AH-artikeien in internationale kelder AH versloeg Hoeve met 3-3 Did you Mac-Queen your tea to-day? AH 2 - de Zaan 2 2-1 Nieuw filiaal in badplaats Bergen Tip voor N.S.? Meisjes op Vacantie 4 AH-FLI 1 SEN In de keuken Joop v. d. Marei speelt guitaar in de „Cave". Ons doel werd zwaar bewaakt |N HET EERSTE voetbaltreffen tussen elftallen van Gebr. Hoeve en Albert Heijn zijn onze collega's als overwinnaars naar voren gekomen. Met 2 3 werden de broodbakkers op Amsterdamse bodem op donderdag 29 juni j.l. in een prettige ontmoeting aan AH's zegekar gebonden. Hoeve had een sterke ploeg in CwC'Cll revanche het veld gebracht die een snel lu ii voor Hoeve en technisch spelletje ver- toonde AH - Hoeve 4-0 Hevige paniek Na 15 min. scoorden zij 10 met een hard schot van hun doorge broken rechtsbinnen. Maar nog geen minuut later doelpuntte v. d. Bijl tegen, gebruik makend van een algehele paniek voor het Hoeve-doel. Onze verdediging met Hartsuiker aan het hoofd weer stond verdere aanvallen en zo waar knalde v. d. Stelt de bal uit gunstige positie in de verste hoek 12. Rust. Beproeving De eerste tien minuten na de thee beukten onze gastheren op een zwaar door Kloos, Drost, Hartsuiker, van Bronswijk en de Wit bewaakte veste. Met kunde en een dosis geluk werd de be proeving doorstaan, terwijl onze voorhoede die in Bunschoten, Bruinenberg, van Dongen en v. d. Bijl ware zwoegers bezat, ge vaarlijke charges op Hoeve deden. Uit een daarvan kwam het leer bij middenvoor v. d. Stelt, die over de uitlopende keeper heen in het doel schoot (13). Een goal met psychologische werking, want onze elf dapperen die zich totaal gaven veerden weer op. Hernieuwde poging Toch waren het de Hoevenaren, in een hernieuwde poging om de ha telijke achterstand in te lopen, die succes hadden. Een van hun vele lage harde schoten trof doel (2 3). Daarna nam AH het heft in handen en behield de zo zwaar bevochten, maar verdiende, over winning. Graag zullen wij Hoeve de kans geven de ter beschikking gestelde wisselprijs in Zaandam te komen heroveren Het was een spannende, prettige wedstrijd. M OEVE HEEFT z'n revanche niet kunnen waarmaken. Na een sportieve wedstrijd op de fraaie zomeravond van 17 augustus j.l. zijn ze met 4 0 ten onder gegaan. Goal-getters De vier doelpunten werden alle na de rust gescoord en kwamen van de voeten van de jarige v. d. Stelt (lx) en de productieve v. d. Bijl (3x). Hoeve heeft AH op een ander gebied glansrijk geslagen. Ze hadden een supporterslegioen per bus vanuit Am sterdam laten overkomen dat zich flink roerde. AH moest het helaas met een handjevol stellen. Tot aan de rust was het een ge- lijkopgaande strijd met ons elftal, dat sterk was samengesteld, in de meerderheid. Fatale liandhal De eerste 5 minuten na de thee volgde er een explosie. Met 3 doel punten kwamen wij op een ver rassend grote voorsprong, die geen moment in gevaar kwam. De heer Blok had het als scheidsrechter niet moeilijk. Hij constateerde een fatale handsbal in ons strafschop gebied. De penalty werd een té tamme bedreiging voor onze kee per. Hulde aan onze spelers, hulde aan onze sportieve tegenstanders, die wij gaarne nogmaals op de gras mat zullen ontmoeten. Het treffen werd besloten met een gezellig samenzijn in de can tine v.h. Stadionveld, waarbij de voetbalclub Albert Heijn als gast heer optrad. Een tiental personeelsleden, die met vrucht de bedrijfscursus Statistische Kwaliteits Beheersing S.K.Bhebben gevolgd, kregen op 10 augustus j.l. van Ir. W. A. Eggers