Vier verkoopkampioenen Kassier Gout beheert het goud! Rayonleider J. W. Noortman getrouwd Feest in Haarlemse Supermart AH-FLITSEN UMttttS ^Cnjee jdtxr in 114 Mej. E. A. C. Koopman 1-5 510 Mej. A. E. Boer 1-5 207 Mej. A. M. Elfering 5-5 556 Bed. R. v. Delden 5-5 571 Me}. J. Schoelink 5-5 520 Mej. A. M. Obrusnik 5-5 90 Mej. M. v. d. Weide 5-5 701 Slager G. Groenewegen 5-5 7 Mej. P. J. C. Jantschik 12-5 112 Mej. M. P. Romijn 12-5 705 Mej. E. C. W. v. Dijk 12-5 511 Bed. H. Zweering 17-5 189 Bed. W. G. de Reus 19-5 513 Bed. H. J. Fritsma 19-5 703 Magazijnchef A. G. Pieterse 20-5 209 Mej. K. Zon21-5 559 Mej. A. L. B. Bosma 26-5 61 Mej. M. C. v. Nierop 2-6 260 Mej. C. de Bruin 2-6 595 Mej. A. Olthuis 2-6 625 Mej. M. de Bas 2-6 23 Mej. C. Matthijsse 2-6 244 Bed. K. Schipper 2-6 6 Bed. W. C. den Braven 2-6 171 Mej. H. H. Driessen2-6 220 Mej. M. P. G. Ransz 2-6 558 Mej. L. M. Wetsteijn 2-6 617 Mej. H. W. v. Haarlem 9-6 601 Mej. J. G. Schoenma kers 9-6 501 Mej. C. v. d. Mark 9-6 705 Bed. C. Ballegooyen 12-6 191 Bed. L. Ter Stege 16-6 561 Mej. M. de Graaf 16-6 578 Bed. H. H. Kempcrman 16-6 256 Bed. H. G. S. M. v. v. Resteren 16-6 290 Bed. F. Amsing 23-6 1 Bed. H. Hozekamp 30-6 62 Mej. E. M. Langkem- per 30-6 573 Mej. B. Scheppink 30-6 575 Mej. M. Auf der Hei den 30-6 587 Mej. M. G. Baats 30-6 705 Mej. H. M. v. d. Linden 30-6 In het rayon van de heer J. Rozema Verv. C. Schorel. Rayon 1 12-5 „Geen cent kasverschil UZULT ONGETWIJFELD wel eens verzucht hebben: „Wie zal dat betalen!" Stelt U deze vraag echter aan ons, dan wijzen wij U de weg naar de heer C. Gout, 59 jaar, kassier van ons hoofdkantoor. Gewapend Nu wordt in vele boeken en films een kassier vaak voorge steld als een zwaar gewapend iemand, die zenuwachtig stapels bankbiljetten telt, opschrikt bij elk vreemd geluid en elke be zoeker eerst vol argwaan aan kijkt. „Welkom", zei onze heer Gout en we wisten meteen dat we nu te genover een échte kassier stonden een heel andere dan uit al die films. ,,Ik ben reeds dertig jaar kassier", vertelde de heer Gout desge vraagd. „Als zestienjarige knaap trad ik in dienst bij de firma Van Amerongen. Jarenlang was ik daar chef van de boekhouding en tevens kassier. De overgang van de firma naar Albert Heijn bracht voor mij niet zo'n grote verande- ring met zich mee; ik bleef uitslui tend kassier, wel echter met de verantwoording over meer con tanten en meer geldzaken. Uiter aard omdat Albert Heijn een veel groter bedrijf is!" De heer C. Gout en zijn assistente, Mej. P. van Ruyten Accuratesse Al pratende hielp de heer Gout zijn assistente, mej. P. van Ruiten, met het vullen van loonzakjes. Wekelijks ontvangen 600 personen in de fa brieken hun loon. Eens per vier we ken moeten dan nog eens 400 loon zakjes worden klaargemaakt. Alleen dit onderdeel van de taak van de heer Gout is reeds een hele verantwooi'ding. Daarnaast gaat nog elke betaling aan leve ranciers en andei-en als girobiljet of in contanten door de handen van mej. van Ruiten en de heer Gout. En dan nog al die andere geldzaken, vreemde valuta, allei'- hande „cheques" enz. Per week gaat een ontstellend groot bedrag via de afdeling „kas" over op een andere eige naar. „We hebben in 1960 nog niet één cent kasverschil gehad", vertelde de heer Gout en bewees daarmee de uiterste accuratesse waarmee hijzelf en zijn assistente gewend zijn te werken. Goed opgezette acties beloond "Vegliel Voelde meer voor thee. Het hele personeel gaf spontaan een eigen basis op voor de thee verkoop. Bedrijfsleider L. J. Cree- mers was zeer tevreden over deze opgaaf, want dit zou een meerom- zet van 150% betekenen. Het eindresultaat werd een verrassing want bijna allemaal gingen ze ver over hun opgegeven basis. „Vrijdags had ik geen pakje meer in huis", zei ons de bedrijfsleider. Collega's in de omgeving leefden mee met de ploeg, zodat na jnk de uitslag heel i wat bloemstuk- ken werden i 'ontvangen. Mej. v. d. Sangen ontbreekt op onderstaande groepsfoto IJsselstein Zit vol margarine. Een grote uitstalling in de winkel en een topverkoop in de wijk le- vei'de IJsselstein de eerste prijs in de OPW margarine ronde. „Er is door het gehele pei'soneel erg hard voor gewerkt", vertelde bedrijfsleider G. Smit. Boven: filiaal IJsselstein kan zich margarinekoning noemen Op 25 juni is in het stadhuis te Zaandam het huwelijk voltrokken tussen de heer J. W. Noortman, rayonleider, en mejuffrouw E. v. d. Vliet. Dit feest droeg min of meer 'n A.H.