Grote kerstpuzzel met 25 prijzen Haal de fouten er uit en kijk een prijs uit de pot Havermout bracht geluk En dit zijn de prijzen AH-FLITSEN 3 Drie vierdaagse cursussen voor cassières en drie introductie' dagen werden tijdens de afgelopen weken door de opleidingsschool verzorgd. Dit waren de laatste cursussen van dit jaar die door de opleidingsschool zijn gegeven. Op de foto's ziet U de deelnemers en deelneemsters. Een paar opnamen zelfs met een vriendelijk zonnetje Naam Filiaal No. vond fouten Aan de andere zijde van deze pagina vindt li onze Kerstpuzzel, die een kolfje naar de hand is van iedere medewerk(st) er uit een levensmiddelenbedrijf. De te- kenaar maakte een plaat vól fouten en onmogelijkheden en het is Uw taak om uit te zoeken, welke fouten er op de tekening staan, waar en hoeveel. Vrijdag 22 november j.l. gaf veel vreugde tn filiaal Badhoevedorp o.l.v. chef J. f. Kerner. Een van zijn klanten had nl. een prijsvraag van H.O. havermout gewonnen en de chef en zijn team werden even eens vorstelijk bedacht. De klant, mevrouw Otterloo, kreeg een televisie toestel, de chef eveneens en het personeel ieder f 60.De vertegen woordiger van H.O., de heer van Dijk, kwam de prijzen uitreiken en staat hier op de foto naast de rayonleider, de heer van Rooij, en met de zes gelukkigen. Hele familie kijkt mee Vijfentwintig prijzen heeft de directie uitgeloofd voor de winnaars van deze puzzel en wat die prijzen zijn staat verderop in dit artikel vermeld. De komende feestdagen zijn er als het ware voor geschapen om in een rustig ogenblikje de plaat goed, en nog eens en nog eens te bekijken. De hele familie mag meekijken, maar alleen AH-medewerk(st)ers mogen aan de puzzle meedoen» De opgave luidt dus: „Zoek zoveel mogelijk fouten uit de aan de ommezijde afgedrukte tekening". Waf moet U doen? 1Bekijk de tekening op Uw gemak en tracht fouten te ontdekken. 2. Bekijk de tekening nog eens en zet bij elke gevon den fout MET ROOD POTLOOD EEN KLEIN KRUISJE. 3. Tel de kruisjes op en schrijf dat aantal in het daar toe bestemde vakje op deze pagina. 4. Vergeet vooral niet naam en filiaal-nummer in te vullen. 5. Zend deze gehele pagina, voorzien van kruisjes, aantal gevonden fouten, naam en filiaal-nummer vóór 1 JANUARI 1958 naar Redactie AH-Flitsen, Albert Heijn N.V., Westzijde 30, Zaandam. Dit zijn de regels 1. Iedereen die in dienst is van Albert Heijn en werkt in één der filialen, kan aan deze puzzel meedoen. 2. Bij de beoordeling der inzendingen wordt de redactie ge assisteerd door de heer P. G. Zwarts, Algemeen Bedrijfs leider Filialen. I 3. Indien méér dan 25 goede oplossingen binnenkomen, beslist het lot. 4. Na 1 januari binnenkomende oplossingen dingen niet meer mee. 5. De goede oplossing met de namen der prijswinnaars of -winnaressen wordt in het volgende nummer van AH- Flitsen bekend gemaakt. Zij die in aanmerking komen voor één van de 25 uitgeloof de prijzen, kunnen een van de volgende geschenken kiezen: Flitsapparaat, behorende bij Agfa Clack Fotoalbum met soepele kaft en spiraalband Varkenslederen sigaretten koker 3-kleuren dames potlood „Super Norma" Parker Jotter ballpoint met drukknop-systeem (grijs - zwart - rood - groen) Kunstlederen schrijfmap met ritssluiting en inhoud Herenportefeuille (boxkalfsleer) Lederen geldetui met porte- monnaie voor klein geld en vakjes voor bankbiljetten Heren actetas populair (2 voorvakken) Luxe poederdoos „Kigu" Tafeltennisspel „Red Rib bon Quality Set" Wit damast tafellaken 150 x 150 „Weetex" Damast ontbijtlaken 130 x 160 met 6 vingerdoekjes Jorzo (zacht groen en creme) 9 Graslinnen laken „Favorit" 180 x 240 9 Glasservies Leerdam model „Uzo" 24 delig Boekenbon ter waarde van 10,-

Personeelsbladen | 1957 | | pagina 3