hun diploma. Door verschillende omstandig- heden konden deze cursisten de uitreiking van 20 juli j.l. niet bijwonen. Zie de Flitsen van juli 1960) De heer M. F. van Eeghen, Wil linklaan 1 te Oegstgeest, ontdekte op een zondagmorgen een doosje Mac Queen Teabags in de pro visiekast. „Dat moet ik eens pro beren", dacht hij en 10 minuten later kreeg zijn echtgenote een heerlijke kop thee op bed gebracht. Een dag later ontvingen wij in Zaandam van de heer van Eeghen een enthousiast briefkaartje waar in hij de bekende tandpaste-slag- zin ..Did you Mac-Clean your teeth to-dayomwerkte tot ..Did you Mac-Queen your tea to-day Dit lijkt ons zo bijzonder geestig gevonden, dat wij het u beslist even wilden vertellen. De ideale verpakking voor onze „echte Zaanse beschuit" is ge vonden. Veel voorbereidingen en nauwe samenwerking tussen de afdelingen verpakking, laborato rium, reclame, technische dienst en vele andere waren nodig om tot de hierboven afgebeelde suc cesvolle verpakking te geraken. Een gelijktijdige verkoopactie, waarbij de huisvrouw tegen in levering van een spaarkaart, waarop zij zes opschriftjes „met eieren bereid" heeft geplakt, een plastic beschuitbox tegen zeer lage prijs kan verkrijgen, zal dit reclameprodukt nóg meer in de belangstelling brengen. 5-8: Mej. A. G. Smit en de heer R. de Kort (CF). 24-8: Mej. G. Bak (rek.crt.) en de heer N. Kat. 24-8: Mej. T. v. d. Berg en de heer B. J. Kok (VA). 29-8: Mej. M. W. Loois (SB) en de heer Ch. R. Moi-Thuk- Shung In een gelijkopgaande strijd heeft ons tweede elftal met 21 ge wonnen van de Zaan 2. De ontmoeting had een spannend verloop en de aanvallen golfden op en neer. AH had het eerst succes, toen de Zaan-keeper een kanjer van een schot vallend prachtig stopte, maar niet onder controle kon krijgen (l0). Enkele minuten later overkwam Kloos eenzelfde pech en de Zaan- middenvoor had geen moeite (1—1). Na de rust liet de vijandelijke keeper een houdbaar schot glip pen (21). Enkele zeer gevaar lijke situaties voor ons doel le verden geen doelpunt op, zodat wij met een kostbare overwinning gingen strijken. Wij hebben voor U een bezoek gebracht aan één van onze klanten, in Amsterdam, n.l.: het sfeervolle restaurant ,,La Cave Internationale" op de Herengracht 561, hoek Thorbeckeplein. Inderdaad is ,,La Cave" (zoals we het verder zullen noemen) een kelder. De Fransen spreken n.l. over ,,Cave" alszij een wijn kelder bedoelen, en U begrijpt dat er in ,,La Cave" dus wijn wordt geoffreerd, maar U kunt er ook heerlijk eten. Wat U bij ,,La Cave" eet geeft de menu kaart aan, maar als U er aan De direkteur, de heer May, verwel komde ons op prettige wijze. Er was muziek van niemand minder dan Joop van de Marei, u welbekend van radio, t.v. en platen. Hij zong zijn eigen liedjes en begeleidde zichzelf op de gitaar. Echt internationaal In „La Cave" treft men doorgaans een internationaal gezelschap aan. Wij troffen er nu bijvoorbeeld een Franse schrijver met zfln vrouw, een Amerikaanse professor, een Venezolaanse ingenieur, een Duitse musicus enz. „La Cave" is bekend over de ge hele wereld en vele klanten komen er dan ook door recommandatie. De direkteur van „La Cave" liet ons bijvoorbeeld een vlag zien uit Ve nezuela, welke hem was toegezegd door een inwoner uit dat land. Een jaar later werd deze vlag door een landgenoot meegebracht. Fraaie foto's Wanneer U „La Cave" binnengaat valt uw oog direct op de honderden bankbiljetten van allerlei nationa liteiten welke aan het plafond