AH-HITSEN Al^lcf peper en jout Riva-Den Haag krijgt aparte Opel-garage Ook Pluspluim naar Maastricht In 't zuiden lusten ze geen gember; toch vlóóg de gemberkoek weg 2 AH-FLITSEN i je zover Kan ik ze ni jen voor het avondeten?' Bep Bonfrère (17) kwam na de huishoudschool bij A.H. Zij houdt er een flink aantal liefhebberijen op na. Zij zwemt, luistert graag naar muziek, jodelt en zingt. Haar meeste vrije tijd gaat zij naar haar vriend Boy Lejeune, elektricien, die af en toe iets komt repareren in het filiaal. Nu en dan staat naast de scooter van Annie's vriendje de auto van Boy gepar keerd, die Bep komt halen. Peter Thewissen (22) heeft één keer Lies verslagen door meer van een bepaald Plusartikel te verko pen. Peter voetbalt, houdt van verloofde Lenie en van muziek. Hij werkt 3 jaar bij A.H. en is be zig met zijn vakdiploma. Bert Geelen (22) was oorspron kelijk bankwerker, maar zwaaide twee jaar geleden over naar de levensmiddelen. Zijn belangstel ling gaat uit naar muziek, dan sen, en, volgens zijn collega's, meisjes. Hij heeft zijn kruide niersdiploma al in zijn zak en is bezig voor het middenstandsdi ploma. li- T? „Wie is die dikke tante?" „Mijn echtgenote „Oh. flinke vrouw!" Personeelorgaan van Albert Heijn N.V. Zaandam 13e jaargang, No. 9. Landelijke editie. November 1956 Verantwoordelijk eindredacteur H. K. Engel, Hoofd Personeelszaken Redactie: H. Valk en A. Fienieg Propaganda C. Govers Verkoop G. J. van Hulzen In- en externe betrekkingen J. W. Noortman Personeelszaken A. H. Pilger Opleiding Aan dit nummer werkten mede: P. J. Bastiaanse Najaarsstormen G. Camphens Ode aan de zelfbediening P. J. Middendorp Onze Ploeg Wint A. Munnik Bij A.H. bestaan geen grenzen K. Romp Foto's J. C. Hali Foto's Druk: Ramshorst, Wormerveer Cliché's: Zaanl. Cliché Industrie De N.V. Riva Torengarage te Den Haag gaat zijn bedrijf splitsen in een Chevrolet-Buick-bedrijf en een Opel-bedrijf. Chevrolet en Buick blijven in de Torengarage, terwijl het Opel-bedrijf gevestigd zal worden in het gebouw van de Atlas Triplex-fabrieken aan het Leegliwaterplein. De Torengarage zal het Atlasge bouw voor een lange reeks van jaren huren, zodat de kosten die aan de verbouw verbonden zijn, hierdoor gerechtvaardigd zijn. Het Atlasgebouw heeft een bebouwde oppervlakte van 7500 nV- en werk- hallen van respectievelijk 66, 53 en 50 m lengte bij een breedte va riërend van 21 tot 12 m. Daar naast is er nog een binnenplaats van 1500 m2. Het gebouw zal flink verbouwd moeten worden om voor de Riva geschikt gemaakt te worden. Er zullen bijvoorbeeld twee autoliften moeten komen om de auto's naar de le en 2e verdieping te transpor teren. Ook zal er een nieuwe ver warmingsinstallatie gebouwd moe ten worden, waartoe een deel van het gebouw opengebroken moet worden, zó groot is de ketel. De plannen voor een en ander zijn thans vrijwel gereed. Ode aan de zelfbediening Wie koopt er niet bij Albert Heijn. Wiens waren goed en lekker zijn. Geen beter leverancier voor U. Beleg uw geld en koop er nu. Ja, beleg uw geld en neem de waar, In een zelfbediening bent U gauw klaar. Voordelig kopen en leven. Kan slechts A.H. U geven. Op 9 november j.l. was onze rayonleider, de heer P. J. van Rooy, 25 jaar in onze dienst. De heer G. Heijn feliciteert, als eerste de jubilaris met het Gouden Kruis van Verdienste"dat hij hem zo juist heeft overhandigd. Jubilarissen 5 JAAR IN DIENST: 19 Mej. E. B. Lamboo 512 Verk. E. Eling 78 Verk. Th. C. v. Fulpen 104 Chef G. B. Voppen 222 Mej. L. C. Th. v. d. Heyden 234 Verk. Th. B. M. Raa- sing 541 Verk. J. Höppener Amb. J. J. Welleman 2 JAAR IN DIENST: 530 Mej. J. E. M. Bakker 530 Mej. G. M. Droog 93 Verk. G. C. M. Kui lenburg 515 Verk. C. H. V. Delor- 283 Mej. C. M. v. d. Velde 123 Mej. S. Zuidervaart 22-10-51 