Miciiwe artikelen Nieuwe Verrassingen voor U en voor uw klanten taakverdeling Grootste ZB in Bergen geopend PSuspIuim zeven aan Middelburg Zij pasten op elkaar Vughts filiaal nu Z.B. De heer Klijzing jubileert 4 AH-FLITS'EN amandel speculaas CQhpp^v /i. Op 29 juli j.l. werd de heer L. A. Peeters van filiaal Eygelshoven bloemetjes gezet in verband met zijn 25-jarig jubileum. ,ecuVMS schotel van deze dag' stond te wachten. In de toekomst. DE TEAMGEEST HEEFT OOK hier bewezen, dat er gemeen schappelijk iets te bereiken valt. U bent trots op uw succes. Wij stellen hetgeen door u en uw ploeg gepresteerd is, zeer op prijs, mede namens de Directie onze hartelijke gelukwensen." Na het uitspreken van deze woordenoverhandigde de heer P. Ligtenstein in de Cantine van het Hoofdkantoor aan de heer G. de Pundert, bedrijfs leider van filiaal Middelburg, in tegenwoordigheid van diens echtgenote en zijn enthousiaste filiaalbezettingde zilveren pluim. Vooraf schetste de heer Lig tenstein in zijn toespraak de enorme ontwikkeling geduren de de afgelopen jaren van ons liaalbedrijf, belichtte het ge^ meenschappelijke doel, de toe spitsing van de concurrentie en de samenwerking tussen Hoofd kantoor en Buitendienst, Tijdens het kopje thee met gebak ontvingen alle leden van de plus- pluim—ploeg een herinnering. Alles op één plaatje Nadat de fotograaf zijn best had gedaan om alle aanwezigen op één plaatje te krijgen, vertrok het gezelschap naar Amsterdam, waar een rondvaart door de grach ten van Neerlands hoofdstad werd aangeboden. Omstreeks 17.30 uur werd het restaurant Formosa be zocht, waar letterlijk de hoofd- In aanwezigheid van de heren H. Valk en F. Brandsma werd de in wendige mens versterkt, dank zij een voortreffelijk diner, dat werd afge wisseld door toespraken en gezellige kout, beloften en voornemens ten aanzien van de toekomst. Met een lange treinreis naar Mid delburg voor de boeg moest tijdig afscheid genomen worden van een Middelburgse ploeg die terecht de naam van team verdiende en zeer zeker in de toekomst meer van zich zal laten horen. Nelly, dochter van A. Eg gen-Voet, Maasstraat 21 Ronald, zoon van Post-de Vries (Amsterdam 331) Hansje, zoon van Phif er ons- Hamers (Helmond 514) Lidy, dochter van Floris-van Egmond (Haarlem 238) Hellen Joyce, dochter van Borstje-Zeilstra (IJmuiden 534) Rian, zoon van L. M. R. Daa- men-Den Jloudijker (Utrecht 511) Een fraaie foto van ons filiaal te Vught dat onlangs als zelfbediening werd heropend. In onze volgende editie hopen wij nog enkele foto's van reeds geopende Z.B.'s te plaatsen. In verband met plaatsruimte waren wij tot onze spijt niet in staat deze in dit nummer op te nemen. Op voordracht van de Raad van Bestuur zal de heer G. J. Heijn medio 1961 een speciale coördineren de taak krijgen op het ge bied van „marketing" voor het concern. De steeds groeiende eisen, die in verband met de assor- timents-verbreding gesteld worden aan de afdeling „in koop" van het kruideniers- bedrijf, hebben tot gevolg dat de gecombineerde af delingen „inkoop" en „ver koop" gescheiden zullen worden. Hierdoor vinden met ingang van heden een aantal wijzi gingen in de taakverdeling in het Albert Heijn-bedrijf plaats. De Supermart-organisatie, die tot dusver onder leiding van de heer G. J. Heijn stond, zal samen met de verkoop-orga nisatie ondergebracht worden in een directoraat „vei'koop", waarvan de heren G. J. Heijn en J. Legerstee de leiding zul len hebben, met dien verstande, dat de