goede resultaten op Volleybal Bartelson bezoekt Fotowedstriid leverde Zonnebloem-reizigsters reisden naar onze zuiderburen Successen op het voetbalveld Nieuw personeel fabrieken kantoor AH-FLITSEN Zo hebben wii in de afsrelonen Zo hebben wij in de afgelopen maand weer heel wat blijde ge beurtenissen beleefd en in deze maand zijn er ook nog blijde be richten te melden. De heer en mevr. J. Gras waren in augustus 25 jaar De vakantiefotowedstrijd is gestreden en de jury heeft de zes getrouwd. De heer en mevr. W prijswinnaars aangewezen. In de groep van de goede foto's v eij open op sopem er ïun jroeg jg ^eer |_j Qroot (K.B.) de zegepalm weg met als tweede en derde de heren J van Briemen (calc.) en W. "errevoets (T.A.). ca tegorie van de leuke foto's kwam uit de camera van de heer J. M. Overmeer (S B. IV), op de hielen gezeten door de winnaar van de eerste groep, de heer Groot. De heer Berre- voets behaalde hier zijn tweede derde prijs. 25-jarig huwelijksfeest te vieren. De heer en mevrouw Houwing zijn in het huwelijksbootje gestapt. Wij willen u allen dan ook feliciteren p, j met dit heugelijke gebeuren en nog aardigste opname ^n de vele jaren toegewenst. De ooievaar is bij velen ook weer op bezoek geweest en wel bij de fam. H. v. Gog werd een zoon ge boren. Bij de fam. S. Splinter een zoon, bij fam. B. Suvaal een zoon. bij de fam. G. Bakker (B.A.) een flinke dochter, bij de fam. v. d. Velden werd een zoon geboren en bij fam. B. Kuit en A. Bicker ook een zoon. Al deze ouders hartelijk gefeliciteerd met dit blijde gebeu ren en wij hopen dat al deze kin deren in de beste gezondheid mo gen opgroeien. Bij de fam. C. Veldhuis werd ook een zoon gebo ren, onze felicitatie. Bij de fam. Best is ook feest, want die zijn 12% jaar getrouwd; onze felicitatie. Als deze Flitsen verschijnt is de heer C. Koelemay 25 jaar in dienst geweest; wij feliciteren deze ju- I bilaris en wensen hem nog vele 1 goede en gezonde jaren toe. De heer J. Daub is op 25 sep tember 12% jaar in dienst. Deze jubilaris onze felicitatie en nog1 vele jaren toegewenst in gezond heid. Wat onze ziekenlijst betreft mogen wij niet ontevreden zijn, want dat ging de laatste maand best. Bij de fam. Capelleveen mogen wij zeg gen: daar gaat het gelukkig vrij goed en hopen dat het zo mag blijven. Zr. Wagenaar is inmiddels ook weer thuis gekomen uit het zieken huis en hopen dat ze weer spoedig in ons midden mag zijn. De heer H. v. Dijk had het ongeluk om met zijn brommer te vallen. Hij zou met zijn dochtertje achterop even een ritje naar Volendam ma ken en kwam te vallen, met het gevolg dat ze nu allebei op bed moeten blijven. We wensen hun een spoedige beterschap toe. Zo zien wij maar weer, er kan gauw wat gebeuren en dit is niet een geval van hard rijden, maar zuiver een samenloop van omstan digheden. Mevr. Beunder gaat langzaam vooruit en hopen dat 't zo door mag blijven gaan. De heer J. Pekelharing is ook weer voor hele dagen aan het werk al is alles nog niet zo als het wezen j moet. De heer J. Aafjes is er met zijn hand toch ook wel ongelukkig aan toe. Steeds in zo'n moeilijke hou ding te moeten lopen en niets, maar dan ook niets te kunnen doen, zelfs met aankleden gehol pen te moeten worden, maar wij Wegens nijpend plaatsgebrek konden de inzendingen van de overige prijswinnaars niet in dit nummer worden afgedrukt. In de volgende editie zullen wij hen recht doen wedervaren. ,,goed" een beter figuur hadden geslagen. Het aantal inzendingen j voor de eerstgenoemde groep was beduidend minder dan voor de an dere. Het was geen lichte opgave om de beste foto's te selecteren. De jury vatte haar taak serieus op en iede re foto werd aan een discussie on derworpen. Tenslotte bleven er in i beide groepen een klein aantal kanshebbenden over. Het speet de jury dat het wed- De derde prijs in de groep leuke foto's was voor de heer W. Berrevoets (T.A.) De ongeveer 50 inzendingen die de jury, bestaande uit de heren J. Mijnders (corr.), A. Slob (rek.crt.) en J. Stroet (S.B. III) ter beoorde