Beste prestatie-verkopers ontvingen hun beloning Grandioos besluit O.P.W. 1960 Oplossing probleem van de maand AH nu ook ïn 't Friese Haagje Flitsen Landelijk augustus 1960 mmM j Personeelsorgaan van Albert Heijn N.V., Zaandam Landelijke editie 17e Jaargang No. 6 - Augustus 1960 j^en fantastische dag hebben 35 van onze kollega's gehad op woensdag 27 juli. Zij waren die dag de gewaardeerde gasten van de direktie en de uitnodiging hiervoor hadden zij uitsluitend te danken aan zichzelf. Het waren de Beste Prestatie Verkopers en Verkoop sters, als zodanig uitgeroepen tijdens de laatste OPW. Om 11 uur was de hal van het Ontspanningsgebouw ingericht als gezellige ontvangzaal, waar tafels en stoelen gereed stonden en niet te vergeten de koffie, die vooral welkom was bij hen en haar die van ver kwamen. En die waren er bij, zoals bijvoor beeld uit Sneek, Steenwijk, Goes en Venlo. Maar ook de anderen lieten het zich onder het gezel lige gesprek, dat na de eerste kennismaking op gang kwam, prima smaken. Een welkom namens de direk tie werd onze kollega's toege roepen door de heer P. LIG- TENSTEIN, direkteur in- en verkoop. De heer Ligtenstein benadrukte het grote belang, dat de direktie hecht aan de prestaties van ieder in de fi lialen, daar dit de voorposten en de steunpunten zyn van het gehele bedrijf. Daarna was er een feestelijke lunch, die sommigen zich zo goed lieten smaken, dat zij het moesten afleggen tegen de onverbiddelijke klok, die riep, dat het de hoogste tijd was voor de fotograaf. Deze stond reeds met zijn apparaten ge reed en deed geroutineerd iedereen met een vriendelijk gezicht naar het vogeltje kijken. Boottocht Toen dit na twee maal definitief was weggevlogen, begaf het ge zelschap zich te voet naar de Voor- zaan, waar bij het stadhuis de Am sterdamse rondvaartboot „PAX" reeds lag te wachten, blinkend wit in de zon. Deze boot zou het gezelschap naar het theater „Carré" brengen, aan de Amsterdamse Amstel. De kapi tein/stuurman vertelde op amu sante wijze een en ander over het geen langs het Noordzeekanaal, in de havens en langs de grachten te zien was en dat was heel wat. Men genoot er van. Het was echter wel duidelijk, dat de verwachtingen voor de „Snip en Snap"-revue, het volgende pró- gramma-punt, wel zeer hoog ge spannen waren. Dit bleek volko men terecht te zijn, want nauwe lijks was het doek na de openings tune open gegaan, of iedereen kwam ogen, oren en lachspieren te kort om alles op te nemen en te verwerken. Dat ook bij de AH-ers het eeuwig-jonge duo Walden en Muyselaar favoriet was, bleek wel uit het meer dan enthousiaste ap plaus na elk optreden. Waren zij ook nu weer origineel voor hen, die voor het eerst in deze Nederlandse Revue-tempel kwamen, ook regel matige bezoekers zijn altijd weer vol spanning als zij optreden. Spaanse charme Met nauwelijks minder enthousias me werden de verlichtingen be loond van een Spaans dansgezel schap, dat ieder in verrukking bracht door de vurige, charmante en gracieuse dansen. De Engelse Showgirls mochten zich weliswaar ook in de belangstelling van velen verheugen, door het Spaanse ge zelschap werden zij toch met stuk ken geslagen. Dit programma-gedeelte was stel lig het hoogtepunt van de dag. Het programma vermeldde echter ook nog een bezoek aan het restau rant „Formosa", waar om half zes alles gereed was om 35 man 'n ge zellig borreluurtje aan te bieden. Hier kwamen de tongen weer los, eerst over de revue en later, hoe kan het ook anders, over „het vak" in het algemeen en mis schien met een beetje gezond chauvinisme en een hartverwar mende rivaliteit over „ons filiaal". Een voortrefelijk diner besloot de ze fantastische dag. De heer H. Valk, onze reclame-chef, liet in een boeiende tafelrede het pro gramma nog eens de geest passe ren. „Het begon gezellig in Zaandam, daarna een prachtige boottocht met aansluitend in het befaamde „Carré" een bezoek aan de mooi ste Nederlandse revue. Wat wij ge zien hebben was fascinerend. De artiesten brachten het beste waar toe zij in staat waren op een en thousiaste wijze. Er is een paralel Het was deze keer geen halsbrekend probleem want wij konden het niet over ons hart krijgen het U extra moeilijk te maken in de vacantietijd. Getuige de ongewoon grote stroom van inzenders