AHWT5I Pluspluim naar filiaal Groenestraat, Nijmegen Arissen peper en joui AH-FLITSEN De Pluspluimwinnaars even voor hun vertrek naar Zaandam, voor het filiaal in de Groenestraat te Nijmegen. Personeelsorgaan van Albert Heijn N.V. Zaandam 13e jaargang - No. 4 Landelijke editie Mei 1956 Verantwoordelijk eindredacteur H. K. Engel, Hoofd Personeelszaken Redactie: H. Valk en A. B. Fienie'g Propaganda C. Govers Verkoop G. J. van Hulzen In- en externe beti'ekkingen J. W". Noortman Personeelszaken A. H. Pilgei' Opleiding Aan dit nummer werkten mede: L. L. Vermaire Symposium met Bloemenmeisjes H. M. Driessen „Gut und Billig" K. Romp Foto's J. C. Hali Foto's Druk: Ramshorst, Wormerveer. Cliché's: Zaanl. Cliché Industrie. 5 JAAR IN DIENST: 189. Bed. C. G. Borst 30-4-51 209. Chef M. 1. de Lange 3-4-51 204. Chef A. Munnik 30-4-51 67. Bed. L. Th. v. d. Post 23-4-51 2 JAAR IN DIENST: 361. Mej. H. G. Poel 26-4-54 287. Bed. K. Honig 12-4-54 300. Bed. A. A. Geys 5-4-54 346. Bed. A. de Nijs 26-4-54 236. Mej. B. L. de Jager 26-4-54 246. Mej. A. M. C. Hers- bach12-4-54 501. Mej. M. Vreden- brecht23-4-54 17. Bed. A. v. Beurden 5-4-54 28. Mej. G. v. d. Berg 5-4-54 151. Mej. A. L. F. Buns- hoek5-4-54 258. Bed. H. J. C. Klaas- sen1-4-54 215. Mej. W. E. Rous 5-4-54 517. Mej. J. Zweers 20-4-54 6. Mej. W. v. d. Laan 26-4-54 46. Mej. M. J. Wessels 12-4-54 179. Mej. H. B. Polman 26-4-54 527. Mej. J. M. Bouw man 5-4-54 83. Mej. E- M. Gielen 5-4-54 92. Bed. J. Rijbroek 20-4-54 Al met al een stevig ploegje die Groenestraat, dat met een tinte lend enthousiasme hun kansen op de Gouden Pluspluim zullen ver dedigen. Goed zo en proficiat Ja, dat was de dag der dagen toen chef Van Gils met zijn echtgenote en filiaalploeg op dinsdag 10 april de zilveren pluspluim uit handen van de heer Legerstee ontving. Triomfantelijke blikken dat zij dit in hun te kleine winkel (nietwaar, chef v. Gils?) hadden gepresteerd. En de laatste dagen van de actie, men voelde zijn kansen, was de spanning dermate hoog, dat Truus en Nelly naar de waarzegster to gen om te horen of die misschien de uitslag kon voorspellen. De waarzegster zag inderdaad een feestdag en de volgende dag kwam het vreugdevolle telegram. Ruim 5V2 jaar bestaat filiaal Groenestraat en direct van de opening af had v. Gils de leiding, na vooraf in Bergen op Zoom, Vlisslngen en Roosendaal in onze winkels te hebben gewerkt. Na drukke werkzaamheden legt de chef gaarne een kaartje met zijn vrouw en vrienden, terwijl hij, evenals vrijwel de gehele pitploeg, een liefhebber van de zwemsport is. Het gezin heeft 3 kinderen (meisjes), de zoon wilde zeker nog niet komen. Truus Heunissen (18) is gek op zwemmen en op haar galant die een functie op H.M. De Ruiter vervult. Volgens de waarzegster krijgt ze hem. Nelly Janssen (17) heeft een vriendje waar ze graag mee danst. Zwemmen doet ze ook en moge lijk dat ze daardoor zo'n gezonde eetlust heeft. Rie Steer (17) is reeds 2 jaar in de Groenestraat. Des zondags is ze echter steevast bij Quick I te vinden om haar Mans aan te moe digen, die een prima partij als linksbinnen speelt. Bart je v. Merwijk (14) komt uit Hal deren en is pas 5 weken krui denier. Hij is de trotse keeper van de VAVO-junioren. Van de zomer mogen wij bij hem komen om in de boomgaard kersen te eten. Rudi v. d. Valk (18) is naast een enthousiaste verkoper, een vaste beoefenaar van de tafeltennis- en zwemsport. Ook fietst hij graag met zijn Ada langs de havendijk. L. Creemers (30) staat reeds 5 jaren in dienst bij A.H. Hij speelt 's avonds graag een spelletje kaart met de chef en zijn vrouw en heeft als vrijgezel zijn hart aan Ie duivensport verpand, waarme- 'u hij reeds vele prijzen won. Symposium met bloemenmeisjes U weet waarschijnlijk wel, dat er sinds kort overal in het land cursus bijeenkomsten voor Chefs gehouden worden! In de Flitsen heeft U al meermalen foto's hiervan kunnen be wonderen. Zo werd er in Restaurant Brinkman te Haarlem één dezer dagen ook zo'n bijeenkomst gehouden. Het te behandelen onderwerp voor die dag was: „Statistiek", dus II kunt na gaan, dat het bij alle aanwezigen, ondanks de prettige manier, waarop dit moeilijke onderwerp gebracht werd, groen en geel voor ogen zag van alle statistische gegevens. Iedereen was dan ook met recht afgeknapten de lunch vormde een welkome onderbrekingOnze ver bazing kende echter geen grenzen meer, toen er tijdens de lunch een aantal Haarlemse Bloemenmeisjes binnenkwam, om iedereen een fleg- rige narcis op te spelden. U kunt begrijpen, dat dit inderdaad een welkomeafwisseling was en als complete bruiloftsgast zat iedereen naderhand weer op zijn plaats. Ongetwijfeld zult U van mening zijn, dat deze prettige stemming door het te behandelen onderwerp weer snel werd teniet gedaan. Integendeel! De Bloemenfeeën hadden hun werk zo prima gedaandat iedereen zich plot seling weer jong voelde en de stem ming bleef! Is dit voor ons misschien aanleiding om de heren docenten aan de Op leidingsschool dus maar dpor dames te laten vervangen L. L. VERMAIRE Een viertal opnamen van de chefsbijeenkomsten in het conferentieoord te Woudschoten De heer A. C. Ligtenberg, die op 8 mei j.l. 123/2 ,n dienst was. De heer J. W. A. Stottelaar, die op 15 mei a.s. 12Y jaar in dienst is. de advokaat Mr Jansen Het ergste is Overbodig te zijn „Vrouw, het vlees en de melk worden duurder." „Lever na 't eten je pijp dan maar in!" Ik ben geen papegaai. Ik ben een specht, die een ijzeren paal voor een boom hield. Het jongetje van de krui denier, geloof ik." De uitmonsteringen van de advokaat van A.H. „Waarom moet alles dat mislukt een trui voor mij worden?"

Personeelsbladen | 1956 | | pagina 2