han gen, terwijl U langs de wanden prachtige foto's aantreft. Vooral fotoliefhebbers kunnen hier hun hart ophalen, aangezien in „La Cave" regelmatig fototentoonstel lingen worden gehouden, die steeds veel belangstelling trekken. Als U in Amsterdam gaat eten, breng dan eens een bezoek aan „La Cave Internationale". U zult er geen spijt van hebben. Eet smakelijk, bij het licht van kaarsen in een bijzondere, sfeer volle omgeving. begint dan eet U artikelen wel- ke geleverd worden door onze Supermart aan de Middenweg te Amsterdam. Bij onze binnen komst trof ons direct de gezel lige sfeer die er hangt. Geen uitgestreken kellners met zwarte pakjes aan, maar vier sportief geklede jongelui, die kellner en barkeeper tegelijk zijn. Ik heb een afspraakje met die aardige jongen met f 825,per maand. Een dezer dagen zag een meisje toen ze uit de trein wilde stappen tot haar verbazing dat de deuren niet vanzelf opengingen. Ze zei: „Wat gek mama, bij de winkel van Albert Hegn in Zaandam gaan ze vanzelf open als je er aan komt lopen". Het glanzende interieur van de 134e, op 29 juli j.lin Bergen (N.H.) geopende Z.B. Dit filiaal op een nieuw punt in de Hollandse bad plaats gebouwd, is onze grootste zelfsbedieningszaak van Nederland. Zodra het nieuwe jaar begonnen is, wordt meestal ook een begin gemaakt met de vakantie-plannen. Dit plannen maken is vaak een prettige bezigheid, waarbij de herinneringen van het vorige jaar weer naar voren komen. De meest prettige dingen blijven het langste in het geheugen. De zon ïs op deze reizen onze grootste bondgenoot. We hebben ons oor hier en daar te luisteren gelegd en we kwamen tot de slotsom, dat het weer over het algemeen nog meegevallen was, hoewel de regenjas vast geen overbodige luxe was, vei-ge- leken bij de zomer van 1959. Hanna Ruitenbeek en Corrie Riem van de Biscuitafdeling hadden het niet zo ver ge zocht en waren er, als het weer het toeliet op uitgetrok ken o.a. naar Volendam. Ze hadden het tamelijk goed ge troffen. Een enkele dag had ze een regenbuitje gehad. Rietje Duin (CF) had haar vakantie doorgebracht in Lo- chem. Het is daar echt mooi en rustig. Ze had weinig regen gehad. Tonny v. Veen heeft de Noord zeekust opgezocht. Ze kon met recht zeggen, dat ze naar Duitsland aan Zee was geweest. Er was veel „import" uit het oosten» De zon heeft haar veel toegelachen Rietje Koops (SB) was naar Emmen vertrokken om haar familie weer eens op te zoe ken. Goed weer had ze. Zo af en toe een regenbuitje. Maar dat heeft haar plezier niet bedorven. Van de zonnebloemcursus zijn ook 2 jongens naar een zomer kamp geweest. De Graaf van de VA en van Dongen van de KB hadden met enkele jongelui van andere bedrijven hun tentje opge slagen in Cotesse bij Vaals. Met de trein tot Roermond en daarna op de fiets naar het uiterste punt je van ons land. Van hieruit heb ben ze aardige tochten gemaakt o.a. naar Duitsland en België. Ze hebben maar 2 dagen regen ge had en verder is het best mee gevallen. Natuurlijk moesten ze ook hier hun eigen potje koken. Zo is de vakantie van 1960 weer ver leden tijd. De zuinigen hebben nog een snipperdagje oi»er. Nu is het weer wachten op het volgende jaar. Wat je echter in je vakantietijd kunt meemaken! Er gaat het gerucht dat iemand samen met zijn vader een scheer apparaat gebruikte. Toen pa met vakantie ging, greep zoonlief mis. Van armoe heeft hij toen zijn baard laten staan. Voor de waarheid hier van staan wij echter niet in!

Personeelsbladen | 1960 | | pagina 4