Pluspluim voor de Amstelveenseweg „Een letter van banket" Jiet spet 4 AH-FLITSEN ■Gegmf weer Het spel van de jaarlijks terugke rende verjaardag van de goede Sint gaat weer beginnen. We denken alweer aan glunderende kindergezichtjes, aan rijke etala geuitstallingen en aan het aandeel, dat wijzelf weer zullen hebben in de voorbereidingen van het feest. Hieromheen hebben wij enkele foto's afgedrukt van het materiaal waarmee wij aan de slag gaan. De grappige figuurtjes doen ons onwillekeurig denken aan poppen spel, aan 'n poppenkast misschien wel. En blijft niet iedereen even staan, wanneer hij een poppen kast ziet? Het hangt dan maar helemaal af van de manier waarop het spel gespeeld wordt of men geboeid blijft kijken of doorloopt. Zo zal het in de komende welven ook bij ons gaan. Het materiaal, de poppen, hebben wij te over. Het ligt nu dus alleen maar aan ons, of wij met dit materiaal het spel aantrekkelijk weten te ma ken, of wij onze klanten weten te boeien. Dat is dus onze taak in de drukke, maar gezellige weken, die voor ons liggen. Maar ook nu zal het zeker weer lukken. De rollen amandelspijs worden in een laag deeg gerold. Een stroom aan boterstaven zonder einde Ananas, aardbeienjam, chocolade- hagelstrooiers en chocoladerepen hebben chef K. Boerlijst en zijn personeel verkoopeer gebracht. Zij eisten in de tiende periode de plus pluim op voor filiaal Amstelveen seweg- in Amsterdam. Hoe ze het hebben gepresteerd? We laten chef Boerlijst zelf aan het woord. ,,Ik mag graag werken met 'n aardige premie en flink uitpak ken met de artikelen. Verder zo af en toe laten zien hoe een be paald product er van binnen uit ziet en laten proeven. De premies Vliegensvlug gaan de staven in een wikkel. Fraai ontworpen doos is een waardig omhulsel. Alstublieft, mevrouw, f 1.25 hebben bij ons altijd veel succes. Ei' wordt dan erg hard gewerkt met de artikelen en iedere klant is vaak. De behaalde premies prik ik op liet publikatiebord en zet er een pa ar aanmoedigende kreten bij. Dat verhoogt de spanning. Het leuke vind ik wel dat we dit succes behaald hebben ondanks vakantie en herhalingsoefenin gen, waardoor we gemiddeld met twee man minder stonden. De laatste weken zelfs met drie man minder. We haalden toen nog de derde plaats. Vol trots noemden we ons de „repenkrakers"!! Mo gen we de ploeg even aan U voor stellen?" Chef K. Boerlijst beoefent een sport die tot de verbeelding spreekt: wielrennen. Hij reed kop pelwedstrijden met Cas Kleefstra en Schotman die voor de kenners geen onbekenden zijn. De chef is nog steeds vrijgezel. Mevrouw S ek-v. Oostijnen is on geveer een jaar bij Albert Heijn. Zij is Drentse van geboorte. Haar man is ook een Albert Heijner. Zij is samen met verkoper Rijns burger en haar man bezig voor het middenstandsdiploma. Verkoper A. v. d. Boogaard. Heeft reeds zijn beide diploma's. Hij is al 6 jaar bij A.H. Hij is erg verzot op radiotechniek en bandrecor ders. Verkoper v. Rijnsburger is zo als we zoeven al zeiden bezig met z'n middenstandsdiploma. Het vakdiploma heeft hij al. In de l\'z jaar dat hij bij A.H. werkt heeft hij zich ontpopt tot een kaasspe cialist. Hij is musicus tot in de toppen van z'n vingers. Zijn instru menten zijn accordeon, guitaar en kerkorgel. Martha van Veen, de jongste van de ploeg, was op 15 oktober pre cies een jaar bij A.H., daarvoor was zij 2 jaar in de huishouding. Liefdes- en knokfilms en dansen zijn haar grootste hobby's. Nog sieeds veel handwerk vereist Een oude lekkernij die nog steeds, vooral in het najaar, veel aftrek geniet is de BANKETLETTER of wel BANKETSTAAF. Al voeren wij het artikel banketstaven dan reeds jaren lang, het blijft modern. En een nieuwigheid bij de fabricage is, dat de vakbekwame bakkers 1 in Zaandam dit jaar voor het eerst de nieuwe kettingoven gebruiken voor het bakken van onze onvolprezen banketstaven. Wanneer wij het woord „banket- Het uiterst fijne korstdeeg wordt staaj" neerschrijven, dan is dat eigen- met de hand vele malen uitge- lijk volkomen foutief, want dit jaar walst. Na enige andere bewerkin- gebruiken wij voor het eerst het gen wordt een rol spijs in het woord BOTERSTAAF, wat dit pro- deeg gerold en aan de kanten toe- dukt ten volle verdient. gevouwen. Alleen roomboter. Dll ect daa>'na Saan de. ?taTan de oven m om na enige tijd met een Bij de bereiding van de botersta-lichtbruin, vers knappend korstje ven is gebruik gemaakt van (uit- weer tevoorschijn te komen, sluitendRoomboter, terwijl de gen £eam van inpalcsters zorgt amandelspijs is gemaakt volgens voor het verpakken in de lang- oud recept van zuiver Amandelen.werpige dozen, die dit jaar even- Dat de kwaliteit superieur is blijkt eens een gedaanteverwisseling ook nu wel door de grote vraag hebben ondergaan. Niet lang daarna verschijnen de van onze filialen, waaraan maar ternauwernood kan worden vol- TT daan i staven bij U in de winkel en het De produktie van boterstaven I za* weinig moeite kosten dit na- ten boterletters!) vraagt nog al- tuurzuivere kwaliteitsproduct vlot tijd veel handwerk. te verkopen.

Personeelsbladen | 1957 | | pagina 4