Viswedstrijd This Wook -peest Agevufc Wij heien welkom Nieuw personeel produktiebedrijven kantoor DE VLAG IN TOR Andere aanpak fotowedstrijd Madurodam: 775.000 bezoekers per jaar Het kleinste AH-filiaal is wereldbekend Trieste dag voor controleuse Tour <le Zaan 2 AH-FLITSbh ALBERT HEIJN HEEFT f K.B. E. J. Wolf V.A. C.F. C. B. A. Köhlberg S.B. Visser v. 't Padje K.B. G. Kat-Zieleman C.F. Mej. A. Tcrlingen S.B. M. G. H. IJskes Exp. W. G. F. Poort K.B. V.A. R. Geisterver V.A S. Struwer-Sellau V.A. A. Bakker C.F. F. van der Boor Arb.st. T. R. Mol-Slagman C.F. T. Langver-Ketema C.F. N. Kars-de Haas C.F. A. L. Kruyer V.A. V.A. G. M. Ackerman V.A. Mej. E. G. Koers secr. V.A. J. Kleerebezem C.F. Mej. C. T. Blij Corr.-afd. G. Stevens Holl.-afd. M. Raasveldt Adm.-Contr. Fact.-afd. C. Timmerman Calc.-afd. G. de Boer Holl.-afd. M. Lukken Holl.-afd. G. Hoorn P.Z. fil. I. v. Eykeren Holl.-afd. F. J. Passant Loonafd. E. Prins Org.-afd. J. Mooy Hol.-afd. mam Een snapshot van het vertrek van de Tour de Zaan uit Wormerveer. Er deed ook een Albert Heijn- ploeg mee. „Nieuw!" zal in de advertenties komen te staan als aankondiging van onze verbeterde „Janhagel". Dit K.B.-produkt is bestrooid met suiker en stukjes amandelen. Ook kaneel behoort tot de ingrediënten. Kortom een „Jan" die een thee- uurtje gezelliger maakt. Aan dit nummer werkten mee: A New Ducliess Of W indsor Pattern Series De jaarlijkse fotowedstrijd is tot nu toe in nevelen gehuld ge weest. Vorige jaren waren we zo ongeveer al aan de uitslag toe maar nu, in 1960, gaan we het eens anders aanpakken. De De vissers beginnen wat te min deren met het aanbrengen van meetwerk. Ligt dit aan het feit, dat de grootste jongens al ge vangen zijn Kom nou, dat wil er bij ons niet in. Vooral de voornklasse, met zijn grootste van 25 cm moet nog wel te verbe teren zijn! En dan geloof is ook niet dat er geen grotere karpers als 53 cm, of brasems van 541-è cm zouden rondzwemmen. Nee, die zijn er zeker, en aan de vissers de taak om ze op de meetlat te brengen. fotowedstrijd is verschoven van de zomer naar de winter. De redaktie heeft namelijk de in druk gekregen dat vele collega's niet aan inzenden zijn toegeko men omdat de wedstrijd te vroeg eindigde. Eind augustus was de sluitingsdatum en menigeen kui erde dan nog met een botaniseer trommel over de hei, met zorg foto's schietend die echterte laat kwamen voor de wedstrijd. De oplossing is even simpel als doeltreffend: de wedstrijd wordt een winter-aangelegenheid, en duurt van 1 september tot 1 de cember a.s. Voldoende tijd voor ieder om zijn beste foto's uit te zoeken! In januari 1961 wordt de uitslag bekend gemaakt. Rubrieken Nu we toch aan het veranderen zijn de rubrieken waarin de foto's dit maal worden verdeeld zijn: kinderfoto's landschapfoto's algemene foto's Personeelsorgaan van Albert Heijn N.V. Zaandam 17e jaargang No. 8 September 1960 Verantwoordelijk eindredacteur: J. Ph. IJPMA, personeelschef fabrieken Druk: Ramshorst, Wormerveer. Cliché's: Zaanl. Cliché Industrie, Zaandam. Ons bedrijf heeft sinds kort een eigen vlag. Het dundoek van 1.50 X 1 meter toont in het midden een witte ruit met daarin het AH-embleem in blauw uitgevoerd. De driehoeken in de punten zijn rood van kleur. De i'lag is behalve voor de produktiebedrijven en het kantoor ook voor de filialen bestemd. Op de verschillende feestdagen zal de AH-vlag nu naast de nationale driekleur wapperen. De filialen zullen er bovendien goede sier mee maken bij speciale verkoopacties. De prijzen Wat niet veranderd wordt zijn de prijzen. Die zijn gewoontegetrouw 17-8: P. de Vries (afd. vervoer) 12}/2 jaar getrouwd 29-8A. Broek (V.A.) 25 jaar getrouwd 2-9: C. Breeuwer (gep.) 40 jaar getrouwd 6-9: F. Klijzing (H.K.) 40-jarig zakenjubileum 7-9: