Feestelijke nieuwe de roos artikelen schieten in Copie Miljoenste citroen in filiaal Adolf Mayerlaan te Utrecht De goede naam van het bedrijf Nieuwe medewerker 2 AH-FLITSëN KoaHüis i I BOTER itBERTHE' 196 Bed. H. W. Meppelink 3-11 509 Mej. A. de Hoop 3-11 585 Mej. J. Zijderveld 3-11 49 Mej. J. R. Hafkamp 3-11 601 Mej. A. P. M. u. d. Berk 3-11 Ambulante Mej. E. H. J. van IJzendoorn 3-11 546 Bed. H. M. Heester- mans 9-11 630 Mej. G. Groeneveld 10-11 346 Mej. F. M. de Klerk 10-11 679 MejA M. Diet- vorst 10-11 543 Bed. M. Spijker 10-11 582 Mej. S. G. van Roekei 10-11 553 Mej. I. Kommer 10-11 99 Bed. C. R. Beukema 11-11 886 Mej. J. Regts 17-11 522 Bed. K. Knol 17-11 32 Mej. J. Roodenburg ...-17-11 49 Mej. G. M. Bouw meester 17-11 508 Mej. B. G. Stokker- man 17-1.1 601 Mej. M. G. H. M. Schuur 17-11 566 Mej. J. M. J. blogeraat 17-11 335 Bed. Kuilboer 19-11 99 Mej. B. J. de Ridder 24-11 291 Bed. K. E. Vlomp 24-11 549 Bed. C. J. G. Scheffel 24-11 96 Mej. G. van Wede 24-11 voor het decembernummer moet vóór 8 december a.s. in het bezit van de redactie zijn. Zelfglanswas 25 goedkoper dan andere kwa liteitsmerken. Door de ekonomische verpakking in literbus in verhouding 42 ct. goedkoper dan de bekende flesjes. Bovendien een gratis spons bij- verpakt. Zijn dit argumenten voor een goe de verkoopNou reken maar! Kerststaai en Kerstkrans U kunt het op de föto's zien; de dozen zijn duidelijk in de gezellige Kerstsfeer getrokken en hebben een venster in de vorm van een kaars vlamdat de in cellofaan verpakte slaaf resp. krans voor de klant zicht baar maakt. Wij zijn ontzettend be nieuwd hoe de klant op deze leuke dozen zal reageren. Over de kwali teit van het banket behoeven we niet te praten, daar zijn we allemaal enthousiast over. Fondantkransjes „Kom van dat dak af", zingen wij op 6 december en als Sinterklaas dan ijlings naar Spanje afreist is het Kerstmannetje al weer in zicht. U gaat dan uw Kerstassortiment pous seren en geeft een extra plaatsje aan de fondantkransjes, nu in een gezel lig doosje verpakt. Verkoopprijs 49 cent. Geschenkdoos Lamati Jammer dat we haar niet in kleu ren kunnen laten zien... Nee... we bedoelen niet de buitengewoon charmante dame die er op is af gebeeld... maar de hele doos. Wer kelijk in één woord fantastisch. En... zonder prijsverhoging. Niet dringen s.v.p. Draagtas wijn Een fles Sherry en een fles Port tezamen in een leuke draagdoos (ook als geschenkverpakking zeer ge schikt) voor de prijs van f 6,95. Daar zit wel verkoop in zegt LI. Ja. dat dachten wij ook. Personeelsorgaan van Albert Heijn N.V. Zaandam 17e jaargang - No. 9 Landelijke editie November 1960 Verantwoordelijk eindredacteur: F. BRANDSMA, personeelschef filialen Redactie J. Lieffering J. de Jong J. J. M. v. d. Meer H. van Petten K. Romp D. Vastenhoud J. C. Voskamp Aan dit nummer werkten mee: L. J. A. S. Kloos Kerstdrukte Mevr. G. Atsma-Prins St. Maarten en Mej. Frech Druk: jRamshorst, Wormerveer. Cliché's: Zaanl. Cliché Industrie, Zaandam. In- en externe betrekkingen Filialen Administratie Personeelszaken Verkoop Personeelszaken Opleiding Filialenbureau Hal! miljoen meeromzet in twee jaar Zowel de heer Zwarts als de heer Ruys complimenteerden de be drijfsleider en zijn personeel, ter wijl de heer Ruys nog eens extra onderstreepte dat een omzet van 1.000.000 citroenen naar Neder landse begrippen een omzet is die czijn mag. Immers het is nog i "ar 2 jaar geleden nl. in novem- b 1958, dat de 500.000ste citroen dat jaar afgeleverd werd in fi -'"al Theresiastraat te Den r-ag. Op 1 augustus