De bovenste foto toont de deelnemers aan een verkoperscursus; in het midden de lachende gezichten van de cursisten van de cassière-cursus. Onderaan een kiekje van de chefs-zaandag. andere jaargetijden een prijskaart, als door inzender bedoeld, uit te geven. A. 55 Reclame-mededelingen niet op dik carton, maar op dun papier drukken en chefs zelf op carton laten plakken. Spaart reclamekaarten en porti. Niet uitvoerbaar. Chefs zou den met veel werk worden belast. De één doet het net jes, de ander neemt er on voldoende tijd voor. Boven dien zouden de affiches toch in cartonnen kokers verzon den moeten worden, aange zien er, wanneer ze in en veloppen worden verpakt, 'n grote kans op kreuken be staat. A. 56 Showdoos voor koekjes ma ken. Alle soorten er in doen. Zowel in wijk als winkel ge bruiken. De praktijk heeft bewezen, dat de dure showdozen al spoedig averechts gaan werken. Oude koekjes erin, vuil worden etc. A. 57 Showdozen als die van ban ketstaven ook aan de ach terzijde bedrukken. Speciaal voor ZB's. Het aan 2 kanten bedruk ken zou de doos beslist niet mooier maken. Bovendien geeft door om en om te sta pelen ook de achterzijde tekst te zien. A. 58 De A.H.-kalenders voorzien van een overzicht van het afgelopen jaar en het lo pende jaar. In iets andere vorm gaan we dit doen. Goed idee. Belo ning 10.—. A. 59 Vrachtbrieven voor retour zendingen Zaandam voor zien van een carbonlaag. Dan maar één keer schrij ven. Dit is reeds lang onze be doeling, doch wij moeten eerst de voorraad vracht brieven opmaken. Er wor den momenteel veel meer beurtvaartadressen ge bruikt. Deze zijn van car- bonlaag voorzien. De bovenste drie foto's laten de nieuwelingen van ons bedrijf zien zoals ze op de instuif waren. Op de onderste foto tenslotte staan enkele chefs en hun echtgenoten, die een bezoek brachten aan Zaandam.

Personeelsbladen | 1957 | | pagina 6