Ik* Geslaagd experiment personeelsvereniging Tafeltennis-seizoen was in één woord fantastisch Jubileum mej. Meijn Nieuw personeel fabrieken kantoor Advertentie Voetballers bereiden zich voor op het nieuwe seizoen 2 AH-FLITSEN Personeelsorgaan van Albert Heijn N.V. Zaandam 16e jaargang No. 4 Maart 1959 Verantwoordelijk eindredacteur: J. Ph. IJPMA, personeelschef fabrieken Aan dit nummer werkten mee: J. S. de Boer, mej. C. Buntsma, H. Eijbers, W. J. Geerling Jr., J. Hali, G. Hartsuiker, J. Janse, L. J. A. S. Kloos, W. van Mal tha, J. J. M. v. d. Meer, J. van Overloop, K. Romp, G. A. van Rooijen. Druk: Ramshorst, YVormerveer. Cliché's: Zaanl. Cliché Industrie, Zaandam. Ongeveer half oktober 1958 is de tafeltenniscompetitie begonnen en deze eindigt weer half maart 1959. Wanneer men als wed strijdleider zo eens de standen bekijkt die de teams respectie velijk bezetten, dan zeg je zo bij je zelf, nou het was een gunstig seizoen, of ongunstig of uitgesproken slecht. Welnu, het seizoen 1958/59 is niet alleen gunstig geweest maar boven alles fantastisch. Het le team, bestaande uit de heren Greven, De Boer en Hagen- dijk wisten zich door hun sterke spel en geestdrift op de hoogste sport van de afd.-ladder te plaat- De heer Velthuis voor attenties bij zijn ziekte, evenals de heer D. Schreuder en de heren Bakker, Vos en Dclforno. Ook de dames A. lmminga en A. van Leersum danken voor de gaven gekregen bij hun ziekte. Mej. H. de Boer bij haar 12]/2- jarig zaken jubileum, evenals de heren D. Scheer en G. C. Breeu- wer. Fam. B. W. van Kooten bij de geboorte van hun dochter. De heer en mevrouw Pistocchi bij hun 12] 2-jarig huwelijk. De heer en mevrouw Klitsie bij hun 12%-jarig huwelijk. De heer en mevrouw Brecuwer bij hun 12l/2-jarig huwelijk. De heer en mevrouw v. d. Wcrff bij hun /2' i-jarig huwelijk. De heer en mevrouw Zwart bij hun 25-jarig huwelijk. De heer en mevr. van Draanen danken voor het medeleven tijdens de ziekte en bij het overlijden van hun dochtertje. Toen wij een paar dagen na haar jubileum (25 jaar in dienst) met Mej. G. MEIJN van de kostprys een gesprek hadden, viel het ons op, dat deze juffrouw zeer besehei den is. Dat haar werk gewaardeerd wordt, is nog eens speciaal naar voren gebracht in de kleine fees telijke bijeenkomst, die zij met de leden van de dwectie en haar chef had. Blij en trots liet zij ons haar gou den polshorloge zien, dat zij toen kreeg; vooi-waar een mooi cadeau, waardoor de herinnering aan deze bijzondere dag vele jaren levend zal blijven. Na een korte tijd op de filiaal boekhouding als assistente te heb ben gewerkt, werd zij overge plaatst naar de kostprijsafdeling, waar zij thans als boekhoudster werkt. Wel is er een onderbreking geweest van 6 jaar, toen zij bij Sterovita toendertijd nog op het HK van Albert Heijn gevestigd met enkele personen de admini stratie gevoerd heeft. Na over plaatsing van dit deel van ons concern naar Amsterdam, bleek dit te ver van haar woonplaats, dus kwam zij weer naar Zaandam. Mej. Meijn draagt niet alleen haar werk, doch ook de sport een warm hart toe. Jarenlang heeft zij zich beijverd voor de gymnastiekver eniging. Ook fotograferen staat op haar hobby-lijstje. Hier zou zij zich meer mee willen bezig houden; alleen is het jammer, dat niet alle gelegen heden benut kunnen worden, door gebrek aan tijd. sen, n.l. 2e kl. B afd. Amsterdam. De promotiewedstrijden die straks gespeeld moeten worden zullen dan uitwijzen of bovengenoemde heren in de le klas komen die zij zeer terecht verdiend hebben. Wij wensen hun dan ook veel succes toe voor de komende strijd. Het 2e team, bestaande uit de heren Gelderman, De Boer en Van Overloop, zijn op de 3e plaats ge ëindigd in de 3e kl. afd. Amster dam. Dit hadden wij allen, en zij zeker niet verwacht, maar door het doorzetten en vele trainen zijn zij tot deze prestatie gekomen. Ons damesteam, bestaande uit Mevr. Vink, Mevr. Gelderman en Mej. Rogaar, wisten zich ook op de 3e plaats te nestelen in de da- mesafd. 