Zes AH-ers liepen Vierdaagse in opperbeste stemming AH 2-Pielkenrood 2-2 Vergeet uw pyama niet! Eindstand bedrijfsvoetbal 6 AH-FLI TSEN maar gaan, het wiskundeleraar' Bartelson bezoektSf/)! in de herten, maar geen blaren! Alle vakanties zijn haast ten ein de en wij beginnen weer met goede moed onze arbeid. En als je dan weer thuis bent, zijn er weer allerlei werkjes die weer aandacht nodig hebben. Bij de fam. W. Veerman (KB) werd een zoon geboren. Wij feliciteren deze fam. en hopen dat hun zoon in de bes te gezondheid mag opgroeien tot grote vreugde van hun ouders. Wij hebben ook nog bruidjes in ons midden. Mej. Loois heeft dan de grote stap gezet, en mej. Cobi Zwanenveld wilde niet achter blij ven en stapt op 10 sept, met haar bruidegom op het gemeentehuis af. Dit is eveneens het geval met mej. M. Slijkerman die op 3 september in het huwelijksbootje stapt. Wij feliciteren u beiden en wensen u met uw echtgenoten en fam. nog prettige dagen toe. Veel ge zondheid toegewenst in deze hu welijken. Bij de fam. J. Broek liep de ge boorte niet zo goed af, dit is wel jammer, maar gelukkig is mevr. Broek zelf weer geheel hersteld. Bij de fam. Janssen (Mag. I) werd ook een zoon geboren, onze feli citatie en u mevr., een spoedig herstel toegewenst. Zo zouden wij nog terug komen op het jubileum van de heer v. Rooyen, die op 15 sept. zijn 40-jarig zaken jubileum hoopt te vieren. Wij feliciteren u met dit jubileum en wensen u nog vele goede en gezonde arbeidsjaren toe De fam. J. v. Dam (BB) hoopt op 11 sept. zijn 25-jarig huwe lijksfeest te vieren. Wij wensen u met uw vrouw en kinderen en fam. heel prettige dagen toe. De heer G. Schetselaar (VA) hoopt op 12 sept. zijn 25-jarig zakenju- bileum te vieren. Wij feliciteren u met dit jubileum en wensen u nog vele jaren arbeidsvreugde toe. Zo hebben wij voor deze maand alle feestgangers gehad en wach ten op de volgende maand. Wij willen ook nog feliciteren de heer Tonkes met zijn verloving in Nieuw Zeeland. Uw vader houdt ons steeds op de hoogte hoe u het maakt in dat mooie land; groet ook de „onbekende" verloofde van ons. Gelukkig mogen wij zeggen dat onze ziekenlijst erg meevalt. De heer Leonards is na een verblijf van enkele weken in het Wees- perpleinziekenhuis weer thuis om verder op te knappen en wij wil len hem graag het allerbeste toe wensen voor een spoedig en alge heel herstel. De heer Bets is ook nog wegens ziekte thuis en wij wensen hem veel goeds toe; dit is ook een langdurige ziekte. Mej. M. Strijp is na vele weken weer aan het werk en we hopen dat het nu beter mag gaan. Mevr. Duyvis gaat langzaam vooruit, en is al heel wat beter dan dat zij is geweest. Ook mevr. Broek die nu al geruime tijd thuis is knapt nu goed op. Mevr. Weide- ma is na de operatie weer aan het werk gegaan en wij hopen dat het goed mag blijven gaan. De heer v. d. Ploeg is nog steeds in Bussum voor herstelwe hopen dat. deze rust mag bijdragen tot algeheel herstel. Mej. D. Kuijk is wel heel ongelukkig door brand haar hele inboedel kwijt geraakt; vele mooie herinneringen van ouders en fam. zijn in vlammen opgegaan. Gelukkig dat mej. Kuijk zelf er goed is afgekomen, hopen wij dat alles goed ge regeld mag worden, al zijn vele goederen niet te vergoeden. Gelukkig gaat de heer Middel beek weer vooruit en wensen hem het allerbeste toe en een spoedig algeheel herstel. Zo kreeg ik ook nog een aardig stukje in mijn handen gedrukt, over een chef van filiaal Utrecht (Amsterdamse straatweg). De chef Baaltje en fam. is aan de snoeken ontsnapt. Aan stuurmans kunst daar zal het wel niet ont broken hebben, want hij kwam aan „lager wal" en stuurde par does op een ondergespoeld eiland van de Vinkeveense plassen; na 'n hachelijk half uur te hebben mee- TOEN WIJ OP DINSDAGMIDDAG 26 juli op de Waalbrug te Nijmegen naar de aankomst