PAAS-PUZZEL Als een klant U iets vraagt over een artikel, verwacht hij een antwoord. Daarom is het nodig, dat U met nieuwe artikelen en artikelen, die moeilijkheden opleveren bij de verkoop, volkomen op de hoogte bent. Nu het weer straks weer beter wordt, trekt iedereen naar buiten en voor picnic of gezellig dagje kunnen wij van alles verkopen. Een blikje worst, is altijd een gewild artikel om mee te nemen en naast de gewone worstsoorten, heeft U hier voor een aardig blikje in Uw winkel, n.l. de worst. Zo'n blik met diezeer smakelijke knakworst komt zeer goed van pas. Ookvormen een echt gezellig artikel om mee te nemen. Niet alleenzijn er dol op, doch zelfsvergeet even zijnom even watte doppen. In Zaandam houdt men de produktie dan ook haast niet bij! Zo'n grote zak met smakelijkedoet het immers altijd! Vooral nu de klant de pinda's in zo'n keurige doorzichtigezak geleverd krijgt, blijven ze nógen gaat het nog sneller. „Over smaak valt niet te twisten". Dit geldt zeer zeker voor een smakelijk artikel alsOp de blikjes met zalm komt als kwaliteitsaanduiding voor: en op de blikjes blanke zalm Sinds kort hebben wij ook een blikje met blanke zalm uit Japan. Op het etiket staat doch het blik bevat eenzalm. Dezalm is kwalitatief echter belangrijk minder, dan deOp een warme dag is een blik heerlijk zuivereen welkome verkwikking. Del Monteis zuiver en toch Puurvindt Uw klant in zo'n keurig metsap gevuld blik. Dat is bgna demeer, dan de flesjes Hollandse sap. In Uw verkoopgesprek wijst U de klant niet alleen op de aandoch U vertelt eveneens, dat de inhoud van het blikje nog lekkerder wordt, als men voor het gebruik het sap een paar maal van het ene glas in het andere óverschenkt. In de winkel laat U de klant nietAlle gesprekken, die U met Uw collega houdt, kunnen wel gezellig zijn, maar voor de klant is het niet om aan tewant die klant wordt De klant niet, dat er aan de bediening wat mankeert, doch blijft de volgende maal gewoon Dat kunt Udoor voldoendeaan Uw klan ten teonder alle omstandigheden. Bedien Uw klanten zozoen zo mogelijk, want juist dan zal men ook van Uw zaak zeggen: „Bij Albert Heijn is het prettig winkelen." Vergeet U in Uw verkoopgesprek ook niet, Uw klant voor de pic-mc de grote van A.H. aan te bieden. Dat zijn onze vijf Juist voor de echte liefhebber is zo'n dikjè van hèt. Bovendien is er wat smaak betreft voor wat melk, puur, hazelnoot, advocaat en rozina. Zo'n groot blik ananas, dat U op de foto ziet, geeft ook al direct een zomerse indruk. De naamIsles, die op het blik staat, ver klapt dat trouwens meteen. Zó- Ananas voor zógeld, dan is verder commentaar wel overbodig en hieruit spreekt dus weer vanzelf ALBERT HEIJN MAAKT U HET LEVEN GOEDKOPER NAAM werkzaam in fil. filiaalno. s.v.p. duidelijk in blokletters invullen.

Personeelsbladen | 1957 | | pagina 3