Een kijkje in de nieuwe koekbakkerij AH-FLITSEN Op onderstaande foto's en die op de bijlage staan de verkopers en verkoopsters afgedrukt, die de afge lopen maand een bezoek brachten aan Zaandam. De nieuwe, volautomatische koekbakkerij is een der afdelingen, die tijdens de rondgang door het nieuwe fabrieksgebouw door de genodigden met zeer veel belangstelling is bezichtigd. Aan de ene zijde wordt het koekdeeg er automatisch ingebracht, om er 24 uur later als verpakte ontbijtkoek uit te komen. Deze zeer moderne installatie kan continu in bedrijf zijn en wordt bediend door circa zeven personen. Andere afdelingen, die reeds in I Zaan-kant als aan de Oostzijde, het nieuwe fabrieksgebouw zijn1 luifels van plexiglas aangebracht ondergebracht, zijn: de toastbak- om bij regen droog te kunnen la- kerij, de glaceerinstallatie, maga- den en lossen. zijnen en de nieuwe telefooncen- Het gehele gebouw is (voor brand) trale. beveiligd door sprinklers, terwijl Over de gehele lengte van het door de lichte kleuren en de vele nieuwe fabrieksgebouw" 42 me- ramen een sfeer geschapen ter lang zijn zowel aan de waarin het prettig werken is. Tijdens de opening van de nieuwe fabriek maakten de rayonleiders met hun dames een boottochtje op de Zaan. Hiernaast 'n foto van de heer en mevr. G. J. Heijn ]z., die op 1 sep tember j.l. in het huwelijk traden. De heer en me vrouw Heijn dan ken hartelijk al degenen die, hetzij per brief, hetzij per gelukstele gram hun belang stelling toonden. Op onderstaande foto ziet men de heer L. L. Vermaire temidden van zijn vrouwelijk personeel van de binnenkort te openen „supermarf in Haarlem.

Personeelsbladen | 1956 | | pagina 4