<ffï Ml 0 Uï Pluspl Nieuw vakantieprobleem Prijs van de maand 3 jubilarissen gehuldigd Wij vernamen... uim vier naar Oosterbeek „De pluim' Dubbele prijs voor Invulbon probleem van de maa nd ah-flitsen 5 XX'PeP.lMf. A Deze editie, waarin reportages zijn opgenomen van de jaarlijkse "P Slap jrrote OP W-dag, is het meest geëigend om jubilarissen hun „ereplaats gingen bedrijfsleider, echtgenote en 'n de Flitsen" te bieden, personeelsleden van filiaal Bar- neveld op de 2e Pinksterdag. „Onze gemeenschappelijke spaar pot leverde de financiën", schx-eef verkoper E. v. Voerts. „Dau uïct" dacht bedrijfsleider J. Raap uit fi- fiaal Steen wijk toen een klant een groot blik ananas niet wilde hebben. De reden? Niet de prijs maar de ana nas kwam uit Zuid-Afrika en me vrouw was het met de toestanden daar niet eens. Kip mei gouden eieren Het team van de heer J. van Welbergen, bedrijfsleider van filiaal Oosterbeek, was tot winnaar uitgeroepen van de 4e periode van de „zilveren pluspluim". Gezelschap Uiteraard hebben ze gevolg ge geven aan deze uitnodiging doch reisden in gezelschap van niets minder dan datgene wat meehielp de pluim te verdienen. „Wij nodigen U, Uw echtge note en Uw gehele team gaarne uit om op maandag 23 mei a.s. te 14.30 uur aanwezig te willen zijn voor het uitreiken van de zilveren pluspluim"... stond o.a. in een brief die aan de heer Van Welbergen gericht was. Omzet verhoging, de trots van ons allen Steeds hoger die omzet, er is nooit een top Laat dit enthousiasme niet iets anders verknallen Laat dit niet leiden tot een uiteindelijke strop. Laat onze „TREKKERS" maar steeds klanten trekken Reclames, de ereprijs en de „K.P." Advertenties die hele pagina's bedekken Wat OMZET betreft hebben wij alles mee Dan komen de cijfers, de winst naar beneden Dat is beslist niet het doel van het spel Welk verkooppad moet er dan wel worden betreden Hoe halen we hetzelfde winstcijfer wel Een mogelijkheid hier toe is zeer interessant Heer Valk doet het ons wekelijks weer aan de hand. Plusartikel betere winst Fel gestreden hier en ginds Plusartikel Kwaliteit In filialen felle strijd Plusartikel kweekt teamgeest Pluim gewonnen komt er feest Plusartikel, Hr. Valk's vinding, Is door kwaliteit een klantenbinding Plusartikel wekelijkse actie Geeft copie voor „Flitsen" redactie Wat heeft er nu in onze wedstrijd Tot het winnen van de Pluim geleid De zalm ging vlot, het kon niet beter Met vruchten ging de strijd nog heter Met capucijners, blikken bonen Moest elk zijn verkoopkunsten tonen Een kwam er op een leuk idee En bracht 12 ééndagskuikens mee Geen klant die geen paaseitjes kocht Zo is bij ons de Pluim gewrocht Het kuiken dat de klant zo boeide Bleef ook niet klein, welnee het groeide. Een van de twaalf, het leven moe (Het beest was niet meer te genaken) Wilde persé mee naar Zaandam toe Wilt U het nu laten smaken! Team Oosterbeek. Vier smaken „Eén onzer klanten heeft zelf een zaak waarin ze koffie en thee verkoopt toch is ze nu een A.H.-koffieklant!" schreef mejuf frouw B. Plomp uit Alphen aan de Rijn. Als we „datgene" nader willen omschrijven dan kunnen we pi*o- beren met: 't is dierlijk, 't kakelt en 't legt eieren! Maar waarom zullen we de winnende groep niet zelf aan 't woox-d laten? Vaar de aapjes ging het team van ons filiaal Korre- weg te Groningen. „En plezier dat we hadden! 