Heer C. Buys jubileerde De reisvereniging O.N.I. trok er op uit Pluspluim voor tweede maal naar Castricum Voor belegen kaas Albert Heijn naar Chef v. d. Wolde over Pluspluim Weer een ZB. Op de koffie bij mevr. Van Kampen AH-FLITSE N 3 Beloond idee juli-nummer j Ongenummerd 4 Mej. E. Peters Fit 808. Bel. f 10.— S-taocht na S-bocht, ravijnen en wat al meer. Dan zie je een dorp je ver beneden je liggen, een lange bochtige afdaling en je zit er mid den in. Boottocht Verder werd een bezoek gebracht aan de beroemde Rustalsperre. Hier was gelegenheid om een boot tocht te maken maar weer was het de regen die roet in het eten strooide en deze boottocht ging dan ook niet door want we ston den gewoon te huiveren in onze regenjassen. De stemming in de bus werd er niet minder om, tegendeel, naarmate de dag vor derde, werd deze stemming zelfs nog beter. Om deze dag toch nog wat goed te maken, reed de chauf feur naar de hoogste top in het De dag van 24 juni is aangebroken en reeds lang voor het afgesproken uur (06.00 uur) komt het personeel van fil. Venlo Eifelgebergte, ni. naar het kloos- binnendruppelen, uitgerust met diverse fototoestellen en grote tassen mondvoorraad. Intussen toert reeds een grote 40 per- soons autobus door de velden naar Horst, alwaar de chef en de met hem reizenden om kwart voor zes klaar staan. Van Horst gaat het dan naar Venlo. Instappen en verder naar Tegelen, alwaar hetzelfde gebeurt en weer verder gaat de reis richting Swalmen. Chef Schatorjé uit Venlo, welke met zijn personeel natuurlijk de meeste plaatsen in de bus voor zich heeft opgeëist, is reisleider en als zodanig wilde hij de chauffeur natuurlijk een teken geven wanneer filiaal Swalmen in zicht kwam. Lampen aan Toen we deze weg half afgelegd hadden zaten we op een dergelijke hoogte dat de lampen van de bus aangingen en we midden in de laaghangende bewolking zaten, iüen rare gewaarwording voor ons, temeer daar het uitzicht thans nihil was. Nadat we in de can tine van dit klooster even een verfrissing ge bruikt hadden werd de terugwe; weer aanvaard. Er werd stapvoets gereden want je kon geen 10 me ter voor je uitkijken, terwijl dan weer links, dan weer rechts on peilbare afgronden opdoken. Eenmaal beneden ging het weer beter en nu ging het langs vele omwegen in de richting Holland. In Diiren werd nog even gepauseerd, maar aange zien het allemaal te „dure" zaken waren, gingen we verder tot Zenich. Na even geïnformeerd te hebben had den we direct een goeie tent te pak ken. De eigenaar kwam ons buiten Doch dit was overbodig, want op de in dit vroege uur verlaten weg stond midden op de weg een grote koekdoos met erop een brood van ca. 3 pond. In de doos stak eer. bezemsteel met daaraan nog een Unox snijworst van bijna 3 pond Ook Swalmen steeg in en nage- jgj-sgS- wuifd door het talrijke kroost van '-v:: ip chef Willemsen welke uit circa 4 "58* "Vs a 5 dakraampjes puilden, werd rjt-: SV; dan de reis voortgezet. '.-.«sSfcfe».* mmn? Het weer voorspelde niet veel ge2ien we aan de verUeerde kant goeds, doch dat temperde de stem- waren binnengegaan, kwamen wc a/ tegen. Afgewisseld door voor- nnng geenszins, temeer daar we j er om half elf pas weer uit!!- In- dracht, dans, accordeon, guitaar en in het bezit waren van een guitaar tussen Was een actieve caféhouder1 platen (op bestelling voor 20 pfen- en een accordeon en de bus be- ^ex AJ-ï-er?) al bij de bus ge- ning) werd het een denderende avond schikte ^over een prima geluids-weest en had daar zijn adres ach- j en een prachtig besluit van deze tergelaten als teken dat we bij mooie, onvergetelijke dag ondanks de hem „kaffee" konden krijgen. druilende regen. Wat we onderweg allemaal ge- *uim elf uur werd vanuit Zenich zien hebben is moeüijk te be- de terugreis begonnen en werden schrijven, maar in één woord: fan tastisch, ofschoon we toch al wat gewend zijn daar dit sinds het bestaan van onze reisvereni ging, reeds de vierde reis was. Intussen was het echter gaan re genen en hard ook en deze degen zou verder de gehele dag trouw bij ons blijven. Berg op berg af, installatie en microfoon. Richting Maastricht de richting Van Swalmen door Maastricht via Roermond, Sittard en Beek (vliegveld). Van Maas tricht in de richting Vaals, doch na enige kilometers gingen we rechtsaf om meer van de natuur te kunnen genieten. Het gedeelte dat v/e nu doorkruisten heet „Klein Zwitserland". Vlak voor Vaals komen we weer op de grote weg en dan staan we reeds voor de grens. Doch wat zegt een grens als je ei dagelijks tegenaan kijkt. Binnen enkele mi nuten rijden we reeds in „das grosse Vaterland". Nu is het nog