voor klachtbezoek Zes adviezen Een riks voor een tip 4 AH-FLITSEN „Jan de Graaf, die bij ons in het filiaal werkt, maakt in zijn vrije tijd schilderijen. Hij doet het erg goed. Is dat misschien iets voor A.H.-Flitsen?" „Onze collega Tineke Jansen is vo rige week zwemkampioene van onze provincie geworden. Zoudt U daar eens iets over willen schrijven?" „Graag wil ik U het volgende voor val meedelen, dat gisteren in ons filiaal plaats vond." Dit zijn berichtjes, die een riks kunnen opleveren! Nu weten we wel dat de zwemsport geen kampioenen maar slechts records kent, maar de bedoe ling is duidelijk. U behoeft maar weinig te doen voor die riks, maar U helpt mee om ons blad nog levendi ger en interessanter te maken. De riks van deze maand wordt toegekend aan mej C. M v s van cursussen- en introductie-dagen. Het zijn er extra veel deze keer, Ekris voor het stukje „Een omdat er in het kerstnummer door de grote hoeveelheid copie beste klant". geen plaats voor was. Vrijwel iedereen is er van over tuigd, dat een klacht van een klant uiterst zorgvuldig behandeld moet worden. Dit is niet zo eenvoudig, doch indien U onderstaande regels opvolgt, zal de klant steeds het gevoel hebben, dat haar klacht ern stig opgenomen wordt. 1. Luister zorgvuldig. 2. Laat de klant blijken dat U ge ïnteresseerd bent. 3. Laat haar voelen dat U het op prijs stelt, dat zij de moeite neemt om U van de toestand op de hoogte te brengen. 4. Bedenk, dat ze aardig zeker van haar zaak moet zijn om de moeite te nemen een klacht in te dienen. 5. Denk eveneens aan de 10 ande re klanten die wellicht dezelfde mening toegedaan zijn. 6. Rapporteer het aan de bedrijfs leider/chef en vraag de klant met U mee te gaan om de chef te ontmoeten en met hem te spreken. Gert, z. v. d. Hr. en Mevr. Askes-Boor, fil. Harder wijk. Paul, z. v. d. Hr. en Mevr. Dautzenberg-Klaus, fil. Te- gelen. Willy, d. v. d. Hr. en Mevr. Augustus-Peijs, fil. Val kenburg. Rudi, z. v. d. Hr. en Mevr. Roelofs-Willemsen, fil. Nij megen, L. Burchtstraat. Diana, d. v. d. Hr. en Mevr. Scholtens-Kamphorst, Am sterdam, Opleidings winkel. Carel, z. v. d. Hr. en Mevr. Kooijmans-W ehrmeij ex-, Districtsleider. Willem, z. v. d. Hr. en Mevr. Fritsma-van Dijk, fil. Hengelo. 12: A. van Duyvenbode en Jo hanna Witjens, fil. R'dam, Nwe Binnenweg. 1: P. v. d. Looij en Nelly de Goey, fil. Eindhoven, Roos- tenlaan. L: C. Dusamos en Cornelia v. Staa, fil. Utrecht, Twijn- straat. 8-1A. C. v. Schaick en Gerdina van Weelden, fil. Utrecht, Twrjnsti*aat. 9-1: G. Geurts en Anny Waar broek, fil. Oostei'beek. 14-1W. van Roy en Corrie Grubben, fil. Blerick. 14-1: G. de Groote, verv. rayon 14 en Anneke Voeten. 15-1: A. Mei*tens, fil. Roosen daal en Corrie Vex-hagen. 16-1B. Folkertsma en Geertrui- da Hartsuiker, fil. Haar lem, Gr. Houtstx-aat.

Personeelsbladen | 1959 | | pagina 4