Daar de premie door de werknemer zélf betaald wordt, zijn de uit keringen vrü van inkomstenbelasting. De premies mogen evenwel niet bij de jaarlijkse aangifte voor de inkomstenbelasting afgetrokken worden, daar de vrijdom dan vanzelf sprekend vervalt. De verzekering loopt van jaar tot jaar (doch nimmer langer dan onze contractpolis) en eindigt op eigen verzoek of automatisch bij beëindiging van het dienstverband, behoudens in die gevallen waarin de verzekerde bij het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd tot voortzetting der verzekering besluit tot de 70-jarige leeftijd en het bedrijf de premieverrekening blijft verzorgen. Iedere ingeschreven werknemer ontvangt te zijner tijd een certifi caat van inschrijving. Buiten de premies zijn aan deze verzekering geen kosten verbonden. De enveloppe of het loonstrookje, waarop de inhouding zal worden vermeld, geldt als bewijs van betaling. De loon/salarisafdeling is bereid de premie van het loon/salaris in te houden. Belangstellenden worden verzocht het aangehechte aanmeldings formulier omgaand te zenden aan de afdeling Personeelszaken. Deze verzekering geldt alleen voor onze personeelsleden, niet voor hun gezinsleden. s.v.p. invullen in blokletters doorhalen wat niet van toepassing is of niet verlangd wordt. AANMELDINGSFORMULIER Ondergetekende adres en woonplaats: geboortedatum werkzaam af deling/filiaal: links-/rechtshandig wenst bij voldoende deelname toe te treden tot de collectieve onge vallenverzekering en verklaart zich accoord met de inhou ding van de door hem/haar verschuldigde premie op zijn/haar loon/salaris. A. uitkering in geval van overlijden. B. uitkering in geval van algehele levenslange invaliditeit of bij gedeeltelijke blijvende invaliditeit volgens hierna genoemde percentages. 2. verzekering A. 25.000, B. 25.000,— 1. verzekering A. 15.000, B. 15.000,— 3.*) verzekering A. 25.000, B. 50.000,— weeklonen maandsalarissen 0,15 p. week 0,60 p. 4 weken 0,25 p. week 1,p. 4 weken j 0,40 p. week 1,60 p. 4 weken Datum handtekening

Personeelsbladen | 1959 | | pagina 7