Afgelopen december: Hausse in de wijnverkoop Bartelson bezoekt Verkiezingen nieuweiedenOR 100 score Nieuw personeel produktiebedrijven kantoor AH-FLITSEN Laten wij eerst eens bekijken wat er al zo in dit pas begonnen jaar gebeurd is. Wij hebben allemaal de nieuwjaarsrede van Ir. W. A. Eggers in de Flitsen kunnen lezen, waar uitvoerig werd uiteengezet wat er allemaal in onze produktie- bedrijven was en nog zal gaan ge beuren. Wij hopen dat alles een goed verloop mag hebben, waar toe wij allen een steentje kunnen bijdragen. 1961 begon al heel pret tig wat onze ideeënbus betreft; dit is wel een sukses. Zo was het voor de heren J. M. Overmeer en B. Gruijs wel iets heel bizonders. De grootste prijs die wij tot heden gekend hebben is nu uitgereikt met een feestelijk tintje, wat ook wel de moeite waard was. Een prettig geluid was dat de hele afdeling in de vreugde meedeelde. Ook de heer C. Hartland kon vreugdevol gestemd zijn dat hij met de drop zo'n sukses boekte. Wij blijven nog wat in deze stem ming, want mevr. De Vuist (bij velen bekend) was op 17 januari 88 jaar. Onze felicitatie, mevrouw, en wij wensen U nog menig jaar toe en hopen dat Uw hand weer gauw beter mag zijn. Bij de fam. P. Vlootman (P.M.) is een zoon geboren die de naam Theodorus Hermanus ontving. Ook bij de fam. Sipkema (K.B.) werd een zoon geboren. Wij willen de ouders feliciteren met deze nieuwe wereldburgers. Wij hebben ook nog een bruide gom in ons midden en wel de heer Nagy van de V.A.; wij wensen U nog prettige dagen toe en voor straks een goed en gezond huwe lijk. Voor de maand februari hebben wij in ons feestprogramma staan de heer T. Slinger (C.M.), die op 3 februari zijn 25-jarig zakenju- bileum vierde. Nog een wenk voor diegenen die Personeelfonds en Personeelsver eniging verwarren. De Personeels vereniging is voor lezingen, mooie zanguitvoeringen en onze gezelli ge dansavond op 11 febr. a.s. Ons Personeelfonds is voor onze zie ken, voor gezinshulp, voor atten ties bij geboorte, jubileum etc. Nu gaan wij onze ziekenlijst eens bekijken. Mevr. Van Wijngaarden is nog steeds in het St. Janszie kenhuis en moet volkomen rust houden; de dokters hebben dit na het onderzoek voorgeschreven. De heer De Boer (K.B.) is nog steeds wegens ziekte thuis, maar gaat wel vooruit. Wij hopen dus op een spoedig herstel. De heer H. Bakker (S.B.) had een ontsteking in zijn oog, en de heer L. Heistek (K.B.) moest ook het werk opgeven door een ontsteking in de rechter bovenarm. Mej. J. Schaap (B.B.) is al enkele weken thuis wegens ziekte; zo ook de heer De Laat die al vele weken thuis is. De heer Bets (Exp.) is na een verblijf in het ziekenhuis weer thuis. Wij willen wel in het bijzonder voor de heer Bets de wens uitspreken dat de gezond heid waar hij al zo'n lange tijd op wacht, terug mag komen. Met mej. T. Groothuesheitkamp gaat het ook niet erg vlot, wel ziet ze er wat beter uit, maar is toch nog niet de Truus zoals wij haar altijd gekend hebben. De heer de Brueijs (B.A.) moest voor enige tijd het bed houden, want de geling zit hem te plagen. Mevr. Struwer moest opgenomen worden in het ziekenhuis. Mevr. Vis v. Saanen is weer thuis en we hopen dat ze geheel hersteld bij haar man en gezin is terugge keerd. De heer Kabel (C.M.moest het werk opgeven door een ongeval aan zijn hand. De lijst van zieken is wel even langer geworden. Mevr. Loers-Verkerk is weer aan het werk getogen, want daar was alles griep wat de klok sloeg. Hoe zal het toch met onze vrien den daar overzee gaan. Wij horen nooit meer iets, alles is toch wel goed. Laat eens wat weten uit die verre landen, anders kom ik zelf eens bij jullie kijken in Canada en in Australië. Laat ik dan maar weer besluiten met de beste wensen en een spoe dige beterschap voor al onze zie ken. QE DECEMBERMAAND VAN 1960 zal, „althans voorlopig" bekend blijven om de enorme hoeveelheid wijn, die er in de filialen is verkocht. Wij hebben uit vele filialen enthousiaste meldingen binnen gekregen. Het is te veel om deze allemaal te publiceren en wij hebben dan ook een greep moeten doen: In filiaal 511, Handelstraat, Utrecht bijvoorbeeld was de heer Van Hardeveld, die vóór zijn pensionering bedrijfsleider was van filiaal Baarn, weer op zijn post in de wijnafdeling. 