Dansavond werd succes Bartelson bezoekt RIVA klopte AH 8-2 Jubilaris op B.A. De supermarkt in de Westzijde Ondere garde node gemist Bridgers betrekken nieuw home Een kind kan de was doen AH-FLITSEN Wij willen dan in deze lentemaand beginnen met blijde berichten. Bij de heer en mevr. G. J. Heijn is een zoon, Ronald Jan, geboren. Wij fe liciteren U beiden namens 't per soneel met de geboorte van uw zoon, en wensen u mevrouw 't al lerbeste toe. Bij de fam. Meyer. Exp., werd 'n zoon geboren; ook bij de fam Yskes werden ze ver blijd met de geboorte van 'n zoon Rudolf. Wij blijven nog wat in feestelijke stemming want de heer en mevr. J. Sikker (BA-afd.) zijn op 21 maart 25 jaar getrouwd. Wij hopen dan ook dat ze nog vele ja ren voor elkaar en hun kinderen gespaard mogen blijven in goede gezondheid. Ook bij de fam. P Grays (CM) was er feest; zij waren 12% jaar getrouwd en hier doen wij ook onze goede wensen voor nog heel veel goede jaren te midden van hun kinderen. Er waren ook nog bruidjes in ons midden en wel mej. M. Oosting (SBIV), die inmiddels onze zaak heeft verlaten. Ook mej. Horstman nu mevr. Bakker is in de huwe lijksboot gestapt en wij willen hun beiden dan ook een goede vaart toewensen en veel gezondheid. Het huwelijksleven trekt toch wel, want er gaat geen maand voorbij of wij maken melding van zo'n feest. Ik wil nog even recht zetten dat de fam. Tolstra 12% jaar ge trouwd was dus niet zoals ver meld stond een jubilaris. En dan krijgen wij de jubilaris van het jaar, en wel de heer H. Duin. Deze heer Duin was op 17 maart 50 jaar in ons bedrijf dus dat is een geweldige prestatie om vanaf jongen van 12 jaar het te brengen tot zo'n bijzonder jubileum. Hij en zijn vrouw en zoon zullen dan ook bijzonder verheugd zijn om dit grote gebeuren mee te mogen ma ken. Nu Harm, wij allemaal op het bedrijf leven met je mee en delen in de grote vreugde en wij hopen dan ook dat het een onver getelijke dag voor je is geworden. Dus namens het gehele pei'soneel nogmaals onze hartelijke felicita tie. Mevr. v. Wijngaarden bij ons alle maal bekend als kookster in het OG is ook 25 jaar getrouwd ge weest, dus alsnog onze felicitatie- En voor de maand april staan op 't programma: de heer G. Brehler (BB) 12% j. getrouwd, mej. A. Glandorf (Vrio) 7% j. in dienst, de heer v. Noort (BF) 12% j. ge trouwd, en tot slot de heer B. Vinke Dragee-af d.) 25 j. in dienst. Maar op al deze feestdagen komen wij in de volgende Flitsen terug. Nu zullen wij eens onze zieken gaan bekijken, want de laatste weken zgn deze nogal talrijk. Ge lukkig is de griep niet zo kwaad aardig, maar je kan er toch een week erg ziek van zijn. Wat be treft de heer D. Vonk (BB) kun nen we vertellen dat hij voor be straling in het ziekenhuis is opge nomen. Dus hopen wij voor Vonk dat dit een heel goed verloop mag hebben. Dit is met de heer J. Mooy ook zo gesteld. Jan staat nog steeds onder controle van zijn dokter dus laten wij hopen ook voor zijn gezin, dat alles weer in orde mag komen. De heer Bets kan ook wegens ziekte nog niet werken, dit duurt wel lang voor hem zelf, maar men moet nu eenmaal hierin berusten, en de dokter doet zijn best om je weer beter te maken. Zo is het ook gesteld met de heer W. v. d. Werf (KB), wij hopen dat ook U na zo'n lange tijd van ziek zijn de gezond heid weer spoedig terug zal krij gen. Ook de heer v. d. Ploeg (VA) die al enige maanden thuis is we gens ziekte wensen wij dat hij weer spoedig beter mag zijn. Met mevr. Duyvis gaat het langzaam vooruit en hopen dat ze bij haar zuster en zwager in den Haag nog meer mag opknappen, want een andere omgeving kan ook wel eens wat doen. Met de heer J. Daub gaat het aardig goed, die is toen na een ongeval een gedeelte van zijn pink kwijt geraakt. Mevr. Boon (BW) is inmiddels weer uit het ziekenhuis gekomen om thuis verder op te knappen. De heer Stolker is ook nog steeds wegens ziekte thuis en wij wensen ook hem het allerbeste toe. Zo raak ik dan weer aan het einde van mijn maandelijks verslag. Ik hoop in de volgende Flitsen weer prettige berichten te mogen ge ven omtrent onze zieken. Ik wil dan besluiten om al onze zieken, waar ook verpleegd, het allerbeste toe te wensen namens ons allen. 