Ermelo wipte over de grens Foto van de maand De vijfde pluspluim naar de Hofstad AH-FLITSEN 5 In de Voorstraat te Woerden werd op 21 juli de tot Z.B. verbouwde winkel heropend. Filiaal Rijswijkseweg in de cantine van het hoofdkantoor te Zaandam. "IC JUNI 1960 WAS het voor de bedrijfsleider en zijn echtge- note, de heer en mevr. De Kievit, en alle personeelsleden van filiaal Den Haag, Rijswijkseweg, een lang verwachte dag. Verdiend Versierd met een fraaie anjer op de kragen en revers kwam het team de pluim halen. „U en Uw personeelsleden hebben het verdiend," sprak de heer P. G. Zwarts, algemeen bedrijfsleider filialen, die namens de direktie de zilveren pluim overhandig de. „Wij weten, dat U alles op alles hebt gezet om deze vijfde pluim te behalen. Mijnheer De Kie vit, van harte gefeliciteerd met dit succes!" De bedrijfsleider werd de ereprijs overhandigd, de teamleden kregen elk de traditionele rijksdaalder (straks weer een echte zilveren) met als aandenken een speciaal miniatuur vulpotlood. Pluspluim-koor! „Hoe hebt u het nu eigenlijk ge daan?" vroeg even later de heer Zwarts. Tot verbazing van welhaast alle aanwezigen werd het antwoord door middel van goed ingestudeerde samenzang geformuleerd. Het door Haags pluspluim-lied Wij zijn naar hier gekomen, met zijn allen uit Den Haag En u hebt het al vernomen wat we komen halen vandaag. Refrein We gaan, we gaan met z'n allen naar de Zaan bis Want daar ligt onze pluspluim klaar bis ja heus, het is werkelijk waar T of fees was de eerste ronde, we deden flink ons best. En verkochten wat we konden, het werd een groot succes. Refrein Toen werden het cocosringen en spritsen ook heel veel. Ja, door al dat koek verkopen hadden we 's avonds vaak een droge keel. Refrein De derde week was het formosa en ook nog petit beurre. Geen klant kwam zonder pak biscuit uit onze winkeldeur. Refrein Tot besluit de vruchtensappen, dat vonden we niet zo fijn. Want weet u we dachten namelijk, dat dit niets voor onze zaak zou zijn. Refrein Nu zijn we al gekomen aan het laatste couplet van dit lied. Maar we hebben ons voorgenomen, dat u ons weer eens gauw hier ziet. Refrein verkoopster mevr. A. C. H. Bakker- Heemrood „geschreven lied", dat op de wijs van ,,'t Is plicht dat iedere jongen" gezongen werd, drukken wij hierbij af. „De Zondebok" Uiteraard is het op 15 juni bij deze officiële prijsuitreiking niet ge bleven. Na een keurig verzorgd diner in ons welbekende Formosa- restaurant werd in de „Kleine Co- medie" de klucht „De Zondebok" gezien en gehoord; een voortreffe lijk stuk! „Tot de volgende pluim!" was de afscheidsgroet van de heer en me vrouw De Kievit en't team Rijswijk seweg. REEDS OM 6 UUR 's morgens startte onze ploeg met bedrijfs leider J. Kamp, bij stralend weer, voor een leuke trip naar Duits land. Via Apeldoorn en Hen gelo, passeerden we bij DE POPPE de grens, hetgeen ge lukkig zonder moeilijkheden gepaard ging. Bobslee In Ibbenbiiren gingen we met z'n allen in een bobslee, van een 20 m hoge „rodelbaan". Hier hebben we tevens de voorraad flesjes (die we meegenomen hadden) aangespro ken, alvorens de reis naar de Dor- rente-klippen voort te zetten. Na een klauterpartij van plm. 125 meter, genoten we op deze klippen van een schitterend uitzicht. We moesten echter weer verder en de volgende „aanlegplaats" was Teck- lenburg, een leuk stadje met oude zandstenen huizen en steile wegen. We kochten souvenirs en verzon den de gebruikelijke prentbrief kaarten. Bioscoopje Met tegenzin werd de terugtocht aanvaard. Bij Münster lagen we nog even heerlijk in het gras langs de weg en maakten een ge zellige foto. Vandaar ging de route via Borghorst en Gronau weer naar Apeldoorn, waar we tegen 9 uur nog net een bioscoopje konden pikken. Om plm. 12 uur werden we alle maal weer met de auto thuis gebracht. Dat er gespaard zal worden om volgend jaar weer samen op stap te gaan is een ding dat ze ker is. 11-7 Adtie, zoon van de heer en mevrouw Koen-van Vliegen, Dieren. 