Nieuw personeel produktiebedrijven kantoor Leut-explosie carnaval 1961 Aktiviteiten AH muziekkorps Uitbreiding PZ Oostzijde Kascontrole Toelichting op de ideeënbus GEHUWD De heer L. Land met pensioen A H - r L I T s E N 3 Rlly Vas Dias en Frans Teswerth werden uilgeroepen tot carnavals- prinses en -prins. De heer Woudt maakt de adellijke benoeming bekend. Wij heien welkom M. W. in 't Veld-Diphoorn S.B. L. Poulain Rmb. T. H. de Vries-Mik C.F. N. Vleggaar T.A. V. C. A. Jong K.B. E. B. v. Heuvelen Verv. S. Mantel L.F. C. M. Gouweleeuw O.G. L. Hofman Mag. I Mej. G. Prins inkoop Me). T. Bunschoten kostprijs A. Löhr kostprijs P. Bakker hollerith A. Timmer reclame Mej. E. G. M. Briefjes: creditafd. H. J. de Haas factuurafd. Mw. A. F. Jongejan-Schuurman: hollerith y Stinkende „ideeën-boer een hoogiepuni QP ZATERDAG 28 JANUARI gaf het A.H. muziekkorps zijn winterkoncert in het ont spanningsgebouw, ditmaal met medewerking van Muziekver eniging Concordia uit Oost- zaan eveneens onder leiding van de heer C. Kat. In zijn ope ningswoord heette de voorzitter in het bijzonder welkom de heer Ir. W. A. Eggers en de heer en mevrouw IJpma. Van de Unie was aanwezig de heer Woudt. De zaal was niet geheel vol maar wel zeer rustig. Uitstekend Voor de pauze speelde A.H. en na de pauze was de beurt aan Concordia. Concordia speelde zoals gewoonlijk prima. Ook ons corps maakte een uitste kend concert. Om half elf wa ren de concerten afgelopen en ging iedereen tevreden naar huis. Naar Urk en Beverwijk Vrijdagavond 3 februari hielden wij onze jaarvergadering. Onge veer de helft van de leden was aanwezig. Het was een rustige vergadering zonder verkiezingen. Voor het concours gaan wij waar schijnlijk naar Beverwijk. Ook ne men wij 15 april a.s. deel aan de vlaggetjesdag in Urk. Dozijn gekken Tijdens de polonaise kwamen er tot grote verrassing van iedereen plotseling een dozijn carnavals- gekken binnen, in gedaanten van heksen, clowns, boeren e.d. Deze luisterden onder grote hilariteit en met veel succes het feest op. Schrijver dezes heeft enorm gelachen om een niet op zijn „tenen" getrapte clown, die zelfs na afloop van het feest nog gewoon doorging. Ook de schietende en stinkende ideeënboeren tevens de niet al te grote pianospelende reclame-baby waren hoogtepunten van de avond. Sinds enkele maanden is de afdeling personeelszaken uitgebreid met een speciale afdeling administratie. De verschillende gege vens over de personeelsleden, die deze afdeling nodig heeft voor allerei doeleinden, worden aldaar op moderne wijze geadmini streerd. De heer J. Breeschoten, die sinds juni 1960 deel uitmaakt van Per soneelszaken, produktiebedrijven is verantwoordelijk voor deze af deling en wordt door de dames J. Nijmeijer en I. Muyden geassis teerd. Juiste gegevens Vanzelfsprekend is het van groot belang dat de gegevens die deze afdeling over U bezit, ook juist zijn! Als U gaat verhuizen, uw gezin breidt zich uit, of u behaalt een of ander diploma, geef dit dan on middellijk op aan deze afdeling, die telefonisch te bereiken is on der toestel 249. Charmant Prinsenpaar Omstreeks 10 uur werd met veel bijval het „Kantine-carnavals Prinsesje en heer Prins" gekozen. Een heel charmant stel, dat bleek later op de avond wel. Al met al was het een leutige avond en de schrijver dankt ook namens velen met oprecht nakloppend carnavalshart onze „Koning" carnaval met zijn volge lingen voor deze avond en hij hoopt, dat het volgend jaar maar dan iets later dan tot 11 uur er weer een avond komt voor de carnavalsvierders en de zotten. Het is Uw vrouw dokter. Zij zegt dat het de enige manier is om U te zien te krijgen. Gert, zoon van G. van Don gen (Hollerith). Yvonne Margareta de Wildt (C.M.) Ook voor het opnemen en storten van spaargeld, het terugontvan gen van gemaakte kosten en an dere betalingen dient men nu deze afdelingen te bezoeken, zoals ook voor het ophalen van verjaardags verstrekkingen en verstrekkings bonnen e.d. 