Direktie en kontaktkommissie bijeen Bartelson bezoekt Maatregelen voor efficiëntere produktie RIVA officieus concern-kampioen -pee siaqewdiï. 4 AH-FLITSEN Zo is dan weer de tijd gekomen met de R in de maand en gaan wij weer de donkere maanden tege moet. Ten aanzien van ons O.G. is men druk bezig met de uitbreiding. Er zijn deze maand weer blijde en minder mooie berichten. Laten wij maar beginnen met de vrolijke noot. In het OG is er een bruid en wel mej. M. Koning. Wij felicite ren deze bruid en wensen haar een goed huwelijk toe en veel gezond heid. Bij de fam. Jansen (KB) werd een zoon geboren, en bij de fam. de Vries (CM) ook een zoon. Wij willen deze ouders hiermee feliciteren en hopen dat de kin deren in goede gezondheid mogen opgroeien tot vreugde van hun ouders. Op de Beschuitafd. heb ben wij ook nog een bruid en wel mej. Stienstra. Wij feliciteren de ze bruid en wensen haar een heel goed huwelijk toe en veel gezond heid met haar bruidegom. Voor de volgende maand (okto ber) staan er nog op ons feest programma mej. B. J. Laduc, de welbekende stem door de tele foon, die haar 12%-jarig zaken- jubileum zal vieren op 19 okt. En op 21 okt. is mej. W. Jagt (Lin nenkamer) 7% jaar in dienst. Op 26 okt. zal de heer P. F. Spil zijn 12%-jarig zakenjubileum vieren, en op 28 okt. bij leven en welzijn, zullen de heer en mevr. de Klonia hun 40-jarig huwelijksfeest her denken. Mevr. Kat-Zieleman was ook 12% jaar getrouwd, onze fe licitatie met dit huwelijksfeest, en nog vele jaren in goede ge zondheid toegewenst. Nu even over onze viswedstrijd. Er is ver woed gevist om de grootste vis. De heer J. de Jong (gep.) trok er voor dag en dauw op uit, soms al om 5 uur, om toch maar de groot ste vis te verschalken, maar dit is niet gelukt want de heer Jon kers werd winnaar van deze strijd met de hoogste maat en wel 54% cm. Als aandenken was een grote chocolade vis gemaakt en deze werd door de wedstrgdleiding aan de heer Jonkers overhandigd en nu nog op de foto, onze felicitatie met deze goede vangst in 1960. Bij de fam. Sanches werd een zoon geboren, wij feliciteren deze ouders en hopen dat hij in de beste gezondheid zal opgroeien. Bij de fam. H. Coerse is ook feest, want deze fam. is 12% jaar getrouwd, en wij willen hen dan ook felici teren met deze dag, en hopen dat ze nog vele jaren voor elkaar ge spaard mogen blijven. Zo zijn er weer heel wat feesten in de maand sept. geweest. Wat onze zieken betreft, in de af gelopen maand mogen wij niet ontevreden zijn- De heer Bruijs in Amsterdam ligt ook al een paar weken te bed en ook zijn vrouw moest wegens ziekte het bed hou den. Mevr. Visv. Saanen is ook al 3 maanden wegens ziekte thuis en is een paar maanden in het ziekenhuis geweest en op 10 sept. weer thuis gekomen. Het was een leuk gebaar van de avonddames om mevr. Vis bij thuiskomst een bloemetje te sturen, wat natuur lijk erg welkom was; namens mevr. Vis hartelijk dank. Wat be treft mevr. Duyves dit gaat ge lukkig steeds vooruit en wij wen sen haar een algeheel herstel toe. De heer Bets is ook nog wegens ziekte thuis en de heer v. d. Ploeg zal wel weer spoedig uit Bussum naar Amsterdam terug keren. De heer S. Meijn moest ook enige we ken rust houden- Mevr. Rowoud-Keller moest weer opgenomen worden voor een be handeling aan één der benen. Me vr. Broek kan ook nog steeds haar werk niet hei-vatten. De heer H. Mulder (VF) is na de operatie weer thuis. De heer Speets (exp.) moest ook voor een operatie op genomen worden, maar zal wel weer gauw aan 't werk gaan. De heer G. Visser (CM) is na het mo torongeluk weer aan de betere hand en wij hopen dat hij weer spoedig het werk zal mogen her vatten. Ook de heer v. d. Linden (CM) die opgenomen moest wor den in een ziekenhuis willen wij onze beste wensen geven voor een spoedig herstel. De heer v. Urk (exp.) moet al enige weken het bed houden. Onze beste wensen v. Urk voor een spoedig en algeheel herstel. Zo raak ik voor deze maand weer aan het einde van mijn nieuwsbron. Alleen nog een groet voor onze buitenlandse vrienden en Sonja denk je er nog aan om een