Paasschietwedstrijd druk bezocht Feesiagenda Tweede P.V.-experimeni Operette in oosterse sfeer Biljarters proberen wisselbeker te houden ®a"|™ame herlnnerin«zullen be- De heer A. P. Prins Bridgers draaien rustig door Nieuw personeel fabrieken kantoor Toneelgroep speelde een spel met het noodlot AH-FLITSEN 3 De heren van Uck en Hogendijk nemen de roos onder In deze kolommen heeft U onze club een tijdlang: gemist. Dit be tekent geenszins dat wij er niet meer zijn, integendeel. Het was alleen laksheid van de schrijver, die hopelyk nu z'n leven gaat bete ren. Zaterdag 28 maart hield de bewakingsgroep Albert Heijn haar,2- Gem- Politie 229 traditionele paasschietwedstrijden om eieren, met als korpsprijzen j 3- Res- Politie 228 de zilveren weegschaal en de gewichten, 's Morgens om 10.00 A I224 uur begon het schietfestijn en of het kwam dat we vlak voor de paasdagen waren, het was ontzettend druk. 's Middags was het wat rustiger en konden we onder de genodigden waarnemen de commissaris van Politie de heer P. J. van IJzen- 5. St. Wech215.6 6. P.T.T214 eieren, 7 1 ei. Maar elke deel nemer ging toch met minstens 5 eieren naar huis. doorn, de heer J. Legex'stee, D. ter Wee en tal van anderen. en het „ah!" en „oh de lucht als de kaarten van de schietschijf terug bezorgd waren. De regeling was voor elke 10 pun ten 4 eieren, 9 3 eieren, 8 -2 De heer H. K. Engel wees er in zijn toespraak op, dat de persoon lijke prestaties stijgende zijn. Op De korpswedstrijden hadden een een schoolbord stonden zeker een spannend verloop. i 40 namen van heren die boven de De ploegen, Politie, Res. Pol., A.I., 45 hadden geschoten. Spreker deel- Ieder deed zijn best om met zo veel sterel Wechgelaar, P.T.T.en de mee, dat er het volgende jaar mogelijk eitjes naar huis te gaan Albert Heijn hadden elk een ploeg een erelijst zal worden aangelegd „v,i ^v.i was niet van Van 6 man opgesteld, waarvan van van topschutters met meer dan 47 elke ploeg van de 5 best geplaats- punten. ten de punten telden. Vervolgens verrichtte de heer Van Om plm. 3.00 uur was de spanning IJzendoom de prijsuitreiking, op zijn hoogst. In de allereerste plaats sprak hij De gemeentepolitie stond 't hoogst woorden van dank aan de direktie genoteerd en de kommissaris voor de organisatie van de wed- wreef zich vergenoegd in zijn strijd; hij hoopte handen. Er zat nog één „maar" aan vast. De heer schoot, ging Albert Heijn met de eer strij ken. En daar kwam Stens, even rusten, en dan op de baan. Honderd ogen volgden zijn bewe gingen, wat zou het worden? Uiterlijk onbewogen legde hij aan en daar ging het eerste schot, roos! tweede roos-, derde roos!, vierde en vijfde niet te zien. wat zal het wezen „afgevuurd'. Gauw naar de schijf, om de resultaten, en Stens had het geleverd om 48 te schieten. Door een ieder werd hij gefelici teerd. De competitie draait rustig ver der. Jammer genoeg is door het uitvallen (wegens ziekte) van het koppel Vermeeren-Vos Jr. de tra ditionele strijd om de leiding niet zo fel als vorig jaar. Onze Paas-drive was weer echt gezellig, waarvoor alle lof voor mevr. Vermeeren. Wij kunnen natuux-lijk altijd nieu we leden gebruiken, zowel begin ners als geoefenden. De laatsten kunnen direkt mee spelen. Fam. Kosters en fam. Borkus, van harte gefeliciteerd met de gezins uitbreiding. Floor Vos en Sondij, spoedige be- terschap toegewenst. 1-5-'59: J. P. Boom. kantoor, 40- jarig zakenjubileum. 2-5-'59: P. Brueijs. fabriek. 25- jarig huwelijksfeest. 