WA WM MÉÜ Diploma's bekroonden SSSfStïtfS* Bartelson bezoekt Veranderingen bij Bouwafdeling speciale bedriifscursus e- ^r=o,w va- ,Ae 25-jarig jubileum van de heer D. Kok G. K. W. 1 voetbalkampioen 4 AH-FLITSEN Zo zijn dan de vakanties in ons be drijf in volle gang. Wij zullen eerst de blijde berichten eens samen bekijken. Bij de jubila ris D. Kok was een groot aantal collega's gekomen om de feest vreugde te verhogen, het feest is zeer zeker geslaagd en de kamer was omgetoverd in een bloemen tuin. Bij de fam. Bets (Exp.) was ook feest, want die waren 25 jaar ge trouwd; wij wensen u met dit ge beuren veel geluk toe en hopen dat u weer spoedig uw werk zal mogen hervatten. Bij de fam. C. de Wit (CF) was ook feest, want dit bruidspaar was 12 y2 jaar getrouwd en wij wensen hun toe dat ze nog vele jaren voor elkaar gespaard mogen blijven, dus op naar de zilveren bruiloft. En zo snelt 't leven maar voort, maar als wij maar van 't leven maken wat er van te maken is, ook voor elkaar. Op 17 aug. zal de heer P. de Vries (onze welbekende kapitein) de dag herdenken dat hij voor 12 V2 jaar- met zijn bruid naar de ambtenaar ging om zijn jawoord te geven. Wij feliciteren u beiden met deze feestdag en hopen dat u nog vele jaren voor elkaar en uw kinderen gespaard zal blijven. Prettige da gen toegewenst. Op 29 aug. zal de fam. A. Broek zijn 25-jarig huwelijksfeest vieren. Wij wensen u beiden nog vele jaren toe temidden van uw kinderen en veel gezondheid en prettige dagen. Zo zijn er in de afgelopen maand weer heel wat blijde gebeurtenis sen geweest. Bij de fam. H. Eijben werd een zoon geboren en de fam. Huster werd ook verblijd met een zoon. Wij feliciteren deze beide families met dit heugelijke gebeuren en wij hopen dat deze kinderen in de beste gezondheid mogen opgroeien tot grote vreugde van hun ouders en wensen de moeders een spoedig en algeheel herstel toe. Een zakje eie ren doet anders wonderen, en niet alleen die eieren, maar ook het medeleven. De volgende maanden staan er weer grote feesten op 't program ma. De heer Van Dam (BB) is op 11 september 25 jaar getx-ouwd en op 15 september de heer v. Rooijen 40 jaar in dienst, maar op deze feesten komen wij in onze volgende Flitsen terug. De heer W. Leonards moest opge nomen worden in 't Weesperplein ziekenhuis. Dit is nu al ruim vijf weken en mijn vrouw en ik hebben hem daar opgezocht. Wij zullen ho pen dat alles weer ten goede keren mag. Zo zien wij maar weer, zelf altijd op ziekenbezoek en nu moe ten wij hem bezoeken. De heer Franken van zijn afdeling gaat regelmatig bij hem op bezoek. Dus Leonards, een spoedig herstel van ons allen toegewenst. De heer Bets is nog steeds door ziekte thuis, de ene dag is 't wat beter dan de andei'e dag, maar we hopen dat hij weer gauw (al is het maar voor halve dagen) het werk mag hei-vatten. De heer Tang zit ook nog steeds moeilijk door ziekte van zijn vrouw. Dit is ook 't geval met de heer Koop (CF) wiens vrouw al maan den ziek is maar nu langzaam vooruit gaat. Mej. M. Strijp is na enige weken te zijn verpleegd in het St. Janzie kenhuis weer thuis en wij hopen dat alles weer goed mag komen. Mevr. Duijvis gaat langzaam voor uit en mevr. Broek is ook nog steeds thuis. Ook