11-7 Ansje, dochter van de heer en mevrouw Van Aalst-van Eekelen, Overschie. 14-7 Ingrid Sybiela, dochter van de heer en mevrouw Meeuse- Labruyère, Nunspeet. 16-7 Petra, dochter van de heer en mevrouw Menkveld-Kok, A'dam, Sehippersgracht. 25-7 Martin, zoon van de heer en mevrouw Boerlijst-Brussel, A'dam, v. Baerlestraat, ZB. Donderdag 30 juni j.l. hadden we een feestavondje ter gelegen heid van ons kampioenschap in de O.P.W. Toen de winkel om zes uur werd gesloten en iedereen zich had opgefrist en opgemaakt gingen we aan tafel. Vol grapjes |len van anecdotes, die onder veel I hilariteit werden aangehoord. Mevrouw De Jong had voor een prima koffietafel gezorgd, die dan ook alle eer werd aangedaan. Als tafelpresidenten fungeerden onze bedrijfsleider de heer J. de Jong en onze rayonleider de heer H. de Roode. Vooral de heer De Roode bleek onuitputtelijk in het vertel- Danstalent Na het eten werden er plaatjes op gezet en werd er gedanst, waarbij door enkele dames een opmerkelijk rock en roll-talent aan de dag werd gelegd. Het dansen werd op aan gename wijze onderbroken door het eten van allerlei lekkere hapjes en het drinken van diverse hartver kwikkende dranken. Enkelen van ons voerden een paar leuke sketches op, zo was er o.a. een zekere bediende, die slechts gehuld in een schamele luier, luid keels huilend de kamer binnen kwam. Om ongeveer half één kwam het einde van deze zeer go< personeelsavond, die door de heet mevrouw de Jong voortreffelijk georganiseerd. J. de Boer Vakantieprijs voor beste Deze maand hebben we voor problemen geen tijd, omdat het de periode van de foto's is; daarom willen we nu eens iets héél anders. Het gaat om de leukste en meest ori ginele vakantiefoto. Let wel: de vakantie moet er dus op tot uitdrukking komen; dat kan b.v. zijn de vakantiedrukte in uw filiaal, of een foto van uw eigen vakantie trip. Het gaat beslist niet om de technisch meest volmaakte foto, maar om die, welke het leukst en het meest origineel is. Voor iedereen Iedereen kan dus meedoen. Elke inzending dingt mee naar de volgende prijzen: le prijs: 12,50 2e prijs: f 7.50 3e prijs: f 5, Dus bevestig uw foto op bijgaande bon en stuur hem in; u kunt nooit weten De winnende foto's worden in ons volgende blad afgedrukt. Gaarne wil ik van de mij toege stane ruimte gebruik maken om allen, die mijn verblijf in het sana torium te Santpoort door hun be langstelling hebben vergemakke lijkt, van harte dank zeggen. J. VAN DIENST, Santpoort. Dit is mijn foto Bevestigen Mej. G. Zoeibrood Met een flesje is het zoet toeve Den Haag, Rijswijkseweg, goede winnaar 17-6 Ronald Marcus, zoon van de heer en mevrouw Broeksma- v. d. Wilden, openingsploeg. 18-6 Robert Jan, zoon van de heer en mevrouw Renzenbrink-Ja- gersma (Naarden). 22-6 Peter, zoon van de heer en mevrouw Pleunis-van Hoeve, Oud-Beijerland. 23-6 Marko Izaak, zoon van de heer en mevrouw van Op- durp-Brevet, Sluis. 24-6 Franciscus Cath., zoon van de heer en mevrouw v. d. Berge-de Boer, A'dam, Dot terbloemstraat De Zaandagbezoekers, die op 19 juli j.l. de fabriek kwamen bezichtigen. 30-6 Loesje, dochter van de heer en mevrouw Frencken-Velle- naers, Tegelen.

Personeelsbladen | 1960 | | pagina 5