3000 flessen! getuigt een verkoop van ruim 1100 flessen. Volgend jaar op naar de Dat dit duidelijk te merken is 150°- geweest in de wijnverkoop be wijzen de cijfers: Een totale verkoop van 3000 fles waar van de heer Van Hardeveld er maar liefst 1500 voor zijn reke ning nam. De klanten beginnen de heer Van Hardeveld na vier jaar al te ken nen en vragen „of die mijnheer van de wijn ook weer komt". Wij vinden dit een unieke prestatie, die getuigt van een gedegen vakken nis en liefde voor het vak. Heer Van Hardeveld: onze com plimenten!! Viel in smaak In filiaal 504, Planciusplein, Breda heeft de bedrijfsleider, de heer W. Jansen, in samenwerking met de Ruim 2000. De heer B. H. van Thiel, bedrijfs leider van filiaal Van Lawick van Pabststraat te Arnhem, heeft zijn liefde voor de wijn in de loop dei- jaren op de juiste wijze op zijn klanten weten over te dragen. Ligt het gehele jaar de wijnver koop in dit filiaal reeds op een hoog peil, het hoogtepunt vinden we natuurlijk ook in dit filiaal in de laatste weken van het jaar. Het resultaat mocht er zijn: ruim 2000 flessen. In filiaal 580, Roosendaal, heeft de bedrijfsleider, de heer P. Schapen donk, in samenwerking met etaleur Van de Wijngaard een prachtige wijnkelder ingericht. Hoewel de be langstelling dit eerste jaar niet ov heren C. en J. van de Broek, een weldigend is geweest, is een ver gedeelte van het magazijn voor de koop van plm. 1500 flessen een wijnverkoop ingericht. Dat dit bij resultaat waar dit filiaal trots op de klanten in de smaak is gevallen kan zijn. Een klein hoekje van de wijnkelder in filiaal Roosendaal, waar men met eenvoudige middelen een aardig resultaat heeft weten te bereiken. Sekr. OR deeli mede: dat ingevolge artikel 8 van het reglement, zoals dit thans luidt, aan de beurt van aftreden zijn de vertegenwoordigers van de navol gende groepen van de onderne mingsraad b 1 beambten hoofdkantoor 2 a 2 hoger leidinggevend en leidinggevend personeel produktiebedrijven 1 d I 1 mannelijk personeel koek- afdeling, biscuitafdeling, beschuitbakkerij, meel zolder l d I 3 expeditie (magazijn I en II) en centraal magazijn 1 d I 5 technische afdeling en bouwafdeling 1 dll 1 vrouwelijk personeel koekafdeling, biscuitaf deling, beschuitbakkerij, pakkamer van de koek afdeling en de verpak kingsafdeling (V.A.) 1 dat voorts dient verkozen te wor den wegens het aftreden ten ge volge van vertrek, de vertegen woordiger van de navolgende groep c lager leidinggevend per soneel produktiebedrij ven i dat de verkiezing zal worden ge houden op 15 februari 1961 dat vóór 15 januari 1961 zal wor den gepubliceerd een lijst, houden de de namen van de kiesgerechtig de werknemers; dat de voordrachten, waarop ten minste voor iedere te vervullen plaats 2 candidaten gesteld dienen te worden, kunnen worden inge diend door tenminste 5 kiesge rechtigde werknemers; dat deze voordrachten bij hem worden ingediend in het tijdvak van 18 januari8 februari 1961. Het AH-muziekkorps heeft op 28 januari j.l. een concert gegeven voor een flink bezet O.G. De 2e Scliaak-Simultaanwedstrijd op dinsdag 24 januari j.l. is een triomf voor de heer H. v. d. Stadt geworden. Daar de heer A. Slob door ziekte niet kon spelen, moest hij het in z'n eentje opnemen tegen 14 tegenstanders. Hoewel de heer v. d. Stadt aan en kele borden op sterke tegenstand stuitte, slaagde hij er toch in een 100 score te bereiken. Een fraai resultaat. Namens de personeelsvereniging had de heer A. v. d. Hazel bij het begin van de wedstrijd de heer v. d. Stadt een boek aangeboden. De P.V. stelt deze initiatieven zeer op prijs, zei hij. „Ik had toch al gezegd, dat ik bank roet was. Kunnen jullie nog een mannetje gebruiken?" Stemming Deze zeer mooie ochtendstemming leverde de heer P. Schotsman de 1e prijs op in de categorie landschapsfoto's Wij heten welkom 5. de Vries Verv. A. M. Bakker Div. H. J. de Bruin Mag. I M. v. d. Vegt L.F. J. Dijkman Emb. P. de Groot Emb. C. M. Klijnsmit-Hoogland S.B. G. van Ruiven O.D. P. A. Vlaar C.F. Meyn-Huisman C.F. P. Swenneker-Graver C.F. M. Groen C.F. E. Hoekstra Emb. S. Dijkstra K.B. J. Bos K.B. H. Salverda Exp. H. Hilken S.B. T. Langver-Ketema C.F. A. van Leeuwen S.B. P. van 't Riet Faktuurafd. L. Koedooder Rek. Courantafd. Mej. T. Cuperus Hollerith E. den Bakker Kalkulatie-afd. E. Gijtenbeek Archief Mej. A. Aafjcs Hollerith L. de Groot-Flantua, K orrespondenti e Mej. E. v. d. Wey Kantine Mej. E. Finke Zegelafd. Mej. L. Zwaneveld Sekretariaat A. Reversma Verkoopafd.

Personeelsbladen | 1961 | | pagina 6