ling kreeg voorgelegd, ontliepen elkaar niet veel. Ten aanzien van enkele inzendin gen waren de juryleden van me ning, dat er, voor een wedstrijd, te lage eisen aan de foto's waren ge steld. Het viel bovendien op, dat het be grip „geestigheid" of „humor" voor velerlei uitleg vatbaar is en sterk van persoonlijke opvattingen afhankelijk. Bepaald jammer was het te constateren dat enkele foto's ingezonden werden voor de groep „leuk" terwijl ze in de categorie Het groepje Zonnebloemsters bezig met een spel in hun vakantieoord. Geheel links Thea Otto. Op 25 juli j.I. stapte Thea Otto (22) in de trein die haar met nog 17 meisjes via België naar Luxemburg bracht. Haar reisgenoten waren stiijdreglement geen gelegenheid mejsjes van Verkade, Cacao de Zaan en nog enkele fabrieken, die Thea ga tot het geven van eei volle vei- al jien(|e van ,ie Zonnebloemcursus en waarmee ze nu niet eens op meidragen waarvoor enkele foto s 5chooI 9.daa Vllk,d„„rbrengen. beslist m aanmerking waren ge- komen. Want er waren zeker meer- Thea werkt sinds l'e jaar bij AH dere foto's die getuigden van een op chocoladeafdeling; zij staat frisse en soms originele kijk van aM1 de band of de repenmachi- de makers op de fotografie. ne- ZÜ woont Amsterdam met De vier heren die met de prijzen no& twee zusjes. Haar andere gingen strijken wensen wij van bl0ers en zussen zijn getrouwd, harte geluk. Met name de heren Haringen Groot en Berrevoets die ieder 2 prijzen in de wacht sleepten. Wij dorpje Draufeld sloegen de hopen dat de geldbedragen, die de meisjes de haringen voor drie 5- en winnaars in foto-artikelen mogen een 4-persoonstent in de grond van omzetten, hen van pas komen en een weiland bij een boerderij, waar hen weer een stapje verder op het ze °°k konden wassen. „We gebied van de fotografie zullen kookten zelf zegt onze Zonne- brengen. Tot slot moet ons het volgende van het hart. Zowel op de fabriek als op kantoor zyn zoveel mensen die in hun vakantie met het fototoestel hebben gewerkt en wellicht ge slaagde opnamen hebben gemaakt. Maar het merendeel heeft toch aan de fotowedstrijd zyn deelneming onthouden. Wij vertrouwen er nu maar op dat dezen zich het volgend jaar niet afzijdig houden, maar de jury niet één, maar minstens twee avonden van beoordelingsmoeilijkheden zul len bezorgen! De deelnemers allen hartelijk be dankt voor hun inzendingen. Wij zullen er voor zorgen dat u uw dierbare foto's zo spoedig mogelijk weer in bezit hebt. hopen dan toch voor hem dat alles weer goed mag komen. P. Vlootman had met voetballen een knietje opgelopen en Bakker met korfballen een zere duim. De sport kan een mens (als dat een beetje verkeerd gaat) toch nog een paar weken op de stoel bren gen. Mej. C. Oosting verblijft nog steeds in het ziekenhuis en wij wensen haar het allerbeste toe. Mej. Brussel is inmiddels weer uit ft u m I I grote schotvaardigheid konden zij, j v amicaal geholpen door de verdedi- Voor AH zou de uitslag van de ging van het tweede, tenslotte drie wedstrijd hoegenaamd geen be- doelpunten scoren. Eenmaal scoor- tekenis hebben, maar de LSV-ers de het tweede tegen. Het doelpunt moesten winnen wilden zij zich dat de uitslag op 4—1 bracht, werd kampioen kunnen noemen. Zij gemaakt in het halfduister en de drongen dan ook dadelijk ons elftal scheidsrechter besloot terecht de dat met enkele invallers speelde, strijd 5 minuten eerder te beëindi- bloem-enthousiastelinge, „ieder op zijn beurt. Gelukkig troffen we zonnig en droog weer, want als het was blijven regenen als die ene dag toen we bijna de tent uitdreven Prachtig; Luxemburg is werkelijk prachtig, je kunt er mooie en lange wande lingen maken en we hebben daar van flink geprofiteerd. Ook de stad hebben we bezichtigd. Mooie, brede straten, hoge gebouwen en ontzet tend veel vreemdelingen. Er ligt een prachtig park dat 's avonds wordt verlicht en dan net een sprookje lijkt. Een nacht hebben we in deze toeristenplaats in een hotel geslapen. Het was wel moei lijk om je verstaanbaar te maken. (■Scharen De