T. Akkerman (B.B.) 7Yi jarig zakenjubileum 11-9: J. ~B. van Dam (B.B.) 25 jaar getrouwd 12-9: G. Schetselaar (V.A.) 25-jarig zakenjubileum 15-9: G. A. van Rooijen (P.Z.) 40-jarig zakenjubileum O. P. w. De heer G. Heijn wenst de heer de Jong, bebrijfsl. pi. Wassenaar ge luk met zijn over winning in de jaarlijkse Omzet Prestatie Wed strijd (O.P-W.) en overhandigt hem, in bijzijn van zijn echtge note, de beker. Het O.P. W. feest werd laatst ge houden in het O.G. voor iedere groep een eerste prijs van 25,een tweede prijs van 15,en een derde prijs van 10,In totaal dus 150,te besteden aan foto-artikelen. Woensdag 10 augustus 's avonds om half negen werd de AH-brand- weer gealarmeerd wegens een be gin van brand in perceel Oostzijde 48, bewoond door mej. Kuyk, onze controleuse. De brand is veroor zaakt door een brandende petro leumkachel. Hoewel de naaste buur, H. Boom, zijn best deed de brand te smoren, bleek dat dit slechts ten dele hielp. Al spoe dig was sprake van een totale brand. In zeer korte tijd was de bedrijfs brandweer aanwezig om assisten tie te verlenen. Het huis (geheel van hout) brandde als een „fak kel" en we konden spoedig spre ken van een „uitslaande" brand. Van het huis was niets meer te redden. Door tijdig in te grijpen gelukte het de woning van de fam. Boom te behouden. Het kon echter niet worden voorkomen, dat de woning van de heer Middelho ven door het vuur aangetast werd. Mede met hulp van de gemeente brandweer kon de brand na 'n uur spuiten geblust worden. Vanzelf sprekend zijn wij begaan met het lot van Mej. Kuyk, die vele waar devolle dingen waaraan ze gehecht v/as verloren heeft. Ze was o.a. een verzamelaarster van suiker zakjes waar ze erg aan gehecht was en die nu alle verloren zijn. De fam. Bartelson heeft zich momen teel over haar ontfermd, zodat ze dus dicht bij het bedrijf woont en haar taak, die haar enige aflei ding bezorgt, nog kan waarnemen. We zulen hopen dat er spoedig voor haar een oplossing gevonden wordt, want ze wil dolgraag weer in een eigen huisje wonen. J. Ph. Bartelson, A. v. d. Blonk, J. Breeschoten, G. van Dongen, J. Drost, G. Hartsuiker, A. v. d. Hazel, J. Janse, L. J. A. S. Kloos, W. van Maltha, K. Romp, G. A. van Rooijen, J. Schijf. A P DE OMSLAG van een onlangs verschenen nummer van het grote Amerikaanse weekblad „This Week", een blad dat over de hele wereld verschijnt, zagen wij tot onze grote verwondering een foto van een heus, Hollands AH- filiaal; het filiaaltje van Maduro dam. Op z'n hoofVl Trouwens, in heel Madurodam kan je een dergelijk gevoel krijgen. Want Madurodam ziet er zó echt uit, dat je ieder moment verwacht een woe dend piepstemmetje te horen van één van de lilliput-inwonertjes, die je onzacht niet alleen op z'n tenen, maar zelfs op z'n hoofd trapt. Het is dan te hopen, dat het de be drijfsleider van het A.H.-filiaaltje niet is geweest Urukke winkelstraat Het is wat triest voor de andere A.H.- winkels, maar tóch ligt dit kleinste filiaaltje in een winkelstraatje waar het zó druk is, dat menige grote mensen-zaak er jaloers op zal zijn. Per jaar komen ongeveer 775.000 bezoekers in dit miniatuurstadje in Den Haag. Onze kleinste vestiging (wat aar dig, dat nu eens niet de aandacht valt op iets graots) is schuin te genover het Madurodamse Rem- brandtplein gelegen. Het is een echt romantisch oud-hollands huis je, dat zó aan de Amsterdamse Keizersgracht zou kunnen staan. Wanneer je lang naar dit minia tuurhuisje hebt gekeken, dan kan je je gaan afvragen, waarom al die reusachtig grote mensen toch om je heen lopen en zo enorm veel lawaai maken. Het bijzondere van Madurodam lijkt dan even niet de leuke miniatuurtjes van alle soor ten bouwsels, maar juist de grote reuzen óie er langs lopen.

Personeelsbladen | 1960 | | pagina 2