8-10-51 29-10-51 2-10-51 15-10-51 20-10-51 8-10-51 1-10-51 18-10-54 18-10-54 11-10-54 29-10-54 18-10-54 4-10-54 130 Mej. S. M. C. de Water 105 Verk. J. J. Dubbeldam 542 Verk. O. Sikkema 214 Mej. M. F. Koot 27 Verk. F. Reymerink 58 Mej. C. van Hattem 507 Mej. J. Zijlstra 511 Mej. A. C. P. D. Roo- vers 545 Verk. J. K. H. Tiemens 331 Chef G. K. Dop 4-10-54 18-10-54 11-10-54 25-10-54 11-10-54 19-10-54 18-1-54 22-10-54 11-10-54 18-10-54 Geen beter klant aan ons verwant, Neem mandje en waar in de hand. De artikelen gesorteerd, dat 's gauw genomen. De kwaliteit doet de cliënten dromen. U spaart de maag en geld. Dus koop de waar U voorgesteld. A.H. maakt U het leven goedkoop. Geen grossier, maar rechtstreeks van de hoop. Wie recht voordelig leven kan. Koopt bij Albert Heijn, Zaandam, Altijd voordelig, lekker en goed, 't Is A.H., die U het weten doet. Verk. G. CAMPHENS Fil. 501 RECTIFICATIE Mej. S. C. Th. van Schalkwijk van filiaal Amersfoort, Leusderweg, werd in ons vorige nummer abusievelijk vermeld onder de medewerkers, die twee jaar in onze dienst zijn. Mej. van Schalkwijk was echter op 13 septem ber j.l. reeds vijf jaar in onze dienst. ERE-MEDA1LLE VOOR DE HEER J. J. PELDER Aan de heer J. J. Pelder is bij Koninklijk Besluit de ere-medaille in zilver, verbonden aan de Orde van Oranje Nassau verleend in verband met zijn veertigjarig jubileum bij ons bedrijf. Ten huize van de jubilaris werd de medaille door dc burgemeester van Bussum, de heer J. C. Haspels, uitgereikt. Van het Maastrichtse Koningin Emmaplein kwamen chef R. Vande- wall, zijn echtgenote en personeel van het filiaal, naar Zaandam, om uit handen van de heer H. Valk de Pluspluim van de elfde periode in ontvangst te nemen. Droptoffees, gemberkoek, honing en vijgen brach ten de victorie in Maastricht. De droptoffees wilden er wel in daar in het zuiden, met de gem berkoek ging het echter niet zo gemakkelijk. Daarom lieten de chef en zijn personeel de klanten een stukje proeven en prompt namen die een koek mee naar huis, zich niet realiserend dat er gember in was verwerkt. Chef Vandewall (39) solliciteer de na de oorlog bij A.H. en werd aangenomen als bediende in he. r n De heer H. Valk, Peter Thewis- j sen, Bert Geelen, Bep Bonfrère. mevr. Vandewall, chef Vandewall, I Bep Wolfs en Annie Maassen. filiaal op het Koningin Emma plein. In Valkenburg werd hij eerste bediende en in Nuth (Lim burg) chef. Vandaar werd hij overgeplaatst naar Maastricht. De cnef kijkt graag naar voetbal len en houdt van een bioscoopje op zijn tijd. Zijn grootste liefhebbe rij is kruidenier zijn. Ook voor hij bij A.H. kwam was hij kruidenier. Mevr. M. H. Vandewall-Loffeld heeft drie dochters. Zij zwemt graag en wandelt veel. Evenals haar man is ze Maastrichtse van geboorte. Annie Maassen (15) werkt pas 2 maanden op het Koningin Emma plein, een levensmiddelenwinkel is echter niet nieuw voor haar. Vriendje Sjef, loodgieter van be roep, neemt een grote plaats in in Annie's hart. Sjef komt haar af en toe op de scooter halen, tot groot plezier van de collega's in de winkel. Annie zwemt veel en speelde vroeger toneel. Nu komt ze daar niet meer aan toe. Lies Wolfs (23) won drie keer de onderlinge wedstrijd „Wie ver koopt de meeste Plus-artikelen Haar hart ging vroeger uit naar het fröbelonderwijs. Zij kan ech ter niet goed tekenen en zingen, twee belangrijke vakken voor een fröbelonderwijzeres. Zij zei de kleine kinderen vaarwel en solli citeerde bij Albert Heijn. Zij heeft het uitstekend naar haar zin in de winkel. Verloofde Sjaak, ook loodgieter, voetbalt, en dus is Lies iedere zondag op het voet balveld te vinden. Lies, die in Eysden woont, wandelt graag, praat veel en gaat trouwen, zodra zij een huis kan krijgen.

Personeelsbladen | 1956 | | pagina 2