3e kl. Amsterdam. Ook j voor dit team ons aller lof. Tussen de comp.-wedstrijden door j werden de Amsterdamse Kam- pioenschappen gespeeld voor alle i klassen. De heer Hagendijk werd ongeslagen kampioen in de 2e kl. I Hij mocht voor deze bijzondere fraaie prestatie een prachtige be- j ker in ontvangst nemen. De tienkamp die de N.T.T.B. elk jaar organiseert voor de tien sterkste spelers van alle 2e klas- sers was ook voor de tafeltennis- ver. A.H. een groot succes. De heer Greven en de heer Hagendijk namen hieraan deel. Het was weer de heer Hagendijk, die de le prijs weghaalde in de vorm van een fraaie beker. De heer Greven ont ving een oorkonde als troostprijs. Het was gezellig druk, zaterdagavond 2J februari j.l., in het ont- 'oor^ónze^JeT tennisver. A.H. 1 Nu genoeg over al deze successen. Wanneer er onder U mensen zijn die hun reactievermogen willen vergroten, dan moeten zij beslist eens een avondje komen om pools- Truusje Koopmans in een van haar liedjes. Wij heien welkom S. Kart en K.B. R. A. Loderichs L.F. O. M. de Marei Lab. F. Sahupalo K.B. S. Spaans Exp. N. M. van Schouwen S.B. H. Sandifort S.B. M. E. Pieterse S.B. H. Ledegang S.B. L. C. Habits S.B. A. Witlose-Vis K.B. A. H. Kiel-Loers B.W. A. C. v. d. Hoeven S.B. G. J. Slinger S.B. A C. Smit S.B. G. E. G. C. Sturm C.F. P. H. Zijlstra S.B. P. J. M. de Jongh S.B. E. Gijnssen-Kemmen K.B. J. G. M. Oosterhuis S.B. J. de Vries K.B. W. P. Engbrink S.B. 16/2 Mej. M. Kcrkmeer, Hollerith 17/2 R. Otto Bedrijfsbureau 2/3 Mej. I. Duyvis. Correspondentie 2/3 Mej. L. Oltmans Kostprijs 2/3 Mej. K. Burcks Kostprijs 9/3 Mevr. A. H. Keekem- Lemkert Telefooncentrale hoogte te nemen. Wij kunnen best nog enkele leden, zowel dames als heren, in onze vereniging gebrui ken voor deze uiterst sportieve en bekende sport. De trainingsavonden zijn op maan dag- en woensdagavond te 19.30 uur in het O.G. Gevraagd: Onze voetbalvereniging vraagt voetbalattributen. U kunt zich wenden tot de heer D. Abbink (S.B.) en J. W. Noortman (H.K.) spanningsgebouw. Het ensemble ,,De Toverfluit", waaraan ver schillende radio-artisten verbonden zijn, trad op voor de leden en introducé's van de personeelsvereniging. Truusje Koopmans (cabaretière), j zodat we ons de moeite kunnen Dogi Rugani (voordracht), de Bal- besparen over hen de loftrompet te samo's (goochelshow) en het To- 1 steken. De musici waren op meer- verfluit Showkwintet presenteer- dere instrumenten thuis, waardoor den de zaal een luchtig program- zij over een repertoire beschikken ma. De balans opmakend, hebben dat een rijke verscheidenheid aan wij een plezierige avond van goed melodieën bevatte, amusement gehad. yan overige, individuele artis- j Het Toverfluit Showkwintet be- ten, komt Dogi Rugani de meeste stond uit musici van de Zaaiers, waardering toe. Zij oogstte grote j bewondering voor de uitbeelding van verschillende mensentypen. «TJ - Imitaties, zo levensecht en zuiver Op 1 mei a.s. wordt het nieuwe voetbalseizoen en de competitie Teesiatj(!l\At\ uitgebeeld, dat we hier zonder 1959/1960 voor bedrijfselftallen geopend. In het zicht hiervan overdrnvine' kunnen snreken ven i heeft het bestuur van de voetbalvereniging Albert Heijn op vrij dag 6 maart j.l. een algemene ledenvergadering gehouden die goed is bezocht. De agenda verried een aantal ingrijpende pun ten die de koers van de vereniging voor het mede zullen bepalen. t -tot ~~v,. 1 overdrijving kunnen spreken van J. Schijf, 12 ,2 jaai gehuwd. een artistieke prestatie van de eer- 9-4: J. Schenk, 12 V2 jaar ge- ste orde. 25-3 huwd. 9-4: B. Vinke, 12^ jaar gehuwd. 10-4: B. v. Kooten, 12 jaar ge huwd. 30-3: H. Konings, 12Vz j. dienst verband. 