van de Vierdaagse-lopers ston den te kijken, begonnen wij pas te begrijpen welk een enorm plezier de deelnemers aan deze manifestatie telkenjare wel heb ben. Luid zingend en met een air van „We hebben 't weer ge lapt" kwamen de honderden deelnemers over de brug marche ren, uitbundig toegejuicht door familie, vrienden en kennissen. Het is een groot sportfeest, maal Het eerste dat opviel was, dat gebruik". De heer Becht vond het waarbij vele bekenden van vo- zowel jeugd als volwassenen on- echter verstandiger om zich niet der de deelnemers te vinden wa- te forceren en start daarom om rige jaren elkaar weer ontmoe- ren b9 de AH-ers, want Gerard zeven uur, terwijl hij evengoed v. Kuyk liep als 15-jarige voor ten. ,de eerste maal de vierdaagse (vo- Vroeg naar bed Zoals goede sportlieden betaamt, gaan de deelnemers aan de Vier daagse vroeg naar bed (ca. 10 uur) want een goede nachtrust heb je nodig, verzekerde mij de heer Vos uit Delft. „Bovendien", merkte de heer Scheerders op, „is het 's mor gens vroeg opstaan geblazen, want je kunt al om vier uur starten en vooral degenen die de langste af stand lopen maken hiervan gretig Pindakoekjes (met extra veel pinda's) zijn met veel succes in ons assortiment opgenomen. ruim op tijd binnen is. Mej. van Amerongen loopt de Vier- - - AH 2 trad met een verhinderde daagse nu voor de tweede maal. „Het doeiman aan, vanwege het feit dat 'f uocig ,aar zo goed bevallen. hj.j en,ge dagen tevoren vader was i Ji nlZiZ™*l00?L geworden. Proficiat namens alle f tweede elftal-spelers. mijn verloofde ook van de partij, we lopen samen. De bedrijfsleider van ons filiaal, meneer Bos, komt vrijdag naar de aankomst kijken." Lichter worden „Ja", merkte de heer Koelemay op, „de Vierdaagse is als een olievlek die zich steeds verder uitbreidt; er komen steeds meer deelnemers en als je eenmaal meegedaan hebt wil je het volgend jaar weer van de partij zijn". Overigens boet je wel wat aan ge- De strijd begon ongelijk, daar Pielkenrood met negen man aan trad. Iedereen dacht dat AH 2 met forse cijfers zou winnen, maar dit viel anders uit. Uitslag 22. Het werd van AH 2 zijde 'n lauw spelletje. Pielkenrood nam spoe dig de leiding, maar Suvaal bracht met een prachtig schot de stand weer gelijk. Na rust nam Pielkenrood weder om een voorsprong. Tot 1 min. voor het einde bleef de stand wicht in tijdens deze dagen, maar f^en dacht al dat dit j_ .de eindstand zou worden, maar van Dongen dacht daar anders Alle talen Nymegen is gedurende deze wan- deldagen een internationale stad waar men alle talen tegelijk hoort spreken en zingen! Want wie wandelt die zingt, hebben wij ons door de deelnemers laten vertellen, die er nog aan toevoegden dat als je zingt je geen gelegenheid hebt om aan de blaren te denken. (Als je die tenminste hebt, maar dat willen de meesten niet bekennen!) In deze stemming troffen wy des avonds een zestal AH-ers geza- menlijk rond een tafel. Zy hadden allen de eerste dag van de Vier daagse met succes uitgelopen en er was by hen geen spoor van ver moeidheid te ontdekken! Het waren: Mej. B. K. van Ameron- 1 gen -f- verloofde uit fil. Baarn (als enige AH-deelneemster!de heren Becht en Scheerders uit fil. Bergen op Zoom, de heer C. J. Vos. fil. J. Gerritstraat te Delft, de heer G. J. van Kuyk. fil. Daal se weg te Nij megen, en de heer C. M. Koelemay met zijn broer uit de produktie- bedrijven te Zaandam. mocht niet van zijn heid vocht in om de vele dorstige fi' J voelen hem n„v Je kelen te kunnen laven. werd fngetrapt Rest nog te vermelden dat Bloem- Slotdag topdag erg een goede partij speelde en 1 dat Stolp een droomkans miste. rig jaar wilde hij ook al mee doen, maar hij ouders; ze vonden hem nog te jong) terwijl de heer Koelemay reeds vóór de laatste wereld oorlog deze mars liep; dit is nu, in 1960, de elfde