All lieeft tie bus niet gemist Probleem van de maand Gloeilampen Met vacuumboffie op nieuwe wegen Onze Consulentes in Zaandam In het teken van de koffie Oplossing koffieprobleem ah-flitsen 3 Ook onze 4 consulentes kwamen naar Zaandam om het koffiestunt van deze tijd in Ne- decland. Natuurlijk zitten sc ongekende vee koopmogelijk heden in deze prachtige va- cuumbussen, met gemalen koffie, die niemand nog in Nederland brengt. Ook op de personeelsavond, die wij maandag hadden, was het gehele personeel het er over eens. dat dit een enorm stikses gaat worden. Mijnheer de Jong, die ons deze avond met een bezoek vereerde, verhoogde dit enthousiasme nog met een kern achtige toespraak. Kcrt maar krachtig was de me ning van de verkoper J. P. M. Seelen (fil. Venlo) Fantastisch blik Onze vacuum- pgspsB|sg^^'«:-rgO| koffie in de 'yy, reeds alom be- kende 4 sma~ ken, maar steeds één kwaliteit, de beste, is eigen- lijk van een speciale klasse Omdat, door de koffie di- reet na het branden, precisie te malen en in het fantastische blik vacuum te verpakken, een maximum geur, smaak en aroma behouden blijft. Onze charmante medewerkster Mej. C. Hoekstra (fil. 138 Leeu warden) deed in enthousiasme niets voor haar collega onder: Verrukt filiaal De heer F. Brandsma, hoofd Per soneelszaken en Hoofdredacteur Flitsen, besluit deze reeks met de volgende opwekking: Belangrijke funktie Het prettige van deze actie is, dat alle per soneelsleden hun steen kun nen bijdragen, hetzij in de fi lialen, hetzij daax*buiten. Nu reeds heb ben de perso neels- avonden aangetoond dat onze me dewerksters en medewerkers on der de enthousiaste leiding van hun bedrijfsleiders, zullen bewij zen, dat hun totale inzet OMZET betekent, dat zy zo'n be langrijke positie bij de verkoop in nemen. Zij zullen geen „bus-halte" ken nen, maar doorgaan totdat het gestelde doel is bereikt, onder het smaakvolle motto: PFFFT „Het komt in de bus". Bent II het met ons eens dat wij aan al deze bijzondere dui delijke meningen en verwach tingen, niets meer hebben toe te voegen? Wij geven 't woord nu aan li en wij hopen dat het antwoord de reeds hoogge stemde verwachtingen nog ver zal overtreffen. Veel, heel veel sukses! 2. 3. 4. 5. 6. Als de klant mij vraagt: „Welke koffiemelange van AH is nu de beste dan is mijn antwoord": Naam Filiaal „Laat maar gaan, het is mijn wiskundeleraar" Deze aktie zal niet alleen de kof- fieomzet verhogen, maar zal ook de goodwill, die wij al zo sterk hebben, nog belangrijk verstevi gen. Wij medewerkers, ongeacht waar en op welke plaats, kunnen naar mijn mening trots zijn onze dien sten aan ons mooie bedrijf te kun nen en mogen verlenen en hier ligt voor ieder van ons weer een prachtige kans om de stelling: Er is altijd meer te verkopen opnieuw waar te maken. Onze koffiedeskundige, de heer G. Hermanides, zag het zo: Ideaal en ekonomisch Met de introduk- tie van de gema len vacuumkoffie op basis van de zo suksesvol ge bleken vier sma ken gedachte is voor de koffie- insider kwalita tief het ideaal be reikt. Deze ongekend verse koffie geeft niet alleen een hoger genot, maar is door de precisie-maling bovendien ekonomischer en dus voordeliger het gebruik. De heer M. B. Middelkoop, Dis trictleider schreef ons het volgen de: Verkoper popelt „De tijd staat stil" in ons blik vacuumkoffie. Maar gelukkig zit men in ons bedrijf niet stil. Voortvarende en deskundige A.H.- specialisten bracht dit voor ons land nieuwe artikel. Zo verzorgd. Zo doordacht. Zo enthousiast en Zo goedkoop, dat iedere verkoper popelde om met de verkoop te beginnen. Een ieder heeft op „de koffieavond" enthousiast meegedaan, zijn smaak gekozen en met de B.L. afgesproken: Dit wordt een sukses! Rayonleider de heer H. de Roode drukte het zeer krachtig uit: Overrompeling U wilt zo graag mijn ,Koffie-reak- tie" weten? Wel, ik wist dat er in Zaandam iets gaande was, maar dit is een volko men verras sing geworden. Eigenlijk mo gen we zonder overdrijving gerust van een overrompe ling spreken! De wijze waarop we aan ons per soneel dit grote nieuws brengen, de grandioze kampagne in de Ne derlandse pers, kortom de gehele „aanpak" moet iedereen wel aan spreken. Ook de bedryfsleider C. Keizer, Poortstraat, Utrecht stak zyn me ning niet onder stoelen of banken en hij schreef: Verkoopmogelijkheden Ik ben ervan overtuigd, dat wij rus tig kunnen spreken van de grootste Ook in ons filiaal zijn wij verrukt over de vacuum koffie van Albert Heijn. Op de perso neelsavond heb