maar een kwestie van enkele kilo meters en Aken is bereikt. De klok wijst 9 uur en dat is de tijd om even in de Dom van Aken de H. Mis bij te wonen. Maar aan- de 40 slaperige maar zéér voldane AH-ers aan huis afgeleverd. Dat deze dag inderdaad geslaagd is, blijkt wel uit de reacties die we van verschillende filialen ontvin gen: „We doen het beslist nog eens over". Ik zou zeggen als slot: „Een goed besluit Met O.N.I. er uit" Voor de tweede maal binnen vier maanden kwam chef J. Smit met zijn echtgenote en personeelsleden naar Zaandam. Deze maal waren zij favoriet in het verkopen van badzeep, vruchtensappen, zomer- drups en cocossprits. Zij presteer den het om met de drie laatst ge noemde artikelen als nr. 1 uit de bus te komen. Met de badzeep be haalden zij de vierde plaats. Om niet in herhaling te vervallen, verwijzen wij voor de doopcelen van de heer en mevrouw Smit, Bep Admiraal, Rie Poel en Rein van Silfhout naar ons aprilnum mer. Castricum heeft nl. nog de zelfde bezetting van vier maanden geleden, hoewel Bep Admiraal de ploeg binnenkort zal gaan verla ten. Haar trouwplannen nemen nu een vaste vorm aan, want hef „Huis" is er en dat betekent, dat chef Smit een goede verkoopster zal kwijt raken. Rein heeft (voor de maal) plannen om te verloven, maar dat doet geen inbreuk op de bezetting, want Rein is vast van plan te blijven. Rie Poel heeft nog geen vaste plannen, maar wat niet is kan komen. Allen hebben ze echter het I zelfde doel, nl. de derde Pluim. Na het officiële gedeelte in Zaan dam vertrok het groepje naar Am- sterdam, waar een rondvaart werd I gemaakt door de grachten. De pluspluimers vlak na de rondvaart door de Amsterdamse grachten. Vervolgens werd de avond voort-1 V.l.n.r,Mevr. Smit, de Heer Smit, Mej. B. Admiraal de Heer ft. van I gezet met een diner in Formosa Silfhout en Mej. ft. Poel. en een gezellig dansje. Op 14 juli was de Heer C. Buys, chef van filiaal Amsterdam Beukenplein, 25 jaar in onze dienst. Op de foto, na het officiële gedeelte, een gezellig onderonsje. V.l.n.r.: De jubilaris, op zijn schoot z'n zoontje ftudi. Mevr. Buys, de Heer G. Heijn, op zijn schoot Hansje Buys, en de Heer D. A. ter Wee. Eén van de klanten van chef Ha- leber, van filiaal Santpoort, schreef op een advertentie in een krant naar een pension in Frank rijk. De klant ontving bericht van de pensionhouder, dat zij van harte welkom was, maar of zij zo vrien delijk wilde zijn twee kilogram goed belegen kaas mee te bren gen, die zij beslist bij Albert Heijn moest kopen. „Dit is toch wel sterk", vond chef Haleber en dat zijn wij roerend met hem. eens. Een zonnige foto van chef Zweering en echtgenote met het damespersoneel van filiaal Tiel. Chef van der Wolde van filiaal Hilversum, Langestraat, organi seerde een personeelsavond. Ondei een kopje koffie weiden eerst en kele artikelen besproken; o.a. de tonijn, de heerlijk ananas en ver schillende wijnen. Vervolgens hield de chef een praatje over de pluspluim, die het filiaal vast van plan is te gaan halen. De avond werd besloten met een gezellig spel, waaraan allen ge zamenlijk deelnamen. Mej. R. RENZENBRINK De zorg voor de koffie was in de vertrouwde handen van mevrouw van Kampen tijdens de personeels avond van filiaal Groningen, He- reweg. Na wat gepraat en gezon gen te hebben kwam er een glaas je op tafel met de nodige toastjes en wees chef van Kampen op de mogelijkheden waarmee men toast kan beleggen. Later op de avond deed men verschillende spelletjes. Met veel genoegen kijkt het per soneel terug op deze leerzame en gezellige avond, wat zeer zeker de teamgeest heeft bevorderd. J. H. VOS. Mevrouw Schouten uit ftotterdam, die in een zelfde week van een chefs bijeenkomst in Woudschoten logeerde, stuurde ons bovenstaande foto. LI ziet de heer H. K. Engel in gesprek met enige chefs, in de prachtige tuin van hel conferentieoord. N. A. C. verloor met 5-1 De contactclub Breda, die bestaat uit de personeelsleden van de fi lialen Brugstraat, Planciusplein en Markt, zonden ons bijgaande foto. Een foto van de werkzaamheden aan de nieuwe zelfbedieningszaak in Aerdenhout. Men is hier bezig met de bekisting van de kelder voor de betonstorting. De club had deze maal een bus I afgehuurd ,om als enthousiaste supporters van N.A.C. de beslis singswedstrijd om het landskam pioenschap met Rapid J.C. te kun nen bijwonen. De bus, waarop I verschillende leuzen waren aange plakt, zoals „N.A.C Supporters club Albert Heijn" had enorm suc ces. Dat N.A.C. tenslotte met 5—1 verloor, was wel een teleurstelling, maar deed aan de gezellige dag niets af.

Personeelsbladen | 1956 | | pagina 3