3-5'-59: A. Posthuma, fabriek, 25-jarig huwelijksfeest. wegens bewezen attenties: De heer en mevr. A. Miltenburg bij de geboorte van hun dochter. De heer en mevr. C. de Wit bij de geboorte van hun dochter. De heer S. Meijn bij de ziekte van zijn vrouw. De heer P. Kop bij zijn ziekte Mej. C. Oostingh en de heer Kleinenbcrg bij hun ziekte. De heer L. Boendermaker bij zijn ziekte. De heer C. v. d. Laan bij de langdurige ziekte van zijn doch tertje. De heer en mevrouw Schijf bij hun 12]/2'jacig huwelijksfeest. De heer en mevrouw G. Onrust bij hun huwelijk. De heer G. Kok bij zijn 12l/2-jarig jubileum dat de wedstrij- .maar" aan vast. den tot in lengte t, van dagen jaar- Stens (KB moest ,ijks ZQuden nog schieten en als hü 47 schoot, doorgaan Wel speet het hem dat de wissel- prijs, de zilve ren weegschaal, niet meer op zijn werktafel zou prijken. Hij bracht te vens nog even de opmerkelijke prestatie van de heer Stens in herinnering. De wedstrijden stonden onder supervisie van de heer Th. J. Arts. Zodoende werd de uitslag: 1. Albert Heijn 231 De jury. bestaande uit de heren J. Schijf en G. Schouten, zorgde voor een goede puntentelling. De heer Prins, die wij hierdoor bij U introduceren, trad op 1 oktober 1958 in dienst by Albert Heijn, als assistent van de heer Koomen, I chef van de Bouwafdeling. Dit werk is voor de heer Prins niet I vreemd, daar hij al sinds 1935 bij diverse bouw-aktiviteiten betrok ken is. Zijn opleiding genoot hij op een Middelb. Techn. School. Door zelf- i studie in de avond-uren slaagde hij voor architect. Op een zelfstandig optreden van 4 jaar volgde een samenwei'king van 10 jaar met architect Beckmann, waarin o.a. enkele bankgebouwen in Amsterdam werden gebouwd, één verbouwd en verdei- een zie kenhuis in Dokkum. De funktie die de heer Prins nu bekleedt, ligt hem bijzonder, voor al door z'n veelzijdigheid. Ook hier weer verbouw- en nieuwbouw- werkzaamheden. Ja, natuurlijk, I zegt de heer Prins, nieuwbouw is altijd leuker, iets helemaal van je zelf. Verbouwen blijft immers altijd een compromis. De heer Prins woont in Bergen, waar het hem piima bevalt. We zullen hem dus wel niet gauw naar Zaandam zien komen. Wij wensen de heer Prins een goe de toekomst, en hopen van harte I dat hij zich inmiddels al aardig is 1 gaan thuis voelen. Exotische scène. Onze P.V. heeft dit seizoen geprobeerd om over te gaan tot „experimenten" en degenen die op zaterdag 14 maart getuige zijn geweest van een van deze experimenten n.l. een operette avond zullen vast niet zeggen dat zij een verloren avond heb ben gehad. De zaal was niet geheel vol, jam- I Waarom wij dit een experimentele mei-, doch het vroege aanvangsuur avond noemen? Wel, ons toneel en zal voor de verschillende perso- voox-al de accomodatie zijn niet op neelsleden buiten Zaandam wel een groot gezelschap bereKend en enigszins een bezwaar geweest zijn. daar de Zaanse Operette Zangers met ruim 60 mensen aan de opvoe ring van „Het lied van de woestijn" deelnamen, kunt U begrijpen, dat dit veel aanpassingsvermogen en heel wat passen en meten vergde, j Maar het geheel is volledig ge- slaagd. De Oosterse geheimzinnig- romantische sfeer werd goed weer gegeven. Allen hebben dan ook van I de uitvoering genoten. Wij willen geen aparte vermelding maken van hoofdrolvertolkers/ sters, doch wél lof toezwaaien aan allen toneelspelers - - balletda mes koor en orkest die ons I een gezellige en goede avond heb- ben bezorgd. h Als laatste schakel uit het winterprogramma