mevr. Weidema is al weken thuis wegens ziekte, na de operatie in 't Gem. Zieken huis wil het toch nog steeds niet. De heer v. d. Ploeg, die ook al maanden thuis is wegens ziekte, verblijft nu tijdelijk in Bussum en wij hopen dat dit zijn gezondheid ten goede mag komen. Lauppe uit de Kaas is na vele weken ziek te zijn geweest weer voor halve dagen aan 't werk. Mej. J. Schaap van de BB is na 't ongeval met haar vinger weer aan 't werk. De heer Middelbeek is na de aanrij ding nog niet helemaal beter, maar wij hopen, dat alles weer in orde zal komen. Laten wij dan ook al onze zieken 't allerbeste toewensen. Ook onze vrienden in 't buitenland en Mej. Sonja de Wit de hartelijke groeten van ons allen, en Sonja, nog bedankt voor je brief. P.S. Ik ben ook nog naar de voet balwedstrijd wezen kijken Albert HeijnKlaas Schenk; nu, 't is de moeite waard, de wedstrijd eindig de in 22 gelijke stand. Tijdens een lunch reikte Ir W. A. Eggers aan 45 SKB-cursisten de diploma's uit. ,.Zo ziet het diploma er uit" ,Mej. v. d. Tak, nu als de beste cursiste, mijn gelukwensen". TIJDENS DE verbouwingen aan het H.K. heeft ongetwijfeld iemand wel eens in gedachten of openlijk een „opmerking" geplaatst aan het adres van de bouwers, als stof en lawaai wat al te opdringerig werden. Spaanders Waar gehakt wordt vallen nu eenmaal spaanders, en deze „spaanders" heeft de B.A. nu zelf om de oren gehad tijdens de verbouwing van hun eigen kantoor. Deze verbouwing was van de B.A. als gevolg van de J L.d. s en bupermarts. Het is nodig gebleken deze werk- Op woensdag 20 jul. j.l. vond de d.ploma-u.treikmg plaats aan de le zaamheden te reorganiseren en groep geslaagden, van de kursus Statistisehe-Kwaliteitsbeheersing. specialiseren, wat in de beschik- Ir W. A. Eggers hield een toespraak, waarin hij nogmaals de nadruk bare ruimten niet mogelijk was. legde op het belang van de statistische kwaliteitscontrole. De afcl- calculatie en werkplanning I werd uitgebreid benevens het aan- Vervolgens bracht hij zijn dank uit Ital opzichters, terwijl er een afd. aan de heer W. Haeser, die de cur- Lay-out, 1 A sus niet alleen had geleid, maar aan directie en personeel voor de bewezen, attenties De heer D. J. Kok bij zijn 25-jarig jubileum de heer en mevrouw van Onzen- Bonsee bij hun huwelijk; de heer en mevrouw Holtslag- Optendries bij hun huwelijk; de heer en mevrouw Ruckert-van Baars, de heer en mevrouw Hus- ter-Oudendijk en de fam. Stroet bij de geboorte van hun resp. dochters: de lieer en mevrouw Smout-van Halderen bij de geboorte van hun zoon de familie Bets bij hun 25-jarig huwelijksfeest. OP 3 JULI WAS het de eigenlijke feestdag voor de heer D. Kok van de Onderhoudsdienst. Omdat deze datum op zondag viel, werd de jubilaris op maandag 4 juli door de Directie ont vangen op het hoofdkantoor waar hij uit handen van de heer A. Heijn het Gouden Kruis van verdiensten ontving. De heer Kok begon op 13-jari- Waar blijft (lo tij<l ge leeftijd z n werkkring bij een Die paar dagen wei-den weken en hoefsmid (paardenpoten vast- tenslotte bleef Kok en heeft nu 25 jaar bij AH achter de rug. houden, zegt hij). Kok heeft in de O.D. verschillende wei-kzaamheden met accuratesse SellOOII «-OllOeS»: verricht- Als -Jantje Precies" zat