Einde verbouwing O.G. in maart te verwachten 1961 Wij heien welkom Nieuw personeel kantoor produktiebedrijven Bed ii ktle-a bo mi em en ten voor leilen van P.V. Vakantieregeling De heer De Brueijs gcede bekende bij Amsterdamse bedrijlsleiders Voetbal De heer Hoeve met pensioen Judoclub zette jaar goed in AH-FLITSEN Fraaie voorzieningen in verbeterd O.G. ("Negenen, die in het Ontspanniogs-Gebouw werken, zijn in het afgelopen jaar gestart met de hoop, dat de verbouwing snel zou beginnen, en vlot zou verlopen. Zij hebben het jaar achter gelaten met de wetenschap dat het begin lang op zich heeft laten wachten en dat het tempo door allerlei omstandigheden jammer genoeg niet hoog ligt. De eerste voordelen van het Prettiger werken werk heeft U al kunnen merken, n.l. de verwarming. De nieuwe installatie oliegestookt is in staat de zaak op een beha- gelijke temperatuur te houden „Pijnloos" I)it is echter voorlopig het enige voordeel, want straks zullen nog meer verbeteringen volgen. Wij hopen op Uw aller medewerking, om dit zo „pijnloos" mogelijk te laten verlopen. Wij vragen vooral Uw medewerking voor het perso neel. Cola-automaat U hebt gezien in welke staat de keuken verkeert en U zult begrij pen dat dit het werken niet een voudiger maakt. Wij hopen echter dat ongeveer in maart alle verbeteringen zijn aan gebracht. We zullen dan beschikken over 2 buffetten, zodat iedereen vlug aan koffie geholpen kan worden; daar naast komt er een Coca-Cola auto maat. Vooral vertrouwen wij er op, dat, wanneer alles gereed is, en ge schilderd zal zijn, U helpen zult alles netjes te houden. B. Verwey Factuur-afd. H. J. Luppers Factuur-afd. A. AJelmersma Crcdit-afd. W. Bos Fil. adm. mei. A. Lemmers Hollerith A. de Wit-v. d. Ploeg V.A A. Koopman K.B. W. Teunis V.A. A. Stens K.B. J. C. M. de Groot W.K. G. Smid K.B. F. W. A. Siebers P.M. Smit T.A. R. J. Postma Exp. D, Peeters V.A. R. Snoek L.F. 5. Bakker Div. W. M. Schaap-Laffra V.A. S. P. Deurhof-Abels K.B. A. Willemsen V.A M. v. d. Berghe-Weidema C.F. R. D. S. Beekhuizen VA. J. van Asperen Exp. H. Hofland Emb. Voor het personeel van het O.G. zal wel meer werk komen, door de meerdere bijgebouwen, maar voor hen zal het wel prettiger werken zijn. De kapaciteit van de koffieschenker zal ongeveer gelijk blijven, maar door betere werkmethoden zal het lichter werken. De koffiekeuken verwerkt nu ge middeld per dag: koffie voor de produkticbedrijven 120 liter, dat is ca. 800 koppen, terwijl aan het buffet nog 1200 koppen worden uitgeschonken, tijdens de schaft tijden en de middagpauze. Daarnaast verwerkt de war me keuken ca. 50 warme maaltijden voor ploegendienst en overwerk, terwijl de school tijdens de kursussen nog ca. 20 personen extra werk geeft. Verhuur aan derden In het afgelopen jaar werd de zaal ook 's avonds intensief gebruikt door onze verenigingen, terwijl op zaterdag vaak aan derden is ver huurd. Waarschijnlijk zal straks na het gereedkomen van de zaal, die een geheel nieuwe verlichting krijgt, nog wel meer liefhebberij voor onze zaal komen. In principe verhuren we echter alleen wanneer de stadszalen be zet zijn, of voor speciale gevallen; dit om niet in konflikt te komen met de plaatselijke Horecaf-bedrij- ven. Wij hopen, dat U allen in het ko mende jaar met plezier bij ons Uw pauze zult doorbrengen. aan direktie en personeel voor de attenties ondervonden bij: hun 25-jarig zakenjubileum de heren P. de Brueijs en Kht- sie: hun 25-jarig huwelijksfeest de heren J. C. Hali en E. F. Martens: hun huwelijk, de echtparen de Wit-Nijmeijer. Verhoeven- Fikke en Schotsman-Landstra. Vele suggesties leden vergadering I*. V. DE ALGEMENE LEDENVERGADERING van de Personeels Vereniging had een levendig