foto te sturen? vraag of onze produktiebedrijven de vergrote omzet wel kunnen opvangen. Reakties uit bedrijf De heer Eggers antwoordt hierop dat onze wervingsakties, waarvan j I de uit&ave van de speciale Aller- woorden tot de heer W. Delforno, die voor de laatste maal Eén van de leden vraagt of hande een onderdeel vormt, ten de verqaderinq bijwoont. Zoals reeds eerder gezegd betreurt het mogelijk is enkele mensen door doel bebban een stijgende produk- L c J-X x i x j l i r\ li de nieuwe poort te laten gaan in tie te realiseren, de heer Eggers dit vertrek, temeer daar de heer Delforno de middagpauze, omdat zij nog De heer Eggers zal er bijzonder weggaat op het ogenblik dat de taak van de chefs duidelijk thuis eten en dooi het omlopen veel prijs op stellen via de perso- I N HET OPENINGSWOORD spreekt Ir. W. A. Eggers enige Niet meer omlopen omschreven wordt, waarbij ook een groter verantwoordelijkheid op hun schouders wordt gelegd. De heer Delforno had deze taak zeker kunnen vo vanuit de kaas-afdeling extra tijd neelsvertegenwoordiging te ver verspillen. Dit zal door de heer IJpma in over- Ibrengen. Momenteel kon het bedrijf hem met de T- Kugt en de 3 pcrtier geregeld worden. oni. nemen welke reakties deze wer vingsakties binnen het bedrijf ver- echter niet die promotiemogelijkheden bieden die hem elders wel geboden konden worden. Moeilijke taak Tevens dankt de heer Eggers de heer Delforno voor de wijze waar op hij als personeelsvertegenwoor- j diger zich van zijn taak in de kon- t a Ut commissie heeft gekweten. De heer Eggers legt er nog eens de nadruk op hoe moeilijk deze rol vaak is. De leden van de C.C. hebben mede de taak de inzichten van de direktie aan hun kollega's duidelijk te maken, hetgeen lang niet altijd gemakkelijk is. De heer Eggers hoopt door voor lichting en door blijvend overleg deze afstand ten dele te kunnen overbruggen. Veel tol stand gebracht Op zijn beurt dankt de heer Del forno allen en memoreert de vele zaken die vooral de laatste tijd tot stand zijn gekomen, met name de werktijdverkorting, eigen bussen, de koffie- en theeverstrekking en de herziening van de lonen. Zowel de heer Eggers als de heer Delforno spraken de hoop uit dat er in een plezierige sfeer met veel begrip gewerkt zal worden- waar door automatisch betere resultaten worden verkregen. Ook worden er maatregelen genomen die een efficiënter produktie moeten bewerkstel ligen, waarbij o.a. het schoon maken door Cemsto een on derdeel is. Vervolgens licht de heer Eggers de veranderingen in de direktie toe, waarbij Mej. C. Bunts- Kompensatie ma, die lid is van de kantoorkom- werktijdverlies missie- doch de voorlichting op be* hoofdkantoor niet heeft mee- jn verband met tijdnood zullen de Gelukkig, aldus de heer Vink, gemaakt, aanwezig is. punten die verder op de agenda wacht het bedrijf bij het nemen stonden in een volgende vergade- van maatregelen niet op nieuwe Waar aanletding van deze uiteenzet- WOrden behandeld waarbij normenen is ieder direkt aan de ting die ook i„ de Flitsen van sop- van hetperso- slag gegaan. De konklusies zijn, (cmber gestaan heeft, stelt één der neelsfonds aan de orde zal komen, dat wij er zeker in zullen slagen het verlies in werktijd te kompen- seren door een efficiënter pro duktie. Dat dit sukses intussen bereikt is, resp. bereikt zal worden, is in be langrijke mate te danken aan de me dewerking van het personeel, waarop een beroep is gedaan. De heer Vink wil dan ook gaarne van deze gele genheid gebruik maken hiervoor zijn dank via de personeclsvertegenwoor- digers uit te spreken. Uiteraard is het niet mogelijk de stijging van de produktiviteit in de magazijnen te meten doch ook hier hoopt de heer Vink op gun stige gegevens aan het einde van het jaar. Na deze inleiding gaat de heer Eggers over tot de agenda. Gepensioneerden Op verzoek van de kontaktkom missie zal de oude belofte om de gepensioneerden nog eens het be- Arbeidstijdverkorting drijf te laten zien, worden inge- Aansluitend hierop wordt de vraag 1 gesteld een inzicht te krijgen m Mej. G Meijn zal de ontvangst