cfltP f IOO aan prijzen Portiers-trots Zesde Supermart geopend Feestagenda In Amsterdam-Oost Ruilrubriek Chauffeur Stolker verleende service op de weg Plaatje van de maand m GEHUWD Mutaties iïliaalleiding Inzendingen fotowedstrijd vóór 1 september a.s. SAH002000051 Felsen Fabr/Zaan augustus 1958 1 5e Jaargang No. 8 - Augustus 1958 Personeelsorgaan van Albert Heijn N.V., Zaandam 12Zi-jarig dienstverband: 1/9 G. Hoorn H.K. 25/9 J. F. Daub T.D. 25-jarig dienstverband: 11/9 C. Koelemay Tijdsckc. 11/9 H. v. cl. Ploeg H.K. 25 jaar gehuwd: 27/9 W. Kleij O.G. 12/2 jaar gehuwd: 21/9 H. Best B.A. Onder grote belangstelling van het publiek werd op donderdag 17 juli j.l. onze zesde supermart in gebruik genomen. De ope ning geschiedde door de heer D. A. ter Wee. Ondergebracht in een modern pand aan de Middenweg in Amsterdam, vormt deze derde AH-supermart van de hoofdstad een zaak die qua uitvoering en inrichting met de meest luxueuze bedrijven kan wedijveren. Tot bedrijfsleider is aangesteld de chefs uit Amsterdam de nieuwe heer C. C. Alberts, die voordien de supermart reeds komen bezichti- functie vervulde van chef van het gen. Deze waren eenstemmig in filiaal Nieuwendammerstraat in hun bewondering. Voor dit jaar zitten de vakanties er op en met uitzondering van een enkeling die het mooie weer afwacht teren wij weer voor een vol jaar op herinneringen. Herinneringen die U hebt vastgelegd op foto's kunnen U behalve het plezier van ernaar te kijken nóg een genoegen schenken. Door namelijk deel te ne men aan de vakantiefotowedstrijd die in de flitsen van juni j.l. werd uitgeschreven, gaat U tot de kanshebbers behoren op een van de zes prijzen die voor de winnaars zijn weggelegd. Om Uw geheugen wat op te fris- bum er eens op na te slaan en er sen. herhalen wij in het kort en- 4 foto's uit te lichten (voor iedere Jtele van de belangrijkste punten groep twee). U krijgt ze na be- die de deelnemers moeten weten, oordeling uiteraard weer onbe- schadigd terug, o De wedstrijd omvat het instu ren van twee soorten foto's. Ten eerste voor groep I geesti ge foto's en ten tweede voor groep II goede foto's. Amsterdam. Dank zij het goede werk dat ver- De opening had een dusdanige toe- zet werd door de openingsploeg loop van klanten tengevolge, dat er onder leiding van lir. van Zijl en i buiten een grote rij wachtenden ont- van de heren Louw en Smit, kon- den daags voor de opening de Gevraagd: een paar rolschaat sen, schoenmaat 36 en een di vankleed. Aangeboden: een solide 2-pers. staaldraadmatras al of niet met houten ledikant. Ook genegen te kopen en te verkopen. Informaties kunnen via toestel 239 worden ingewonnen. stond, die de deuren van naburige winkels geheel blokkeerde. U kunt voor beide categorieën insturen aan de redaktie (239), maar van iedere soort ten hoogste 2 stuks. Op de achterkant schrijft LT Uw naam, adres en afdeling. Te vens de groep waarvoor U in stuurt. De inzendtermijn sluit op 1 september a.s. Voor beide categorieën wor den drie prijzen beschikbaar qesteld van 25,— f 15,— en ƒ10, Wij geven U de raad Uw fotoal- De heer Bartelson is een voorvech ter van gezelligheid en heeft een sterk ontwikkeld gevoel voor orde en netheid. En zo laat het zich be grijpen, dat de vroegere rommel hoek naast de portiersloge een doorn in zijn oog was. Hij vroeg en kreeg toestemming om dat hoekje naar eigen inzicht te herscheppen in een bloementuin tje. Thans, enkele weken later, pronkt er een omheind perkje met We schrijven niet graag over ongelukken in „A.H.