verloop. Ondanks de minder grote opkomst werd er vruchtbaar gediscussiëerd. En wat be langrijk is voor een vereniging: er kwamen voorstellen. Waren er meer belangstellenden geweest, dan waren er misschien nog meer wensen en suggesties gehoord omtrent het tegenwoordige programma en tips voor de toekomstige. Films Nu kwam de vraag naar voren of de P.V. niet eens films kan vertonen, b.v. over de Olympi sche Spelen of het wereldkam pioenschap Voetballen 1958, mogelijk gekombineerd met een inleiding door Bob Spaak. Het bestuur zegde toe hiernaar uit te zien. De schakers komen ook aan bod in 1961. Na de laatste simultaan- vvedstrijd is er een levendige be langstelling opgebloeid, vooral op het H.K. Geïnformeerd zal worden of er een kompetitie gehouden kan worden zoals vroeger wel meer gebeurd is tussen de bedrijven. Zo nu en dan een ontmoeting met een ander bedrijf is zeker interessant. 25 jaar bij Van Amerongen A P 23 DECEMBER 1960 was de heer P. de Brueijs (B.A.) 25 jaar in onze dienst. Begonnen bij W. v. Amerongen werd hij na de overdracht een goede medewerker van de bouwafdeling van Albert Heijn N.V. Na een bijeenkomst met de heren Heijn kwam de jubilaris met echtgenote en kinderen voor een intieme huldiging naar het O.G. Daar waren alle oude kollega's en tegenwoordige kollega's van de B.A. al verzameld. Als eerste spreker kwam na- De heer J- Sikkes sloot de rij van sprekers met een kort en welge- mens de direktie de heer J. van meend woord. Meer naar voren, die in z„n Rou getrotseerd speech de persoon van de ju- gr was vervolgens een receptie, bilaris typeerde. Hij overhan- Dat er veel oude bekenden aan- wezig waren, deed de heer De digde ook de enveloppe en het BrUeijs kennelijk goed. Hij dankte met een kort woord, waarna allen de kou trotserend - zich begaven naar de achter zijde van het O.G. voor de traditio nele foto. Het kopje koffie dat daarna werd geserveerd, viel zeer in de smaak en vormde het sluitstuk van deze jubileum-bijeenkomst. Filmprojektor diploma van Nijverheid en Han del. De heer C. J. Koomen, hoofd van de B.A. en de „baas" van de jubi laris sprak waarderend over de goede verstandhouding met en Hoewel de vergadering van de dl- «ver het werk van de heer De rektie met de leden der kontakt- i Brueijs. Vooral in Amsterdam is kommissie door de drukke na- j de heer De Brueijs goed bekend bij jaarswerkzaamheden nog op zien de veIe bedrijfsleiders, moest laten wachten heeft de be- dryfsleiding enerzyds en hebben de kontaktkommissieleden ander zijds in hun onderlinge vergade ring het volgende schema al be sproken en goedgekeurd: De volgende verplichte vakantieslui- ting voor de produk'ic-afdelingen wordt voorgesteld: van 17 t/m 26 juli: S.B. en C.F. 24 juli t./rn 2 aug.: K.B. 31 juli t/m 9 aug.: V.A., L.F., VV.K. en V.F. Dinsdag 23 mei (3e pinksterdag) is een verplichte snipperdag. De niet-producerende afdelingen zullen evenals vorig jaar geen ver plichte vakantiesluiting hebben. Het personeel van deze afdelingen Muziekliefhebbers Wij hebben ook personeelsleden die graag een goed orkest willen beluisteren. Nu hebben wij 2 dingen tegen: 1. wij zitten te dicht bij Amster dam; 2. de prijs van een goed orkest is vrij gepeperd, daar is de kas niet op berekend. Wat iets voor de liefhebbers kan zijn, is het houden van een platen- avond, waarop de gramofoonplaten van u zelf worden gedraaid en waar van dan alle belangstellenden kun nen meegenieten. In dit verband werd ook ge sproken over de Amsterdamse Kunstkring. Deze kring geeft abonnementen uit, waarop men verschillende avonden van het seizoen kan genieten van een toneelstuk, koncert, opera en ballet-uitvoering. Reduktie-abonnement Besloten werd in elk geval