re de stijging van de produktie ten g=len. Voor deze gelegenheid zal gevolge van de maatregelen die g*1"* WOrden gemaaM in verband met de arbeidstijdsver- korting zijn genomen. Het half uur schafttijd geeft nog aan- De heer P. C. Vink die speciaal leiding tot vrij veel moeilijkheden, op deze vergadering aanwezig is temeer daar de klokken op de diverse om het één en ander te vertellen afdelingen niet gelijk lopen en ook over de genomen maatregelen, afwijken van het sein. noemt een aantal voorbeelden die Het grootste verschil is 4 5 mi- weliswaar eenvoudig zijn en be- nuten, doch dit is op een half uur J trekking hebben op enkele pro- wel groot. De heer J. B. H. v. d. dukten, doch zeker sterk tot de Heuvel zal gevraagd worden hier 1 verbeelding spreken. aandacht aan te schenken. Op 25 augustus j.l. was mej. A. van Weely, voorjuffrouw CF, 30 jaar in dienst van ons bedrijf. Op de dag van dit bijzonder jubileum werd haar een lunch aangeboden. Er werden veel hartelijke woorden gesproken, die er van getuigden dat Annie van Weely populariteit geniet. Naast vele bloemen werden haar verschillende geschenken overhandigd. Op de foto ziet zij bewon derend naar een gemberpot. Links mej. G. Meijn en rechts ir. W. A. HET SUCCES VAN het vorig jaar is ook thans, in het na seizoen van de zomeravondcompetitie voetbal, een con- cerntournooi georganiseerd. Op 17 en 24 september j.l. is tus sen de elftallen van Albert Heijn (2 x), Patria, Riva en Vami uit gemaakt, welk team zich noemen mag: officieus concern-kam pioen 1960. De spanning is er tot het laatst ingebleven en het resultaat van het onderlinge treffen was dat Patria, de ongenaakbare kam pioen van 1959, deze waardig heid moest overdoen aan de ongeslagen winnaar-met-ere 1960: Riva. Het tournooi had als inzet een zilve ren wisselbeker. Het werd zeer op prijs gesteld dat de heer D. V et - haak lid van de Raad van Bestuur bereid was gevonden de tro fee op het einde van de tweede wedstrijddag te komen uitreiken. De heer Vethaak overhandigde voorts aan de winnaar van het vorig jaar. Patria, een herinnerings medaille, alle 5 de elftallen een vaantje en en de 3 scheidsrechters ieder een doos sigaretten. Deze nogal omvangrijke uitreiking gaf de heer Vethaak de woorden in de mond: het lijkt wel een muziekconcours, allemaal eerste prijzen! Even tevoren had de heer A. A. KOOPMAN, voorzitter van de or ganiserende vereniging Albert Heijn, de hoop uitgesproken dat het volgende jaar ook de vertegen woordigende elftallen van Sterovi- ta en Hoeve binnen de lijnen zou den komen. Namens de bezoeken de elftallen dankte de heer Mooij van de Riva voor de goede organi satie en zegde toe het concern- toernooi 1961 in Amsterdam te zul len verzorgen. Tweedaags voetballeest Hiermede kwam een einde aan het tweedaagse voetbalfeest dat over zonneschijn niet te klagei» had en dat in een heel prettige sfeer en vlot is verlopen. De belangstelling op beide dagen was bevredigend. Op de tweede dag zagen wij o.m. onder de supporters langs het lijntje de heren Ir. W. A. Eggers, H. K. Engel, P. C. Vink, J. Ph. IJpma wier komst zeer wex'd geapprecieerd. Hulde aan de Riva, dat de beste ploeg had en dank aan alle deel nemers. Piet Schipper Stompt het leer het veld in. Dick Rönitz (links) kijkt ge spannen toe. De eindstand luidt: 19-10: mej. B. J. Laduc (tel. cen trale) /2%-jarig zakenju bileum. 21-10: mej. W. Jagt (linnenka mer) 7Zi-jarig zakenjubi leum. 21-10: De hr. A. B. Fienieg (rekl. afd.) 12yz-jarig huwelijks feest. 24-10: de heer P. Ligtenstein (dir. inkoop) 12x/z-jarig huwe lijksfeest. 26-10: de heer P. F. Spil ver voer) 12Y2-jarig zakenju bileum. 28-10: de heer F. ff7 de Klonia vervoer) 40-jarig huwe lijksfeest. 30-10: de heer H. Koer se (pers.z. kantoor) 25-jarig huwe lijksfeest. gesp. gew. gel. verl. punten 1. Riva 4 4 0 0 8 2. A.H. 2 4 3 0 1 6 3. Patria 4 2 0 2 4 4. A.H. 1 4 1 0 3 2 5. Vami 4 0 0 4 0 Van Dongen is in een snelle ren de PATRI A-verdediging gepasseerd. Zijn voorzet luidt het eerste doelpunt in. A.H. 2 - Patria 2-0.

Personeelsbladen | 1960 | | pagina 4