ik ze zelf ge proefd en ben tot de overtuiging gekomen, dat de ze koffie lekker der en verser is dan ik ooit gedronken heb. Daarom zal ook ons filiaal haar beste beentje voorzetten om deze grootse aktie een volledig sukses te laten worden. Fil. 197 Mej. C. M. v. d. Hoef ...11-9 559 Bed. C. Ledderhof 5-9 523 Mej. M. J. S. Post 5-9 640 Mej. A. A. Jansen 5-9 636 Mej. A. Wassink 5-9 332 Mej. E. de Haan 7-9 630 Mevr. J. E. Meijer- Smeenge 10-9 98 Bed. J. Poldervaart 12-9 270 Mevr. E. W. M. Heere mans-van Schie 12-9 551 Mej. W. Wubs 12-9 536 Mej. A. M. J. Dekkers 12-9 536 Mej. J. A. M. Veldman 12-9 35 Bedr.leider J.C.de Bruin 19-9 604 Bed. H. Wouda 19-9 38 Bed. J. Belier 26-9 Ass. Bedrijfsleider J. v. Veen 5-9 Goed nieuws voor de ZB's die lam pen verkopen. Ongeveer gelijktijdig met het ver schijnen van deze Flitsen zal begon nen worden met de verkoop van gloeilampen onder eigen merk. De verpakking ziet er bijzonder goed uit. Er is dan ook alle reden om te ver wachten, dat we binnenkort heel veel en gaan verkopen. Feiloze smaak Jongste fijnproever Zonder de minste aarzeling wist onze 16-jarige bediende G. H. G. Wolffenbuttel uit Putten alle 4 sma ken koffie te herkennen tijdens de personeelsavond van zijn filiaal. In willekeurige volgorde kregen herhaling V/ij vinden deze prestatie beslist een plaatsje waard in de Flitsen, vindt u ook niet 7 De heer G. Sanderse, bedrijfsleider van filiaal Zierikzee herdacht op 5 augustus het feit dat hij 25 jaar geleden in onze dienst trad. Dïtmaal staat het probleem natuurlijk in het teken van de koffie-aktie. Vanzelfsprekend hebt U allen het aardige boekje „Wat ik van koffie verkopen moet weten" gelezen. In dit boekje staan zes aardige tekeningen. Voor iedere tekening vermelden wij achtereenvolgens aan de hand van hieronder 4 ivoorden die de juiste de plaatjes de 6 goede ivoorden uit betekenis ervan kunnen weergeven, en schrijft die op het formulier. Telkens is er echter maar 1 woord Bovendien beantwoordt u de daarop goed en de overige drie zijn fout. gestelde vraag en u dingt mee n U neemt het boekje voor u en zoekt de prijs van 1. T abaksplant Lijsterbes Ficus Coffea.L. 2. T. V.-inter- vieuw Enquette Prijsuitreiking Klacht Schoenemode Doris Day Jurk van Dior Ijdeltuit Naaister Plukster Zwemster Verpleegster Proeven Kijken Ruiken Horen Kassière M agazijnbediende Werkster Verkoopster Dit zyn de g-oede woorden: nieuws over de koffieaktie te vernemen. Onze koffie-inkoper, de heer Hermanides, lichtte de dames uitvoerig in over de voor bereidingen en de opzet van deze actie. 31-7 Wilhelmus J. de Wit en Ma ria Stalpers (Amb. kracht) 3-8 Albert van Agteren en Rudy Baan (Haarlem, Mamixstr. 270) 6-8 Lenie van den Veen en Mar tin Dubois (filiaal 520) 10-8 Gerald Tuynman en Nelly Leny Boers (filiaal 243) 11-8 Luitjen Hengst en Antje Miedema (filiaal 542) 16-8 Ko Wagenaar en Corry Kraan (filiaal 511) 16-8 Cor van Holstein en Lenie Meyer (filiaal 524) 16-8 Piet van Loo en Rie Tiele- man (filiaal 59) 17-8 C. A. van Rooyen en C. M. van Scheppingen (filiaal 297 18-8 J. Peters en L. H. van Dam (filiaal 518) 18-8 Henk Baas en Berna Stok- kerman (filiaal 123) 20-8 Chris H. Bodde en Ditty J. 31. YVitteveen (filiaal 556) 20-8 Piet Delfoye en Ina Bussé (filiaal 122) 23-8 Els Aarts en Wil Verbruggen (res. chef rayon 15) 23-8 Joop Dolleman en Annie Croes (filiaal 565) 24-8 Simon Huisman en Aaltje Wassink (filiaal 636) 24-8 Joannes M. Frenken en Pe- tronella H. G. Wever (fi liaal 630) 25-8 Ria van Leyden en Egie Kappé (filiaal 623) 27-8 Jan Platenburg en Nellie Arts (filiaal 525) 31-8 Henk Oudenaller en Willy Mulder (filiaal 191) 31-8 J. H. Veerman en A. Schip per (filiaal 106) 9-9 Liekele Bauke Zeilstra en Jantje Gerdina Johanna Hen driks (rayon 5) 1-9 Wim de Jong en Corrie Hoo- gervorst (filiaal 552) 4-9 Wim Buis en Cock Schoorl (filiaal 707) 6-9 Nelly de Jong en Kees van Hoof (filiaal 52, bedrijfsl.) 6-9 Margot Leurs en Lou Gom- mans (filiaal 513) 7-9 Harm Boeten en Jelkje Bron (filiaal 613) 8-9 Betsy Lemmens en Jean Houben (filiaal 601) 9-9 L. J. Luyex en J. Th. van Schaik (filiaal 37) 14-9 L. N. Commandeur en J. P. Eeken (filiaal 634) 17-9 Hans Nijborg en Tinelke Arends (res. chef rayon 9) Dat onze consulentes, die op deze foto zeer aandachtig luis teren, na afloop van de bespre king enthousiast waren behoeft geen betoog. Indien in Uw fi liaal een dezer dagen een voor lichting mocht worden gehou den zullen ze het u bewijzen.

Personeelsbladen | 1960 | | pagina 3