een paar abonnementen aan te schaf fen. Heeft men dus belangstelling om op kultureel gebied eens iets wijzer te worden of men wil zo maar eens heerlijk genieten, stelt U zich dan in verbinding met de bestuursleden van de P.V., mis schien kunnen zij U met reduk- tie! helpen. Het voordeel is dat men niet het hele abonnement hoeft aan te schaffen, maar er dié avond kan uitzoeken, waarop men speciaal gesteld is. Een prettige omstan digheid is bovendien, dat men niet aangewezen is op een datum die niet schikt. Over deze serie avonden komt een publikatie. In mei gaat de zomeravondvoetbal weer rollen. Laten eventuele kan didaten voor het groene AH-shirt zich nu alvast beraden of ze er zin in hebben 4 maanden lang, iedere week, één keer een wedstrijd te spelen. Vanaf 18 jaar mag ieder een meedoen, mits men geen lid is van een andere bij de K.N.V.B. aangesloten vereniging. Informa ties bij de heren D. Abbink (310), J. Drost (243) en S. Vos (355). Prettig vond de heer Koomen het dat hij het woord mocht voeren en ook aan de beide zoons mocht ver tellen wat een prima man hun va der was. „Als de heren Zwart of Keur er nog geweest waren zou den deze jullie het verteld hebben en nu mag ik het doen", aldus de spreker. Hij bood namens de B.A. een bijdrage aan voor 'n filmpro jector. Vervolgens feliciteerde de heer Ph. Ypma, personeelschef, de jubilaris. dankte mevrouw De Brueijs en ver telde. dat zij nog een foto zou krij- zal de vakantie gespreid moeten gen. die door ziekte van haar man opnemen. nu jammer genoeg niet op tijd was. De heer Hoeve tijdens zijn dankwoord. WRIJDAG 30 DECEMBER 1960 om 16.30 u. werd er in het Filmzaaltje afscheid ge nomen van de heer L. Hoeve van het magazijn K.B., wegens het bereiken van de 65-jarige leeftijd. De heer Hoeve heeft een dienstverband achter de rug van 29 jaar bij de firma Keg. Vier jaar geleden werd de firma Keg overgenomen en kwam de heer Hoeve bij A.H. in dienst. Na in zijn vorige werkkring als afscheper te hebben gewerkt, kwam Hoeve bij Albert Heijn in Magazijn K.B. Ir. W. A. Eggers sprak waarde rende woorden namens de direktie en overhandigde de heer Hoeve 2 lósten sigaren. Namens het per- soneelsfonds en het personeel K.B. sprak de heer R. Boom en over handigde een enveloppe met in houd. Knutselen En omdat de nieuwe gepensioneer- de nogal van knutselen houdt, kreeg hij ee.n set gereedschap. Chef J. Maas sprak ook nog woor den van waardering aan de heer Hoeve. De heer A. A. Koopman legde in zijn toespraak de nadruk op de grote ijver en trouw, waarmee de scheidende A.H.-er steeds zijn werk heeft gedaan. Hij hoopte dat het bedrijf, zonodig, op de heer Hoeve nog eens een beroep zal kunnen doen. Onvergetelijk De heer J. Ph. IJpma, die de bij- i eenkomst opende en sloot, bood aan het einde nog het traditionele pakket aan en stelde vast dat het vertrek uit het arbeidsproces hele- I maal niet inhield dat de banden met A.H. werden verbroken. Het moet een onvergetelijk mo ment zijn geweest voor de heer Hoeve, want in zijn slotwoord wist hij zijn dankbaarheid niet duide lijker uit te drukken dan door zijn armen uit te spreiden en „dank, dank aan allen" te zeggen. Het nieuwe jaar is voor de ju- norleden van onze judovereni ging goed ingezet. 12 junioren hebben met sukses aan de gra- duatieproeven o.l.v. de heer F. Spits, 1e dan, deelgenomen. De oranje band kregen: André Bruinink, Gerrie Fokke, Hans Tol- stra (Hans sloeg daarmee de gele band over!), Peter de Vries en Hans en Jan Willem IJpma. De gele band was voor: Piet de Groen en Henk Koetje. Tenslotte kwamen voor de witte band met gele slip in aanmerking: Jan Puls, Gerrie Spits. André de Vries en Hans Kuyl.

Personeelsbladen | 1961 | | pagina 3