van de A.H. Perso- soneelsvereniging trad zaterdag 4 april de Toneelvereniging op met een thriller,,Spel met 't noodlot" van Emilyn Williams. Welnu de toneelgroep heeft ditmaal getoond, dat het deze thriller „aan" kon en zich daardoor gerehabiliteerd van de niet zo beste uit voering van vorig jaar. Het publiek was dan ook best tevreden. Het succes was in grote mate te Olivia Grayne, gespeeld door Iris danken aan de voortreffelijke re- Blaes-Besanger, was ook van goed gie van Tonny Foletta, die van het gehalte. Deze moeilijke rol bracht voor het grootste gedeelte zij met veel overgave, al moet het pi*aat-stuk, een zeer aanneembaar ons van het hart, dat zij soms wel geheel maakte. wat te zacht praatte en daardoor Bewondering had iedereen voor de niet voor iedereen verstaanbaar invalster van Els van der Vliet mevrouw Kamminga die plotse ling enkele dagen voor de uitvoe- ring de zware taak op zich nam Dora Parkoe ten tonele te voei'en. was. Grote bewondering hebben wij ook voor Ab Bloemberg, die als hoofd persoon Dan ons volkomen in de ban had. Wie had gedacht, dat de Ook mevrouw de Gx-ooth-Feeke eerst zo schuchtere piccolo later de heeft ons doen genieten van haar moordenaar zijn zou, die er bijna goede spel. De manier waarop zij niet tegenop zag zijn geliefde te zich in haar rolstoel bewoog, als- doden Zijn spel groeide tot grote mede de uitbeelding van haar las- hoogte en qua opvatting en voor- tige rol, kan verdienstelijk worden dracht heeft hij ons zeer geboeid, genoemd. Verder waren er nog de heren Van Dini Vos zette ons een juffrouw Petten, als president van het ge- Terence voor, zo gaaf en doorleefd, rechtshof, Dirk Zwenne als in- dat hier met recht gezegd mag specteur Belsize en Piet Vlootman, worden: een dergelijke vertolking de afgewezen minnaar, als Hubert verdient een tien! Laurie, alsook Rie Nierop, die als zuster Libby het geheel comple teerde. Zij allen hebben er toe bijgedx-agen dat deze uitvoering er een is ge il j .j worden, waaraan wij allen een De biljarters van de ontspannings vereniging treden op zaterdagmid dag 9 mei a.s. te 14.30 uur aan voor de jaarlijkse wedstrijd om de wisselbeker met hun sportvrienden van de N.V. de Bijenkorf en N.V. Pieter Schoen. De A.H.-ploeg, die over sterke spelers beschikt, zal alles op alles zetten om de beker in zijn bezit te houden. Het is hun tegenstanders tot nu toe niet mogen gelukken hun de trofee te ontfutselen, maar of het dit jaar andeis zal zijn? Het bestuur nodigt iedereen die de biljartsport een warm hart toe draagt, uit om zaterdagmiddag het Onspanningsgebouw even bin nen te wippen. De wedstrijden be loven interessant te wox-den en de koffie is bruin!! voor het mei-nummer moet vóór 13 mei a.s. in het bezit van de redaktie (toestel 239) zijn. Op bouwafdeling Wij hefen welkom A. M. H. Langeveld V.A. J. Docter-Vlug C.F. H. Smink K.B. A. Huster K.B. J. Butter-v. d. Berg S.B. J. Sijm S.B. B. Heringa Exp. A. J. M. v. d. Made L.F. A. Baar div. D. Evers B.A. Bavelaar S.B. C. J. Reij-Reijgwart S.B. A. C. v. cl. Spoel-de Vries S.B. W. Brandenburg S.B. E. Kovacz-Tölk S.B. C. Swaalep-Kramer S.B. L. F. Verdam V.A. Y. A. de Vogel S.B. C. A. Riem S.B. M. J. v. d. Bijl S.B. 1-3 J. Schoen lnkoopadm. 16-3 J. Kramer Contróle-afd. 23-3 Mej. R. M. de Jager. Ponskamer 23-3 Mej. K. Stolp Fil. Adm. 6-4 C. J. Tuijp Centr. Mag. 6-4 Mej. G. v. cl. Werf, Loonafd. 6-4 Mej. C. M. Zang, Ponskamcr 20-4 R. Rood Bedrijfsbureau

Personeelsbladen | 1959 | | pagina 3