mensen spreken er duits en onze groep gebarentaal. Op deze manier konden we ons wel redden terug en behielden het initiatief. De onzen bleven echter voetballen en slaagden er zelfs in om met een prachtig doelpunt van de voet van v. d. Bijl de achterstand van 01 in te lopen. Eindstand 11. AH l-OKW II 2-1 Het spel golfde heen en weer en van een overwicht van een van beide partijen was geen sprake. gen. Al met al een prettig gespeel de wedstrijd waar alle 22 plezier aan beleefden. In de flitsen van de vorige maand schreven wij over de pas opgerich te volleybalclub. De wekelijkse training valt echter niet, zoals ver meld, op donderdagavond, maar 's maandags van 22.3023.00 uur. maar soms was het net of ze je in de maling namen. Onze leidster, mej. Rüpke kon er beter mee over weg. Nóg beter dan met de kaart. I^opeii Op een keer maakten we een wan deling naar Claveau, 2 uur van ons vandaan. We liepen en liepen en toen we er volgens onze leidster moesten zijn, bleken we in een gro te boog om ons tentenkamp te zijn heengelopen en waren dus nog geen steek opgeschoten. Maar we hebben bar veel plezier gehad en erg genoten. Het volgend jaar gaan we weer; maar dan een andere kant op." het ziekenhuis thuis gekomen voor Qns eerste speelde met 10 man, verder herstel. waarvan 5 invallers. Na een ach- De heer IJpelaan moest het werk tei stand van 1—0, scoorde v. d. weer staken en op advies weer Bijl 1—1. Een inswinger van Van rusten. Bronswijk werd door de back ver- De heer Bets, die voor halve dagen I keerd beoordeeld en in eigen doel werkte, is nu ook weer thuis, hoe o-ewerkt 2-1. graag hij ook wilde werken. Verder willen wij al onze zieken AH I - AH II 4-1 een spoedig herstel toewensen. j De rivalitelt tussen de twee be_ Tot ons leedwezen vernamen wij drijfs-elftallen vindt zijn toppunt dat de weduwe Hoeve is overle den. 15/8 Jan Volkcrt Velthuis. Exp. 15/8 Yvonne Bakker. B.A. 21/8 Nicolaas Bicker. Loonafd 27/8 Marcellis v. d. Velden. Kaas. 23/8 Theodorus Bertus Kuijt. K.B. 29/8 Harry Splinter. Exp. 2/9 Catharina Margaretha van Gog. V.A. en ontlading in het onderling tref fen in zomeravondcompetitie-ver band. Jammer genoeg konden de beide teams niet worden gefor meerd in de gewone opstelling, om dat verscheidene spelers met va kantie waren. Maar met kunst en vliegwerk van de elftalcommissie kwamen er toch 22 man in het j veld. Het werd een genoeglijke partij voetbal, waarin het spel tot zijn recht kwam en niet verdrongen werd door een buitensporige wil om te winnen. De uitslag 41 was misschien iets geflatteerd, maar het eerste elftal verdiende de over- Hl fe- ,U JH SF fe j W winning ten volle. De rust ging in met blanco stand. Door een beter De heer J. Overmeer (S.B. IV) sleepte met dit koekhappend tafereeltje de samenspel en positie-kiezen en een eerste prijs in de wacht in de groep leuke foto's. Wij heten welkom A. Brouwer C.F. G. Horden C.M. L. van Zwieten L.F. C. Groendal S.B. H. A. Westers C.F. D. P. de Gooyer C.F. D. Hus V.F. R. Haak B.A. L. A. Zwan Exp. A. G. van Breda K.B. C. H. Haze L.F. D. W. Massing C.M. D. Peperkamp Kaas H. var. Schaik S.B. G. de Jong-Huibers S.B. G. F. Kruyshaar K.B. M. P. Beenen K.B. G. Lascaris C.F. T. Wals K.B. R. Boon K.B. A. H. Struving Kaas G. de Vijlder K.B. M. Struitker-Stegehuis K.B. G. Geurdes-Dekker K.B. J. Resoort S.B. W. H. Jongboom C.F. P. Vel Bedr. Bur. M. v. cl. Tak Arb. Studie C. M. Kin C.M. A. G. Y. van Zoolingen C.F R. Blauw Exp. R. de Nooy Kaas H. A. Roos K.B. G. P. Bruyn Mag. 1 A. Nooy ens C.M. K. de Vries K.B. A. J. E. de Krijger K.B. G. Heyveld K.B. G. C. Arlman-van Leeuwen K.B. B. Kruyt-Barendsma K.B. C. M. M. Smit-Oud K.B. M. Brave C.F. C. Kors K.B. L. M. Stoops Kaas L. de Vries Exp. Mej. K. de Haan Rctourafd. Mej. Carels Factuurcontrole Mej. Verwey Zegelafd. Mej. P. v. Ruiten Bestellingen Mej. Th. Overdick Kostprijsafd. Mej. D. v. d. Ploeg Loonafd. Mej. H. Kerkmcer Hollerith Mej. M. Kolmer Hollerith Mevr. C. Keasberry-de Winter, Bedrijfsec, afd.

Personeelsbladen | 1958 | | pagina 4