't Was een stralende dag! Om negen uur werden we weer door de bedrijfsleider, de heer P. de Vries thuis gebracht. We gaan weer hard i sparen in de personeelspot." Bedolven onder brief- en ansichtkaarten (en zelfs een boekenbon) schreef onze verk. F. Riksten, die momenteel wordt verpleegd in het Beatrix- Oord te Appelscha, dat hij „kon mei-ken" dat wij de lezers van A.H. Flitsen hebben gevraagd eens speciale aandacht aan onze zieken te schenken. „Wilt U ze alle maal heel hartelijk bedanken?" Wij doen dit bij deze. „Ha ha lil" lachte het personeel van filiaal Bos koop toen bleek dat de jongste be diende een prijzentest, die hij van de administratiecontroleur had opge kregen verkeerd had begrepen. Hij had de hele lange lijst „bood schappen" klaargemaakt en ingepakt. Tot slot vroeg hij: „krijgt die mijn heer ook korting?" Op 2 februari 1920 trad de heer H. W. Scheffer (fil. Sassenheim) in dienst bij Albert Heijn. 40 Jaren later, 2 februari 1960, werd deze dag feestelijk herdacht. De heer D. A. Ter Wee overhandigt het vererend getuigschrift van de Ned. Mij- voor Nijverheid en Handel. |A, we komen al echt in de stemming en velen van U èn Uw klanten maken (of maakten) reeds plannen. U weet, dat wij trachten de grootst mogelijke service te geven aan onze klanten. Onze reklame-afdeling droeg haar steentje bij door het ontwerpen van een speciale CAMPING-PRIJSCOURANT. U heeft deze camping-prijscou rant natuurlijk gelezen en wij verzoeken U deze nog eens voor U te nemen. U ziet dat bovenaan iedere bladzijde een woord vet gedrukt staat. Op bladzijde 3 is dat het woord De heer L. L. Vermaire (fil. Overveen) vierde 29 maart j.l. zijn 40-jarig dienstjubileum. De heer G. Heijn feliciteert. BROODBELEGGING. Uit deze woorden kiezen wij nu een aantal letters en deze opgegeven letters vormen samen een korte zin. Zoekt U goed en tel nauwkeurig de op gegeven letters van links naar rechts, waarna u de gevonden zin op bijgaand formulier invult. U dingt dan mee naar de dubbele vakantieprijs van maar liefst TWINTIG GULDEN. U doet toch ook mee? We ver wachten een dubbel aantal oplos singen! Pagina 3 7e letter 4 3e en 18e letter 5 13e en 14e letter 6 6e letter 7 le en 6e letter 11 le en 6e letter 13 6e letter 14 8e en 12e letter 15 9e, 13e en 19e letter. De heer J. Geitenbeek (fil. Amsterdam - Maasstraat) herdacht 2 juni j.l. de dag dat hij 40 jaar geleden kruidenier werd. Op bovenstaande foto feliciteert de heer J. Legerstee, dir. filialen, de jubilaris. 333 Bedrijfsleider J. Slag- ter 3-5 19 Mej. D. Knibbe 11-5 329 Mej. J. M. J. C. Snoek 16-5 53S Mej. L. de la Court 23-5 53S Mej. A. J. v. d. Molen 23-5 125 Mej. E. Z. Tas 30-5 58 Bed. F. H. O verdam 30-5 613 Mej. J. Bron 6-6 582 Bed. H. Kooten 6-6 573 Mej. H. M. Pezij 13-6 181 Bed. J. de Fluiter 13-6 19 Mej. C. H. Broers 20-6 182 le verk. A. J. Konings 21-6 216 Mej. J. Jarkisch 27-6 EEEN DEEL VAN de redaktie gaat reeds met vakantie en „koste was het kost", de prijs van de maand moest in dit nummer bekend gemaakt worden. Deze maal was de taak niet zwaar want het probleempje lag wel zeer eenvoudig. U weet nog wel dat mevrouw kocht dat „bol" stond. Wat te Eet-Lekker een blik doperwtjes doen? Er is in ons bedrijf nu toch beslist De oplossing luidt: Bon invullen uitknippen en via uw bedrijfsleider verzenden naar de redactie. niemand meer die in zo'n geval met een mond vol tanden staat!! Vanzelfsprekend krijgt de klant een goed blik (zonder tegenwer pingen) en vergeet U niet Uw verontschuldigingen aan te bie den? Nog beter is goed op te let ten en de klant uit Uzelf reeds te waarschuwen: ,,'n moment, Me vrouw, ik haal even een ander!" Uit de goede oplossingen werd door loting mej. Kampman uit filiaal Coe- vorden aangewezen. We zeggen dit maal geen „Bravo" want wij nemen aan dat een ieder genoemde op lossing vanzelfsprekend beschouwt. Evengoed gefeliciteerd, juffrouw Kampman, U ontvangt TIEN GULDEN

Personeelsbladen | 1960 | | pagina 5