ovuvtMi er voor ons een goede magazijn- meester in. Deze baan nam Kok Na een halt jaar had hij hier aan waarvan hij zelf geen spijt schoon genoeg van en kreeg !heeft gehad. Dit werk bevalt hem best. Probeer maar niet zonder bon een plaats op de ambachtschool een stukje materiaal of gereed schap te veroveren, dit lukt niet. Kok werd in de hal van het O.G. gehuldigd door de ,,Staf", en zijn collega's uit de O.D., terwijl vele chefs en overig personeel hem even kwamen feliciteren. Ir W. A. Eg gers overhandigde hem een enve loppe met inhoud en ook het diplo ma van Industrie en Handel. Van om het bankwerkersvak te le ren. Dit vlotte goed en hij ver wierf een diploma. Hierna volgde hij nog avondcur sussen voor het machinevak, om zich verder te bekwamen. Na eni ge jaren gewerkt te hebben bij ver schillende bedrijven belandde hij ons personeelfonds ontving hij tenslotte bij Albert Heijn voor slechts enkele dagen voor een haastkarweit j e. een enveloppe met inhoud. Zijn collega's verrasten hem met een schemerlamp. lialen kwam. een technische dienst fi- inkoop inventaris bij ook samengesteld en wel zodanig dat reeds de dochterondernemingen geïnteresseerd zijn. US1K gCSlOOpt Grote waardering had spreker ook De oplossing werd gevonden, door voor de deelnemers die met enthou- Van het pand „Huig", waarin de siasme de lessen bijgewoond heb- ba gehuisvest is, het dak te slo- ben. pen, en hiervoor in de plaats een Daarna vond de diploma-uitrei- nieuwe verdieping te bouwen, king plaats, waarbij als eerste het I waarin een 6-tal kantoren en een diploma werd uitgereikt aan mej. monsterkamertje zijn onderge- G. v. d. Tak, die als jongste van het bracht. gezelschap met de beste prestaties jjet resultaat van deze verbouwing naar voren was gekomen. Hierna js een eenvoudig, maar plezierig volgden de overige deelnemers. Na aandoend geheel, waarvoor iedere de gezamenlijke lunch sloot de heer BA-er graag wat stof en lawaai Eggers de bijeenkomst. j „geslikt" heeft. .w In de Achtersluispolder, waar ons Distributiecentrum wordt gebouwd, toont een bord van 2x4 meter aan de voorbijgangers een tekening van het project. DE BESLISSING IN de zomeravondcompetitie voetbal in de Zaanstreek is gevallen. Het sterke elftal van G.K.W. 1 Gebr. Klinkenberg Wormerveer is er in geslaagd ongeslagen de titel te veroveren. Dit betekent voor dit homogene loren. Met nog 1 wedstrijd te spe- team een prolongatie van hun hel vorig jaar behaald kam pioenschap. Ons eerste elftal heeft beide ont- len doet ons eerste een goede gooi naar de derde plaats. Het tweede elftal heeft nogal met tegenslag te kampen gehad. Op pa- moetingen met de kampioenen ver- pi|r leelf het vaak vasn behoorlijke Hier volgen de standen: kracht, maar voetbal blijft voetbal. Stand afdeling A: GKW 1 Zaan 1 I AH 1 LSV 1 Klaas Schenk I DPV NBM GKW 2 LSV 2 Ammeraal PVAI Chromos Pielkenrood Zaan 2 AH 2 G.K.W. 2: 2 extra verliespunten. 12 10 2 0 41— 7 22 11 6 3 2 15— 9 15 11 6 1 4 16—25 13 10 5 2 3 21—21 12 9 1 3 5 8—20 5 10 1 1 8 11—34 3 8 1 0 7 10—30 2 afdeling B: 9 8 1 0 33— 6 17 10 8 1 1 33—16 17 10 6 3 1 24—15 15 11 3 2 6 28—25 8 8 3 2 3 15—16 8 11 3 1 7 18—29 7 9 1 1 7 6—29 5 10 1 1 8 9—30 3

Personeelsbladen | 1960 | | pagina 4