hebben velen de Camping-prijscourant doorgesnuf feld en stuurden de bon in. De oplossing luidde: „Een goede vakantie" hetgeen wij allen die nog met va- cantie gaan gaarne toewensen. De winnares werd. wederom door loting aangewezen en dit is gewor den: Me}. THEA JANSSEN, Filiaal Tilburg, Molenstraat, die wij van ganser harte feliciteren met de prijs van TWINTIG GULDEN die haar toegezonden zal worden. te trekken met onze zaken. Ook ons parool is: het beste te bren gen tegen de laagst mogelijke prijs; Daarnaast een uitstekende service in dienst van de klant. U bent daarmee ten nauwste betrok ken en daar schuilt ook de reden dat U hier nu bent". Jfauwe l>and De heer Valk legde er de nadruk op, dat alle gasten hier waren, ge kozen uit bijna drie duizend an deren, enkel en alleen om zij „een tikkeltje meer" gedaan hebben. Het is juist altijd dat „tikkeltje meer" dat tot successen leidt. A-j In de Achtersluispolder, waar ons Distributiecentrum wordt gebouwd, toont een bord van 2x4 meter aan de voorbijgangers een tekening van het project. OP WOENSDAG 27 JULI j.l. was het aan de Dracht in Heerenveen een drukte van be lang. Toen werd n.l. in ,,Het Friese Haagje" onze 1 33e Z.B. geopend. De opening werd op vrolijke wijze aangekondigd door het plaatselijke Christelijke tamboerkorps ,,Jubal". De leiding van deze prachtige zaak in het winkelcentrum van Heerenveen berust bij de heer H. Wijma, die voorheen be drijfsleider was van fil. Schrans Leeuwarden. De heer Wijma heeft er echt zin in en stelt zich veel voor van dit nieuwe filiaal. Wij zijn er dan ook van over tuigd dat het best zal lukken en wensen het gehele team veel sukses. Tenslotte wees de spreker er op, dat de directie waardering heeft voor de prestaties. „Zij stelt prijs op de nauwe band die er gelukkig- bestaat tussen de directie en ieder die werkt in de winkels. Een dag als deze is voor deze stevige band een bewijs". Met het einde van het diner kwam ook het einde van deze feestdag, waaraan elke deelneemster en deelnemer nog heel lang prettige herinneringen zal bewaren. Prestatie Deze Eredag stond in het teken van de prestaties. Dat deze presta ties niet alleen op de verkoop be trekking hadden, kwam tot uiting in de aanwezigheid van mej. P. J. J. Klerken. Zij was de oudste dame van het gezelschap, maar voelde zich overigens nog best thuis tus sen haar veel jongere collega's. „Ik ben al ruim 38 jaar bij Albert Heijn", vertelde mej. Klerken, die vanaf de oprichting van het filiaal in Venlo heeft gewerkt. „En ik doe het nog altijd met plezier! De winkel beschouw ik als mijn huishouding, waarin ik elke dag opnieuw veel vreugde beleef. Maar ik had er geen enkel bezwaar tegen om vandaag alles in de steek te laten en dit feest mee te maken!" De beste prestatieverkopers verzameld voor het Ontspanningsgebouw. Vakantie Zo dacht de heer J. Stubbe uit Am sterdam er ook over. „Ik ben op het ogenblik met vakantie in Kat wijk, maar kon deze uitnodiging niet afslaan". Het verbaasde hem dat er op deze dag zoveel dames aanwezig waren. Hij leefde nog- in de veronderstelling dat het „zwak ke geslacht" slechts tot weinig prestaties in staat was. Dat hij ongelijk had, werd al spoe dig bewezen, want de dames heb ben de heren een prettige dag we ten te bezorgen! (nietwaar mijn heer Valk?). Van BZ naar SM Daartoe heeft mej. A. v. d. Berg ook het hare bijgedragen. „Ik werk nog pas sinds enkele weken in de Supermart te Zaandam. Kortgeleden stond ik nog in de BZ in Huizen, maar omdat we gingen ver huizen naar Wormerveer ben ik naar de Supermart overge plaatst". Ze zit nu achter de kassa, alsof ze nooit iets an ders gedaan heeft. „Ik vind het werk erg leuk, maar als ik de kans had gekregen dan was ik gaan varen. Nu zal ik daar mee moeten wachten totdat ik in de huwelijksboot ga stap pen!" Herinnering Op deze gezellige dag heeft menig een nieuwe kennissen gemaakt. Anderen hebben kennismakingen hernieuwd. Zo ontmoette H. Jan sen uit Den Dolder mej. J. Veldstra uit Sneek. „Wij kennen elkaar uit de tijd dat ik nog in de reorganisa- tieploeg werkte en we het filiaal in Sneek moesten inrichten. We heb ben oude herinneringen opgehaald en daar zijn nu weer nieuwe aan toegevoegd! Herinneringen aan een feestelijke dag!

Personeelsbladen | 1960 | | pagina 1