j.l. is in onze dienstgetreden drsE. Keuskamp, De nieuwe medewerker zal worden ingeschakeld bij de op leiding,speciaalvoor de leiding gevendefunctionarissen van het verkoopapparaat. De heer Keuskamp, die in 1919 werd geboren, studeerde van 1950 tot 1956 psychologie aan de Rijks universiteit van Leiden. Daarvoor had hij 4 jaar als militair in het voormalige Nederlands Indië door gebracht. Laatstelijk was hij verbonden aan de Rijks- psychologische Dienst,waar het zijn taak was advies te ver strekken t.a.v. het personeels beleid en de op leiding en vor ming van poli- tie-ambtenaren. Eén van de aardigste omschrij vingen van het begrip public relations" troffen we kortgele den aan in een Amerikaans zui- velblad. Public relations, zo wordt gezegd, is: De manier, waarop de directeur van het bedrijf de kleine klanten te woord staat. De manier, waarop door de per soneelsleden een telefoongesprek wordt gevoerd. De manier, waarop een bezoeker van het bedrijf wordt gevraagd even te willen wachten, voordat hij kan worden ontvangen. De manier, waarop door het per soneel over de directeur wordt gepraat. De manier, waarop een klant op een achterstallige betaling attent wordt gemaakt. De persoonlijke verzorging en ui terlijke verschijning van de per soneelsleden, die immers zijn be trokken bij de verwerking, distri butie en verkoop van het meest perfecte voedsel van moeder Na tuur. Het „heer-in-het-verkeer"-zijn van iedere chauffeur die in dienst is van het bedrijf. De manier, waarop een door het bedrijf gemaakte fout wordt recht gezet. De sfeer, waardoor het bedrijf als geheel wordt gekenmerkt. De manier, ivaarop een klacht van een klant wordt behandeld. De manier, waarop tegen de klan ten over de produkten en de ser vice van het bedrijf wordt ge sproken. De manier, waarop een brief wordt geschreven. De manier, waarop het bedrijf deel uitmaakt van de stads- of dorpsgemeenschap. De eerlijkheid en integriteit, die door de personeelsleden in de om gang met het publiek worden ge toond. De handelwijze van ieder lid van het personeel gedurende ieder uur dat hij niet slaapt. Reserve-chef rayon 6 de heer J. M. J. Folst 7-11 Fik 130 Bed. J. F. H. v. Zuilen 7-11 335 Mej. A. S. Hoddenbach 14-11 Ambt. Mevr. W. J. Martina-v. d. Zwan 20-11 203 Mej. C. J. Meerveld 28-11 Beide heren lieten hun gelukwensen vergezeld gaan van een prachtige bak gesorteerd fruit voor de echtgenote van de bedrijfsleider en een zak ge sorteerd fruit voor alle personeels- De heer P. C. Zwarts feliciteert de heer Raasink, terwijl de heer Rutji lachend toekijkt. OP DINSDAGAVOND 1 NOVEMBER even na sluitingstijd verscheen de heer P. G. Zwarts in filiaal Adolf Mayerlaan te Utrecht; een ongewoon tijdstip voor een bezoek aan een filiaal. Toen na de heer Zwarts ook nog de heer Th. Ruys, onze groente en fruitinkoper, binnenkwam, werd het wel een beetje duidelijk dat er iets bijzonders aan de hand moest zijn. Goed nieuws Gezien de vrolijke gezichten van beide heren, wees alles er op dat er goed nieuws op til was. De heer Zwarts liet bedrijfsleider Th. Raasink niet lang in het on zekere en vertelde hem dat de l.OOO.OOOst citroen in 1960 in zijn filiaal was afgeleverd, een feit waarbij stil gestaan moest worden. leden, terwijl een en ander door de fotograaf op een plaatje werd vast gelegd. In het vlotte dankwoord van be drijfsleider Raasink aan de heren Zwarts en Ruys kwam heel duide lijk naar voren dat hij en zijn per soneel de afdeling fruit een zeer warm hart toedragen. A. TERLOUW

Personeelsbladen | 1960 | | pagina 2