-Flitsen", dat laten we liever aan de dagbladen over. Deze keer willen wij echter een uitzondering maken. In de eerste plaats omdat er personen van A H. bjj betrokken waren en in de tweede plaats, omdat het allemaal zo goed afliep. oranjekleurige afrikaantjes. Het fleurige bloemenbedje is echter geen eeuwig lot beschoren. Want tuinder Bartelson zegt: „Ieder jaar een ander menu. In 1959 komen er hyacinthen, crocussen en tulpen". De heer Bartelson voelt zich ge heel verantwoordelijk voor zijn brokje natuur en waag het niet er een kwaad woord over te laten val len. Hij zou de inhoud van zijn gie ter wel eens een andere bestem ming kunnen geven! Maandagmiddag 28 juli om onge veer half vijf reed een auto over de Guysweg tussen Buitenhuizen en Westzaan, waarin de heer R. J. Sinia, onze verpakkingsdeskun dige was gezeten. Met een matige snelheid van pl.m. 75 km per uur ging het richting Westzaan. Bij het naderen van een kruising zag de heer Sinia twee bromfiet sers van een B-weg aankomen. Hoewel natuurlijk wel wetende dat de Guysweg een voorrangsweg is, minderde de heer Sinia toch snel heid en dat was, naar later bleek, maar goed ook. De man op de voorste brommer reed zonder een ogenblik op of om te kijken, diep in de kraag van zijn jas gekomen, de Guysweg op. De heer Sinia schrok geweldig, remde, week naar links uit maar het was reeds te laat. De brom fietser werd van de weg geslingerd en kwam in een poldersloot terecht Chauffeur Stolker vertelde ons: „Wanneer wij een plaats van een verkeersongeluk naderen en zien dat er weinig of geen hulp aan wezig is, dan stoppen wij altijd. De grote verbandtrommel die steeds in onze auto's aanwezig is, komt dan goed van pas. Dat er een A.H.-er bij betrokken was, is me echter nog nooit overkomen". De ongelukkige bromfietser kwam er, gelet op de omstandigheden, nog redelijk vanaf. Een gebroken been en schaafwonden, welke met verband uit chauffeur Stolkers trommel werden verbonden. Na het wegrijden van de ambulance auto zag men aan niets meer, dat hier zo kort tevoren een verkeers ongeval had plaats gehad. In mrmoi-inm Hierdoor delen wij U mede dat tot ons leedwezen op 14 juli j.l. te Utrecht is overleden de heer P. MOBACII Hij bereikte de leeftyd van 76 jaar. De heer P. Mobach, die in 1903 in dienst trad van Albert Heijn, vervulde de functies van chef, rayonleider en hoofdrayonlei- der en werd kort na de oorlog gepensioneerd. Zijn belangstel ling voor het bedrijf heeft hij evenwel tot het laatst van zijn leven behouden. De ouderen onder ons zullen zich hem. die zo'n groot aan deel heeft gehad in de opbouw van ons bedryf, dankbaar blij ven herinneren. De begrafenis heeft plaats ge vonden op 18 juli j.l. H. W. Bierman, P.M. J. J. Peppink, K.B. Snelle hulp „Het was mijn schuld, ik keek niet uit", klonk het jammerend uit de sloot. „Gelukkig", dacht de heer Sinia, toen hij, zonder zelf ook maar iets te mankeren, zijn auto tot stilstand had gebracht en zo vlug mogelijk de helpende hand J ging bieden. „Hij leeft nog". Geheel besmeurd met kroos en modder werd de ongelukkige op Zo maar een toto van vier meisjes van de beschuitafdeling na hun 12-uurtje in het O.G. Het zijn van links naar rechts Roos de Ruijter, Jopie Kruiter, Ans Kooij en Rina Kooij. TH. A. M. Daalhuysen P. Kooymans G. Heijn we misschien hier helpen", vroeg Na het vertrek, begin juli, van de heer P. van der Meulen, heeft de heer Th. J. A. M. Daalhuysen de leiding op zich genomen van onze supermarts. De heer P. Kooymans, tevoren rayonleider van Den Haag en omstreken, volgt de heer Daalhuysen op als leider van district West. De heer G. J. Heijn heeft het rayon van de heer Kooymans over genomen en zal gedurende geruime tijd leiding aan dit rayon geven. de chauffeur aan de reeds gearri veerde arts. „Graag, chauffeur". De chauffeur was de heer J. M. Stolker van de afd. Vervoer. De heer Sinia stond perplex. Overal en onder alle omstandig heden kom je de A.H.-auto's ook tegen en waar hulp nodig is, zo als nu hier, staat de chauffeur klaar om bijstand te verlenen".

Personeelsbladen | 1958 | | pagina 1