maal in successie! Stijf in de benen was het gezel schap wel, maar dat heb je altijd na zo'n eerste dag, verzekerde men mij. Ook ben je behoorlijk moe na dat je binnengekomen bent, maar een fris bad of een koude douche en daarna een uurtje languit op je bed doen spoedig alle narigheid vergeten! dat is ook geen wonder als je de hele dag tippelt. De stad Nijmegen slaat elk jaar een grote hoeveel over en met een ferme kopstoot plaatste hij de bal in het doel, die aan directie en personeel voor de bewezen attenties: de heer en mevrouw Paay-Boots bij hun huwelijk: de fam. A. Jong bij de geboorte van hun dochter-, de heer J. Broek bij de ziekte van zijn echtgenote. de heer en mevrouw de Wit-Spil bij hun 12x/2-jarig huwelijksfeest. Zo troffen wij onze AH-ers in de beste stemming aan, een stemming die zijn hoogtepunt vindt op vrijdagavond als de mars voorbij is. „Dan gaan wij tot slot nog even flink de bloe metjes buiten zetten", zei de heer Vos, „de hele stad is prachtig versierd en overal is feest!" Wij vinden, dat ze dat best verdiend hebben, onze wakkere Vierdaagse- lopers! De slotdag is tevens de top dag; alle deelnemers zijn dan nog aanwezig en er worden heel wat bosjes bloemen uitgereikt en men feliciteert elkaar. Men schudt han den en belooft elkaar plechtig het volgend jaar weer terug te komen. Wat men dan ook doet! Troost u, u bent hier maar twee weken, ik de hele zomer. K.J AH 1 heeft het voetbalseizoen ge ëindigd met een 41 zefe op NBM. Voor de rust scoorden v. d. Stelt en Voskamp voor AH, terwijl de Wit, toen hij zijn reeds geslagen doelman te hulp wilde komen, dit op verkeerde wijze deed en de bal in eigen doel plaatste, 21. Na rust ondernam onze links back (Drost) een ware „Anoul- gemaakt kwam er een sleepboot sprint", die een beter lot verdien- hulp bieden en heeft de zaak weer de. De genadestoot voor NBM vlot getrokken. Dit kostte wel een kwam van de voet van van dei- bolder met diverse planken, scha- NBM kon de zaken niet Eén onzer personeelsleden had, terwijl hij op z'n motor reed, een aanrijding met een bromfietser. Gelukkig waren de snelheden niet groot, maar toch werd zijn knie zodanig verwond, dat hij een paar maanden uitgeschakeld is. Hij werd direct naar het Ge meente-Ziekenhuis gebracht, moest daar blijven en een aardige zuster vroeg hem of hij een pyama bij zich hadTot zijn grote spijt moest hij haar bekennen, dat hij in zijn gereedschapstas nooit een pyama meenam. H.H. motor-, bromfiets- of auto bezitters, zorgt er dus steeds voor een pyama bij U te hebben en zoudt U dan nog in een der zak ken daarvan een tandenborstel stoppen, welnu, dan kan U niets meer gebeuren of eigenlijk, dan kan U alles gebeuren! de ca. 100. Zo ging men uit vis sen met bovengenoemd resultaat, maar even goed een prettige va- uil una tuiai imucii vuuiai net ue al gmg dit met wat geld rust_ Hupkens, v. d. Bijl en Drost gepaard. Ik wil dan eindigen met Gp de voorgrond. Tevens een al onze zieken het allerbeste toe pluim voor doelman van Dongen te wensen. die Janssen verving. meer helemaal bijbenen en bin nen enkele minuten was het reeds 4—1. Bij ons elftal traden vooral na de In Heerenveen, het Haagje van het Noorden, zag op 27 juli j. I. de eerste AH-ZB het levenslicht. Afdeling A GKW 1 12 19 2 0 41— 6 22 Zaan 1 12 7 3 2 18—10 17 AH 1 12 7 1 4 33—15 15 LSV 1 12 5 2 5 22—22 12 Klaas Schenk 12 4 3 5 16—24 11 DPV 12 2 1 9 15—39 5 NBM 12 1 0 11 12—41 2 Afdeling B: Ammeraal 15 11 3 1 39—17 25 GKW 2 15 12 1 2 5316 *25 LSV 2 14 9 1 4 41—24 19 Chromos 14 6 2 6 18—23 14 Pielkenrood 14 3 3 8 22—35 9 PV-AI 14 3 2 9 29—34 8 AH 2 14 2 2 10 1541 6 Zaan 2 14 2 2 10 14—47 6 2 extra verliespunten N.B. De beslissingswedstrijd om het kampioenschap in afd. B. tussen GKW 2 en Ammeraal is gewonnen door Ammeraal.

Personeelsbladen | 1960 | | pagina 6