekken. Gezelligheid kent geen tijd, zodat het al behoorlijk laat was toen we huiswaarts keerden met de vaste voornemens om zo spoedig moge lijk weer een prijs te winnen, want het was ons allemaal reuze goed bevallen. K. GOUMA, Fil. Keizerstraat Hendrik Jansen en Annie van der Laak, fil. 561. Jan van Haaften en Nellie van Ast, fil. 114. Henk van Toorn en Jenny Osté, fil. 507. Annie Grijsbach en Frans Koningstein, fil. 623. Willy van Nuland en Joke v. d. Velden, fil. 623, ass. chef. Johan Beumer en Johanna Storteboom, fil. 548. Jan de Klein en Lud Groe- newegen, fil. 232. Uitbreiding feestagenda De jubileum-agenda, gepubliceerd in het nummer van december '60, dient nogmaals uitgebreid te wor den. De heer J. Strumpel, als chauffeur gestationeerd in filiaal Bilthoven, viert n.l. op 24 augustus zijn 40- jarig jubileum. 14-3: Jan Petrus Dik en Kathari- na Harmina Bosklopper, fil. 567. 4-4: Doortje van Buuren en Ar no Jurgens, fil. 211. 5-4: Anton B. G. M. Jansen en Ria v. Westing B.L., fil. 134. J. Dupree en J. G. v. Vx-e- sendaal, fil. 68. Piet van Aart en Lien de Boer, fil. 645. Dit is de ploeg van filiaal Amersfoort, Puntenburgerlaan, o.l.v. de heer C. Jongbloed, Dit team ontving op 8 maart j.l. de zilveren pluspluim over de eerste periode. Markthal Ben Bosch bij Snip en Snap Dank zij onze papierpot kregen wij van de leiding van onze Markthal 22 maart een gezelli ge avond aangeboden in het Casino. Daar werd de revue gegeven van Snip en Snap. In de pauze werden nog 2 con sumpties aangeboden. Dat hoorde er ook nog bij, hetgeen uiteraard de gezellige sfeer verhoogde. Er werd veel gelachen. Men kon merken dat de consump ties op prijs werden gesteld, want de heer Stoof zijn opmerkingen waren niet zo droog meer als voor de pauze. We vonden het jammer dat juffr. K. pas na de pauze kwam, maar de consumpties sleepte ze toch in de wacht. De avond is wel bijzon der in de smaak gevallen bij ons. We hopen dat er zo nog eens een avondje komt. Vanaf deze plaats dank ik dan namens mijn kollega's de leiding van onze Markthal voor deze zeer geslaagde avond. J. L. VAN BERS, Markthal Den Bosch Antonius Vlaar en Klazina Zon, fil. 209. 8-4: Hendrika. van Haarlem en Robert Smit, fil. 607. 8-4: Kitty Hachmang en Jan Luyten, fil. 710. 8-4: Jan van Bokhorst en Mia Grolle, fil. 560. 11-4: Cor Vergeer en Lien Wete ring, fil. 243. 11-4: Jan Albers en Ria Daniels, res. chef. 11-4: Hendrik Gerrit Brinksma en Klasiena Kuiper, res. chef.

Personeelsbladen | 1961 | | pagina 6