7-1-1960: Anita Roest, dochter v. J. Roest, bedr.bureau. 3-2-1960: Jeanne Slob, dochter v. A. Slob, afd. Kas HK. 24-2-1960: Rudolf IJskes, zoon v. A. IJskes, ondh.-dienst. 27-2-1960: Simone van den Brink, dochter van N. v. d. Brink, Adm. C. 29-2-1960: Marten Hulst, zoon v. H. D. Hulst (Grooth.). Met een klinkende overwinning heeft het elftal van de RIVA op zaterdagmiddag 12 maart j.l. re vanche genomen voor de neder laag die zij in september van het vorige jaar tegen ons leed. De rust was ingegaan met een kleine 2—1 achterstand en er zat een hoopvol perspectief in. Toen kwam de desillusie. De Riva-spe- lers bleken nog genoeg stoom te hebben om in een fiks tempo te blijven spelen. Bovendien schoten zij hard en zuiver. Tegen deze wa pens had AH geen afdoende af weer. De verdediging, overigens gehinderd door een laaghangende zon, ging knock-out op beide wa pens. De middenlinie, die maar geen vat op het middenveld kon krijgen en de voorhoede die het tegen de solide Riva-verdediging niet kon klaren, geraakten even eens uitgespeeld. In deze oefenpartij die onder voortreffelijke weersomstandighe den wex-d gespeeld, maakten een paar nieuwe leden hun debuut. V. d. Stelt, middenvoor, maakte een fraaie solo-goal en beschikt over een hard schot. Van Dongen, kant- half, heeft kennelijk meer tegen een bal getrapt en kan op een goede wedstrijd terugzien. Op dinsdag 15 maart was het voor de heer R. v. Dijk de dag waarop hij zijn 12%-jarig dienst-jubileum vierde. Velen van ons zullen de heer Van Dijk niet. kennen, omdat hij op een plaats zit, waar lang niet iedereen komt. De heer Van Dijk is namelijk de administrateur van de Bouwafdeling. Hij kwam 12% jaar geleden in dienst van de fa. C. Keg, welke firma door Albert Heijn werd overgenomen. Op 18 april 1956 kwam hij in dienst van AH, en werd hij geplaatst op het HK, waar hij aan de afwerking van de liquida tie van de fa. Keg heeft gewerkt. Toen de administratie van de B.A. werd gereorganiseerd en geheel door deze afd. werd gevoerd, werd de heer Van Dijk per 1 januari '57 met deze functie belast. Hij heeft zich doen kennen als een prettige en goede collega, die al tijd klaar staat als zijn hulp wordt ingeroepen. Op de feestdag werd hij toegespro ken door de heer J. Legerstee, die hem namens de directie het cou vert overhandigde. Namens het personeelsfonds over handigde de heer Verdonk een en veloppe met inhoud. Van zijn collega's ontving de ju bilaris een platenbon, naar keuze te besteden. Vanaf deze plaats nogmaals onze gelukwensen en we hopen over 12% jaar wederom de heer Van Dijk als jubilaris te ontmoeten. Een gedeelte van de gladde vloer waar met animo werd gedanst. Zaterdag 13 februari hield de personeelvereniging een zeer ge animeerde dansavond onder leiding van The Gusonians. Precies 8 uur zette de muziek in en het duurde niet lang of de eerste paren begaven zich op de ruime dansvoer. de sfeer onderling zo goed kan zijn juist voor het dage- Spelletjes Het werd een gezellige avond. Een aantal spelletjes wisselde de meer serieuze dansen af. Jammer is het alleen dat op onze avonden de opkomst niet de juiste verhouding weer geeft van wie bij ons werkt. Veel te veel laat een bepaald deel van onze mensen zich niet zien. Terwijl, beter dan bij een toneel- of muziekavond n» D i I l J:„ f;nJ, ;,ron dan ook °P dat z9 die deze keer De Bridge-club, die S J niet aanwezig waren, wel komen, haar domicilie had in de hal van Het was heus niet alleen een dans- Or- avond voor jongeren. Waren er .G., is verhuisd wat meer ou(jeren geweest dan hadden zij die nu wel aanwezig waren nog meer kunnen genieten van de klassiekere dansen. Al met al een zeer prettige avond en vlot verlopen. Het was zó elf uur, de tijd waarop de voorzitter de avond sloot. De vloer zit erin hoor. Wat zegt U? Welke vloer? Welke vloer an ders dan die van