17-4: G. D. Kok, 12\'2 jaar dienst verband. Robert, z. v. O. A. Tepaske (B.A.). Frida, d. v. A. H. Strüving (kaas). Jean, z. v. X. Y. Tijm (Kaas) De naam Truusje Koopmans prijk te bovenaan het programma en he laas moesten wij constateren, dat dit niet geheel terecht was. De cabaretière had ditmaal niet zoveel vat op het publiek als het vorig jaar toen haar optreden de bezoekers tot groot enthousiasme bracht. Teleurstellend was be paald, dat zij enkele liedjes zong die zij de vorige maal al had ge bracht. En de keuze van het re pertoire is toch een voorname zaak voor het welslagen van een optre den. Maar omdat zij beschikt over een grote populariteit is men vlugger nieuwe seizoen Twee elftallen Op de eerste plaats is daar het punt van de deelneming aan de competitie. Evenals vorige jaren wordt ingeschreven met 2 elftal len. Het aantal leden laat dit toe, al zou een grotere ruimte in het spelersmateriaal zijn toe te jui chen. Berichten van verhindering zijn nu eenmaal een voorkomend verschijnsel, zodat voor ieder elf tal toch ongeveer 15 spelers be- jeneigd wat door de vingers te schikbaar moeten zijn. Dit ideaal zien. Zo gaat dat nu eenmaal. Heel aardig tenslotte waren de goocheltrucs van het duo „De Balsamo's". Was 't magische aan de vrouwelijke partner, dat zij het klaar speelde enkele malen binnen de 10 seconden van gewaad te ver wisselen, de magie van de gooche laar zelf bestond uit een vinger vlugheid die de zijn-ogen-uitkijken- de-zaal te rap af was. Het optre den van de Balsamo's bereikte zijn hoogtepunt toen twee heren uit de zaal hun medewerking werd ge vraagd. De toeschouwers keken met steeds klimmende verbazing toe. Hoe vervelend was het ten slotte dat de heer Van Vliet (kaas) bij het verlaten van het toneel het horloge van de goochelaar in zijn zak bleek te hebben. Dit hadden wij van hem niet verwacht. is nog niet verwezenlijkt, zodat het nog steeds mogelijk is tot de vereniging toe te treden. Keuxec'oin missie Het werk van een keuzecommissie zit vol voetangels en klemmen. Het is daarom toe te juichen dat de heren J. Drost en Sj. Vos niettemin hebben ingestemd met een benoeming. Zij zijn het die dus het komende seizoen de 2 elftallen van week tot week zullen samen stellen. ruining ö*^trAinins „Hoe is dat mogelijk!" vraagt de heer C. van Vliet {links) De onvermoeibaarheid en het enthousiasme van de heer Drost voor ons voetbal is voldoende be kend en de heer Vos draagt sinds geruime tijd het etiket „A.H.'s trouwe en enige supporter", ter- In zyn dankwoord kon de voor- wiJ1 hij er in de afgelopen jaren kopers kunnen zich opgeven bij de zitter van de personeelsvereniging b,'jk van heeft gegeven een goede heer Ebbing (fabriek) en Noort- spreken van een geslaagde avond, kÜk *-e hebben op voetbalzaken. man (H.K.). waarmede opnieuw een experiment Geen wonder dat de beide heren u K Het bovenstaande is een flinke van de personeelsvereniging een van de vergadering carte blanche greep uit wat ter vergadering is succes was gebleken. kregen voor hun werk. besproken. De wekelijkse veldtraining wordt op don derdag gehou den op het Z.C. F.C.-terrein. De training is in goede handen bij de heer J. van Dijk, oefenmeester van de K.N. V.B. Enkele oefenwedstrijden zul len verder de conditie op peil moe ten brengen. Op 14 maart tegen de Riva; en in april staan ontmoe tingen op het programma met de W.P.-Boys uit Alkmaar, Cacao de Zaan en de return-match tegen de Riva. Blad Op gezette tijden zal tijdens de competitie aan de leden een mede delingenblad worden gestuurd met verenigingsnieuws. Kond vraag Op de rondvraag plaatste men de opmerking of er misschien nog oud-leden zijn die een shirtje, een broekje of kousen van de hand wil len doen. Ook voetbalschoenen in verschillende maten blijken gewil de artikelen te zyn. Adspirant-ver-

Personeelsbladen | 1959 | | pagina 2