Personeelsavonden overa Ideeënbus EEN ENORME TOEVLOED van verslagen van personeels- avondjes is op de bureaux der redactie terecht gekomen. Alles opnemen was onmogelijk en daarom zijn er enkele vol ledig geplaatst en is uit de overige een greep gedaan. Deson danks is de redactie dankbaar voor alle moeite, die er aan be steed is. De teams van filiaal Haarlemmer straat en Oude Hoogstraat te Am sterdam belegden samen een per soneelsbijeenkomst. Dat het goed „boterde tussen deze teams kunt u op deze foto wel zien. Kennismaking Behalve met het AH-kienspel maakte de ploeg van VENRAY ook kennis met enkele nieuwe kollega's, die kort daarna in dienst zouden treden. Dat deze zich al direkt goed thuis voelden, blijkt uit het feit, dat een van deze meisjes maar meteen de hoofdprijs (blik vacuum koffie) voor zich opeiste. Dat kan nog wat worden. Fil. 148 Me]. I. Jongsma 2-2 505 Bed. A. J. v. d. Kruis weg 2-2 70 Mej. J. Hennipman 2-2 181 Mej. N. Doornenbal 2-2 591 Bedrijfsleider R. H. Gol- denbeld 2-2 510 Mej. A. M. Bernaards 2-2 513 Mej. N. B. Joosten 2-2 592 Mej. E. M. Lambers 2-2 70S De heer WBuis 2-2 37 Bed T. van Garderen 9-2 82 Mej. A. G. Kamphuis 12-2 634 Mej. H. J. M. Verduin 14-2 534 Mej. S. K. Mijndcrs 16-2 128 Bed. H. E. P. G. Rohde 16-2 615 Mej. W. M. L. Donners 16-2 641 Mej. C. T. L. Dorscheidt 16-2 565 Mej. H. M. A. Peters 19-2 541 Bed. J. J. M. Scheffers 21-2 329 Bed. K. S. W. Barbc 23-2 503 Mej. J. de Waard 23-2 588 Mei. T. S. Colsen 23-2 527 Mej. W. Burgers 23-2 564 Bed. J. van Heeswijk 23-2 246 Mej. H. H. S. Kramer 26-2 Véél punten De O P.W. zal ook wel nergens ver geten zijn op de avondjes. Zeker niet in elk geval in pl-aal Zeist, Slotlaan. Daar was men tenminste niet al leen vol lof over het AH-kienspel, doch beloofde tevens van de Ó.P. W. iets bijzonders te maken. Men is er van overtuigd: „Dit gaat Zaandam ontzettend veel punten kosten voor ons hier in Zeist!" Tweehonderd gulden De Opel, die door de heer G. Heijn uitgeloofd is als extra O.P.W.-prijs, is ook nog een onderwerp van ge sprek geweest. Verschillende be drijfsleiders hebben ook hun per soneel iets beloofd, als zij de auto winnen. T weehonderd gulden per persoon heeft de bedrijfsleider van filiaal ENSCHEDE, A'I aasstraat, toegezegd. Voor dit grote filiaal geen gering be drag. Als daar te zijner tijd maar geen hypotheek aan te pas moet komen Erwtensoep Met het eten (of is het drinken?) van erwtensoep werd direkt na de sluiting van de winkel een begin gemaakt met de bijeenkomst in Steenwijk. Pas daarna verloste de bedrijfs leider het team van de kwellende vraag: „Wat gaat er toch komen?" Maar toen men dacht, het nieuws te weten, nl. het verloop en de ver schillende akties in de O.P.W., kwam pas het eigenlijke nieuws: het AH- kienspel. En ook hier: fantastisch! Warm gelopen Nauwelijks afgekoeld na de grote brand, werd het team van Schoon hoven alweer door de bedrijfslei der warm gemaakt voor de O.P. W. en de Kien-aktie. Dat hij suk- ses had, bleek wel uit het verslag. In de O.P.W. zal ons team nog van zich laten horen. Zaandam!" Ongeluksgetal Voor wie bijgelovig is, zou het aantal van de 13 toehoorders uit de filialen Sluis en Oostburg, die door de rayonleider, de heer L.A.J. Schneider, in een gezamenlijke bij eenkomst werden toegesproken, een kwalijk voorteken kunnen zijn. Niet echter voor onze Zeeuwse kollega's, die een enorme deelna me aan het AH-kienspel voorspel len. Daar besprak men o.m. het probleem, hoe de Belgen kun nen deelnemen. Gastvrijheid Gecombineerde vergaderingen ko men trouwens steeds meer in zwang. Zo ook in Amsterdam, waar de filialen Oude Hoogstraat en Haarlemmerstraat de gastvrij heid genoten van bedrijfsleider E. Schooneveld van eerstgenoemd fi liaal. Hierover ontvingen wij een ver slag in dichtvorm, waaruit wel blijkt dat ook in Amsterdam veel waardering voor het AH-kienspel is ontstaan. Helaas liet de plaats ruimte publicering niet toe. Kienprobleem Voor het kienprobleem van deze maand verwijzen wij U naar de andere zijde van dit inlegvel. De oplossing van dit probleem moet vóór 4 maart a.s. naar de redaktie van AH-Fhtsen gezonden worden. Kopie voor het volgend nummer moet eveneens vóór deze datum in het bezit van de redaktie zijn. IN DE AFGELOPEN periode zijn weer vele ideeën binnen gekomen waarvan de volgende voor een beloning in aanmer king kwamen. De heer Th. Post, bedrijfsleider van filiaal Amster dam, Scheldestraat 100, zond het volgende idee in dat be loond werd met een premie van ƒ50, De sealrand van de zakjes verpakte drups, b.v. zware ballen, borstulevellen, enz. niet meer verticaal doch horizontaal sealen. Door „verticaal" te sealen bestaat er veel meer kans op loslaten, waardoor lucht kan toetreden. Het idee op zichzelf is niet nieuw, aangezien het reeds wordt toege past. Wij zullen het voor ons bedrijf uitwerken en indien mogelijk gaan toepassen. Het idee dat de heer P. Menkveld, bedrijfsleider van filiaal Amster dam, Schippersgracht, inzond werd beloond met een aanmoedi gingspremie van 5, Is het mogelijk de gom van de obligatiezegels van een smaakstof te voorzien, zoals b.v. de sluitze- gels van filmrolletjes? Momenteel verzenden wij reeds ze gels waarvan de gom van een smaakstof is voorzien. Fil. 580 Bed. W. C. van Kooten 6-2 193 Bed. G. S. Ekers6-2 249 Bedrijfsleider G. A. de Groofe 6-2 709 Mej. T. Swart 6-2 297 Bed. J. C. Assenmacher 10-2 571 Bed. L. Schuuring 13-2 538 Mej. W. Boon 14-2 211 Chauffeur W. G. Kools 22-2 701 Chauffeur B. de Jong 27-2 572 Bed. W. v. Turenhout 28-2

Personeelsbladen | 1961 | | pagina 6