de in aanbouw zijnde supermart in de Westzijde? Wie spreekt er nu tegenwoordig nog over iets anders dan de super- mart. Natuurlijk zijn er al vele Albert Heijn supermarts verrezen, maar nu komt er een in Zaandam en dan nog wel een van een reus achtige grootte, ingericht volgens de moderne eisen des tijds. Kort geleden hebben wij weer eens een kijkje genomen in de chaos, want van een chaos mogen wij gerust spreken, alhoewel er bij I 2 maanden geleden vergeleken na tuurlijk een berg werk verzet is. Allereerst namen wij een kijkje aan de voorzijde van de super- I mart, waar een geweldige schut- ting het geheel afsluit. Dagelijks i staan hier tientallen mensen stil om eens even een kijkje te ne men bij de werkzaamheden. Bin nen in de winkel was men bezig het plafond van steengaas te voor zien zodat de stucadoors aan het werk kunnen gaan. Voorts was men bezig de toekomstige slagerij lijkse contact in fabriek en en uitbenerij te betegelen, kantoor. Voor de rest is het voor een leek j bijzonder moeilijk om te ontdek- Bailtf ken wat er nu eigenlijk klaar is De werkelijk leiding gevende fi- en wat er noS gedaan moet wor- ..f den. Zeker is het dat ongeveer 20 guren m ons bedrijf we zouden man dagelijks in dc toekomstige willen zeggen de hogere leiding supermart aan het werk zijn. van ons bedrijf en van de fabriek Voorlopig is het echter nog niet waren de gehele avond aanwe- 1 te zeggen wanneer men zo ver zal zijn dat de winkel geopend kan wel een bewgs hoe zg de wJorden zig band tussen de werkers op kan toor en fabriek op prijs stellen. Klassiek Een volgende keer rekenen wij er nieuwe kantine van het Hoofd kantoor. Deze ruimte, die waarschijnlijk uit vorige Flitsen wel bekend zal zijn, is voor onze club ideaal. Tafeltjes, stoelen, ver-lichting, kortom, de hele omgeving is zo danig voor ons doel geëigend, dat we zeer verheugd zijn hier ge bruik van te mogen maken. We willen dan ook graag iedereen be danken, die hiervoor hun mede werking en toestemming hebben gegeven. Ook onze dank voor al les wat wij voorheen in het OG hebben mogen ontvangen. Wij kunnen in ons nieuwe home veel nieuwe leden plaatsen, dus U bent van harte welkom. De stand na 26 wedstrijdavonden in de clubcompetitie is momenteel: 1. Hr. Vosv. d. Hazel 55.99% 2. Hr. Rismevr. Ver- meeren 54.84 3. Hr. Richter-v. Petten 54.8 4. Hr. Keune- Wals 51.57 5. Fam. v. d. Brink 51.13 6. Hr. Abbinkmevr. v. Petten 50.6 Hr. Drostmevr. Hekkert Hr. Kostersmevr. Bleeker Hrn. v. Unen Fam. Vos Mej. v. Wijngaarden v. d. Berg 12. Fam. Sturm 13. Mevr. Drost— 49.87 49.846 47.74 45.84 45.478 45.18 Copie voor het volgend nummer, dat op 30 april verschijnt, moet wor den ingeleverd vóór 16 april a.s. Deze meiskes moeten eraan geloven: eerst een liedje, dan de prijs. Het spelletje tussen de rumba en Weense wals in bezorgt deze meisjes veel plezier. Een van de gezellige spelletjes die naast de dansen de avond tot een succes maakten. Nationaal Rampenfonds Uw welkome bijdrage voor de le niging van de noden ontstaan door de overstroming van Tuindorp Oostzaan (Amsterdam) werd in dank ontvangen. Het Nationaal Rampenfonds is u zeer erkentelijk voor deze gift. welke aan de hulpverlening ten behoeve van de getroffenen ten goede zal komen. De Directeur, P. ALONS De bridgers in actie. V.l.n.r. mevrouw Martel, de heer v mevrouw Drost en mevrouw van Petten Op een zaterdagmiddag kwamen in ons filiaal in de Hommelstraat te Arnhem een moeder met haar dochtertje van ongeveer 10 jaar binnenstappen. Al winkelend kwa men ze bij een duim-display van onze cake-mix, waarna het doch tertje opmerkte: „Hè, mammi. mag ik vanmiddag weer cake bakken? Het antwoord was: .Je hebt het woensdag pas gedaan, maar neem dan maar weer een pak." De nieuwsgierigheid van bedrijfslei der A. Griindmann was gewekt en hij vroeg aan de moeder of zij haar dochtertje werkelijk de cake Het bakken. „Ach", was het ant- i woord, „waarom niet, ze heeft het woensdag ook gedaan met I jullie cake-mix. En ze was pri-

Personeelsbladen | 1960 | | pagina 6