heer G. J. Heijn zich tot medio 1961 speciaal zal belasten met de leiding van de supermarts. De heer P. Ligtenstein zal aan het hoofd staan van het dii'ec- toraat „inkoop". De afdeling „verkoop-voorbe reiding", onder leiding van de heer C. Govers, behoudt zijn normale taak, met dien ver stande dat deze afdeling thans onder het directoraat verkoop zal ressorteren. In verband met de behoefte tot concentratie van alle werk- zaamheden op het gebied van research en ontwikkeling is een nieuw directoraat in het leven geroepen, dat „research en ontwikkeling" zal heten. Dit directoraat staat onder leiding van de heer J. van Meer. In de organisatie van de pro ductie-bedrijven en de admi nistratie zijn geen wijzigingen aangebracht. Het glanzende interieur van de 134e, op 29 juli j.L in Bergen (N.H.) geopende Z.B. Dit filiaal op een nieuw punt in de Hollandse bad plaats gebouwd, is onze grootste zelfsbedieningszaak van Nederland. OP 29 JULI J.L. was het voor bedrijfsleider J. H. Rijvordt een langverwachte dag. Hij mocht zich toen namelijk bedrijfs leider noemen van het filiaal met de grootste winkeloppervlakte van al onze Z.B.'s: 194 m2. Vakantiegangers Dat ook de vele vakantiegan gers uit de omgeving dit fraaie filiaal op de juiste waarde wis ten te schatten, is wel gebleken uit de overweldigende belang stelling gedurende het afgelo pen seizoen. Rotiss-o-matt Wat hierbij vooral opviel was de enorm grote verkoop van gegrilde kip. De Rotiss-o-matt was dan ook van 's morgens vroeg tot 's avonds laat in bedrijf. Wij feliciteren de heer Rijvordt en zijn team gaarne met deze succesvolle start en vertrouwen dat ook in dit geval de eerste klap een daalder waard is. AMANDELSPECULAAS Wan neer u persé ongenoegen wilt hebben met onze bakkers, dan moet u hen eens vertellen, dat u eens één keer in uw leven een amandelspeculaasje hebt gegeten, dat net zo lekker was als die u nu aan uw klanten verkoopt. Bestaat niet", zullen ze u koel toe voegen en ze hebben gelijkdie jongens. Trouwens, de verpakking mag er ook wezen, vindt u niet? MOLENSPECULAAS Na het sukses van het 500 gramspak spe culaas X, lag het voor de hand, dat onze voortreffelijke Molenspeculaas eveneens zou worden gebracht in een 500 grams verpakking. H««p op gelijkspel Voor een ar tikel van zo'n fantastische kwaliteit is de prijs erg laag en wij zijn dan ook hardstpardon, wij zijn dan ook erg benieuwd of onze bakkers onze verkopers(sters) zullen kunnen bijhouden in de race naar meer-ver koop speculaas. Zaandam hoopt natuurlijk op een ge lijk spel. Stoere Zeeuwen overwonnen Het gebeurde onlangs ergens in Middelburg op een kerkelijke feestdag. Het gehele gezin stond klaar om ter kerke te gaan, met uitzonde ring van „het hoofd", dat thuis op het vijfjarig zoontje zou passen. Zoonlief had echter een andere mening, nl.: „Ik kan nu opletten, dat Pappie niet achter de toon bank komt!" Juist voor het ter perse gaan van dit nummer vernamen wij dat het op 6 september j.l. 40 jaren is geleden, dat de heer F. EClijzing in onze dienst is g*e- treden. Gaarne willen wij de jubilaris hierbij onze hartelijke geluk wensen aanbieden. In de vol gende editie komen wij nog nader op dit jubilexxm terug. WAFELKOEKEN -Proef en ver gelijk. Die kreet is beslist niet origi neel, maar u moet het toch eens doen. Wij zijn er van overtuigd, dat u dan net zo enthousiast zult zijn als wij. Het zal naast de Zaanse koeken be slist een groot artikel worden.

Personeelsbladen | 1960 | | pagina 4