-karakter ook al omdat de bruid tot voor kort nog medewerkster van onze verkoopafdeling was. Wij wensen het bruidspaar veel geluk. drijfsleider L. S. Roukema. In de winkel was een mai'ktstal- letje gemaakt dat helemaal vol lag met kaas en op de drukke da gen was bediende Van Es als boer verkleed achter zijn standje, om de mensen te laten pi-oeven. Met hele kazen gingen enkele klanten naar huis. Ook de smeerkaas had 'n apart plaatsje gekregen en wei'd door de dames goed verkocht. Het was hard werken maar de perso- neelsavond maakte veel goed. Links onder: de trotse ploeg van filiaal Veghel onder: Kaaskampioenen Uithoorn Woensdag 1 juni was het in aparte dag. De hele dag werd geopperd en veronderstellingen Prijs Wat was hiervan de reden? In de plusactie had de Supermart een prijs gewonnen en de be drijfsleider, de heer Joustra, vond het nodig de bloemetjes eens buiten te zetten. Het dikke oud-papier spaarvarken werd stukgeslagen en de perso de Haarlemse Supermart een er gefluisterd, werden ideeën gemaakt. neelspot werd omgekeerd en als resultaat daarvan heette de heer Joustra een vijftigtal pei'soneels- leden en de ass. Pei*s. zaken, de heer K. Romp van harte welkom in de Kroonzaal van hotel Brink man. „Gegeten dat we hebben", schreef ons de heer J. Hoetmer, „het was niet mooi meer". IJ staart De stemming was dan ook opperbest, vooral toen mevrouw W. C. v. Dun van een ober een suikerroos plus een enorme portie ijstaart kreeg aange boden. Na het diner gaven de Globetrot ters met pianist Hans Hendriks en etaleur Wielaart een px-ima stukje cabaret ten beste, dat vooral door de leuke liedjes zeer goed in de smaak viel. De kleine wijzer van de Haarlemse Bavo- klok stond dan ook dicht bij de 12. toen een ieder voldaan huis waarts keerde. Op de Gi'ote Markt galmde in de late avond nog het liedje „Oh wat een gezeur, 'k heb een knippei'bol vlak voor mijn deur", wat volgens ons wel het beste bewijs was dat men daar in Haarlem met een dergelijke groep tot nog grootsere prestaties in staat is!! Het was in één woord AF! De heer Gout woont op de Geu- zenkade in Amstei'dam en heeft zowel vanuit de voor- als achter zijde van zijn woning een prach tig uitzicht. Hij houdt erg veel van muziek en speelt ook zelf piano. Chopin is een van zijn ge liefde componisten. De heer Gout verzamelt ook postzegels, „maar ik bepeik me tot Nederland en zijn ovei'zeese gebiedsdelen!" „Ja" Om de kennismaking met de afde ling Kas volledig te maken vermel den we nog dat mej. van Ruiten bijna twee jaar bij A.H. werkt, waarvan het laatste jaar in deze afdeling. Ze doet mee aan sporten als volleybal en zwemmen, woont in Castricum en knikte „ja" toen onlangs een knappe hofmeester een privé kassière zocht. In 1957 vierde de heer Gout zijn veertig jarig jubileum. In 1967 hoopt hij zijn dan vijftig jarig- dienstverband te beëindigen. „Een gouden" heer Gout zal dan onge twijfeld gehuldigd worden voor al zijn bemoeienissen met het „goud". Het team van filiaal Putten HIER ZIJN ZE DAN, de koffie-, kaas-, thee- en margarine- kampioenen. Ze hebben het niet cadeau gekregen maar door gezamenlijk hard werken zijn ze er toch in geslaagd. Putten Deed het met koffie. Voor de wedstrijd had bedrijfslei der J. v. d. Bosch een grote vooi-- raad koffie besteld. Er zat niets anders op dan deze te verkopen, want na de wedsti'ijd wilden ze niets meer overbi'engen naar de noodwinkel, waar ze nu huizen. Het is gelukt dank zij het grote enthousiasme van de gehele ploeg. Met beschuitkisten vol ging de koffie de deur uit. Dit zwiepte het enthousiasme zo op dat zelfs de vrije tijd door het personeel werd opgeofferd voor de koffie-actie, en de prijs werd hun beloning. De margarine ging niet meer per pakje maar met dozen tegelijk de deur uit. De chauffeur heeft uit menig filiaal een doosje mee moe ten nemen. Het personeel heeft er echter nog niet genoeg van en werkt nu hard voor de pluspluim. De kaasprijs was voor Uithoorn „Om tussen deze zelf kaas maken de boeren toch tot een goede vei*- koop van kaas te komen hebben I we heel wat moeten doen", zei be- I Chopin

Personeelsbladen | 1960 | | pagina 3