'n Nieuwe afdeling, die de taak van personeelszaken vergemakke lijkt. De heren D. Abbink en J. Pasma delen mede dat bij de jaarlijkse kontrole de kas van het perso- neelsfonds in goede orde is be vonden. MAQUETTE Evenals van hel te bouwen D.C. be schikt men bij de afd. Organisatie en Arheidsstudie ook over 'n maquette van de pro dukliebedrijven Het ingenieuze bouwsel bewijst goede diensten bij de studies over de herindeling van de produk tiebedrijven die op het ogenblik aan de gang zijn Vanaf 1 januari 1961 werkt de „Ideeënbus" op een ander schema als voorgaande jaren. Er zijn meerdere bussen in het bedrijf geplaatst. Ook de for mulieren zijn gewijzigd. Er worden nog oude formulieren die schijnbaar nog onder onze mensen zitten gebruikt. Mogen wij de inzenders nogmaals verzoeken, de „Nieuwe" formulie ren te gebruiken, en deze met naam van de inzender in de bus sen te deponeren. Een snellere werkwijze voor de commissie om de ideeën af te wer ken is op vorenvermelde manier van inzending noodzakelijk. Wij rekenen op uw medewerking. De Albino's wisten de beentjes wel van de vloer te houden. En hoe! Zo msen, heb ik je weer in je bureauslaapje gesnapt. 2-2: Mej. R. Meulenkamp met de heer S. Nagy (V.A.) 25-2: Mej. J. E. Paap (C.F.) met de heer M. Oosterhuis. De dwaasheid viert hoogtij, en dat betekentcarnaval. M ET O.G. WAS OP die beruchte en voortaan in de geschie- denis vermelde avond van 11 februari 1961 bijna niet meer te herkennen. Feestelijk en gezellig versierd kon deze zaal wed ijveren met één van onze Zuiderburen. Bij A.H. was iets van de carnavalssfeer doorgedrongen en dat er van genoten is bewezen de opgewonden gesprekken en lachsalvo's op de daaropvol gende „duffe" maandagmorgen. Piepklein speechje De Stemming was er direct al in ondanks het feit dat de kelen nog niet geheel doorgesmeerd waren sommige heren krampachtig Om Henri klein uur opende de heer Woudt met een piep- carnavalsspeechje de avond en begon reeds na 15 minuten met een grootse polo naise waaraan iedereen natuur lijk deelnam en mee ho(t)ste. pogingen deden om de juiste maat te vinden op het meesterlijke rit me van de Albino's. Deze band, die midden in de zaal (fantastisch idee!) opgesteld was, speelde de hele avond onvermoei baar door en heeft ook stellig een carnavalspluim verdiend. Op 17 februari j.l. hebben wij afscheid genomen van de heer Land, die sedert 22-11-'43 in onze dienst is geweest. Gedurende deze jaren heeft de heer Land zich verdienstelijk ge maakt in de beschuitbakkerij. Of schoon ploegendienst niet altijd even prettig is, heeft de heer Land zich hierin best weten te schikken en zijn werk met plezier verricht. Wij wensen hem het beste toe en hopen, dat hij nog vele jaren van zijn pensioen mag genieten. Dit zijn de dames I. v. Muyden (l.) en J. Nijmeijer (v.), die wanneer uw adres verandert, uw gezin zich uit breidt of als u een of ander diploma hebt behaald, dit graag zo spoedig mogelijk van u willen vernemen. Van zijn kolleg a's van de beschuitafdeling kreeg de heer Land waarderende woorden, bloemen en sigaren. De heer G, Brehler was de tolk.

Personeelsbladen | 1961 | | pagina 3