peper en joui Vijf en twee jaar bij A.H. Dubbel feest in 's Hertogenbosch Chef Janssen kreeg behalve een zoon ook een Pluspluim 2 AH-FLITSEN f 65.- aan blikgroenten Een klant van filiaal Dongen ver zilverde haar obligatie bij de bank en ontving daarvoor t 65.Dit geld werd door baar goed besteed. Zij kocht nl. voor het gehele be drag bij chef A. de Wilt een rnooie sortering blikgroenten. Jaap Poldervaart wilde in de Flitsen Verkoper J. Poldervaart van fi liaal Bloemendaalseweg, Over- veen, verkocht bij 2 klanten resp. 10 flessen wijn en 50 blikken groenten. Hij schreef ons dat hij begin Juni in militaire dienst moet en voor die tijd ook wel eens in de Flitsen genoemd wilde worden als pres tatieverkoper. Wij voldoen hierbij gaarne aan dit verzoek, aangezien Jaap er bij ons beter opstaat dan die meneer uit de oudheid, die, om zijn naam in de geschiedenis te laten voortle ven, maar een tempel in brand stak! „Waarom zo'n haast. Janseri?" „Weet ik zelf niet meer, maar ik kom er wel weer op!" TIEN gulden voor dat doekie? Ik geef je VIJF- HONDERD gulden voor de LIJST 1" Hij: „Als ik zelf niet wist, dat ik lelijk ben, zou ik denken: ik heb sjans!" „U heeft een beroep vol verrassingen." Onze jubilarissen Van boven naar beneden: De heer T. van As, Harderwijk, 9-2-56, 25 jaar. De heer J. de Boer, Am sterdam, Spuistr. 1-3-56, 40 jaar. De heer C. Fok, Alkmaar, Lange- straat, 15-2-56, 25 jaar. De heer H. v. d. Kolk, Nunspeet, 22-1-56, 25 jaar. VJ de Harmonie Beatrix. Jacques woont in Drunen. Jeanie van Veggel (21) werkt 2 jaar in het filiaal. Zij komt uit Vught en houdt van dansen en zwemmen. Willy van Dun (20) komt ook uit Vught. Toen wij haar spraken was zij pas sinds een paar weken bij A.H. Zij heeft de strijd om de Pluspluim niet meegemaakt. Wil ly is verloofd, haar liefhebberijen zijn dansen en tafeltennissen. Leo Castelijn (18) was voor hij bij A.H. kwam, piccolo. Hij woont in 's-Hertogenbosch. Zijn liefhebbe rijen zijn zwemmen en rijden op een bromfiets. Margretha Ebben (24) heeft het druk in haar vrije tijd. Daarin ont moet zij n.l. haar vriendje Wim, daarin zwemt zij, rijdt schaats (wanneer er tenminste ijs ligt), speelt accordeon, ping-pongt, danst en gaat uit. Zij werkt een jaar bij A.H. Personeelsorgaan van Albert Heijn N.V. Zaandam 13e jaargang - No. 3 Landelijke editie April 1956 Verantwoordelijk eindredacteur H. K. Engel, Hoofd Personeelszaken Redactie: H. Valk en A. B. Fienieg Propaganda C. Govers Verkoop G. J. van Hulzen In- en externe betrekkingen A. H. Pilger Opleiding Aan dit nummer werkten mee: A. de Wilt 65.aan blikgroenten A. J. v. Esch Introductie-avonden in Oud-Beijerland J. P. Fait Betrekkelijke rijkdom Mej. M. Kuiper De puntzak K. Romp ,,De instuif" had een verstekeling aan boord Chr. Jacobsen Personeelsavond Schiedam Druk: Ramshorst, Wormerveer. Cliché's: Zaanl. Cliché Industrie. De volgende personen waren de af gelopen maand 5 en 2 jaar bij ons in dienst: 5-JAR1GEN: Chef J. J. in 't Hout fil. 239 Bed. F. Dieleman 210 Mej. N. Coolen 359 Bed. L. C. van Dam 134 Bed. H. J. Bremrner 172 Mej. J. A. Panhuis 164 2-JARIGEN: Mej. B. v. d. Wekken fil. 295 A. Kolenberg 297 Mej. A. Kolenberg 297 Mej. C. H. Oudshoorn 261 Bed. B. H. ten Voorde 329 Mej. N. Velleman 338 Mevr. P. Wester-Kuiper 272 Mej. M. Spaanderman 272 Bed. W. Voogt 129 Mej. C. A. Nelemans 180 Mevr. W. Bakker-v.d. Horst 180 Mej. P. Schoon 139 Mej. J. W. Mulder 503 Bed. J. Westerman 526 Mej. E. W. de Jong 526 Mej. N. v. d. Wiel 546 Mej. H. C. Vreeke 22 Bed. F. Griep 23 Bed. F. M. de Zundert 51 Bed. A. W. Mertens 51 Mej. J. J. Ifegboer 114 Bed. F. van Oosten 116 Mej. A. J. M. M. van Grem be.rghe 156 Bed. C. J. N. Gouverneur168 Bed. E. Vermast 2/2 Mej. B. J. Oude Alink 192 Mej. 1. Leutschker 502 Mei. G. J. Nijboer 505 Mej. G. M. G. M. Gaastra 509 Bed. G. Haverkamp 90 Bed. W. van Ginkel 181 Mej. Th. Spring in 't Veld 27 Mej. R. B. v. d. Brenk 507 Mej. A. Th. Lukassen 10 Bed. G. Huisman 10 Bed. J. B. Meyer 82 Mej. 11. M. M. Smeltink 187 Bed. Th. A. Edeiijn 249 Mej. G. v. d. Meer 527 Bed. J. van Pareren 514 t. II.-EXPEDITIE IV Of; IJSTIJD"j Chef J. P. Korzilius Amsterdam, Ferd. Bolstraat) stuurde ons deze foto uit de „ijstijd". Het was met recht een hele expeditie, als Ben (en Voorde en Joop Korzilius op weg togen met de boodschappenmand door sneeuw en ijs. In het filiaal te 's-Hertogenbosch hadden onlangs twee bijzondere gebeurtenissen vlak na elkaar plaats. De echtgenote van chef H. H. Janssen, mevr. M. C. Jans- sen-Bastiaans, kreeg een zoontje en de personeelsleden wonnen de Pluspluim, dank zij hun grote om zet in Gelderse rookworst, toffee's, cocosbanket en peulvruchten. Chef Janssen (30) startte zeven jaar geleden zijn loopbaan brj A.H. in het filiaal te Roermond. In 1953 werd hij tot chef benoemd in het filiaal te 's-Hertogenbosch. De chef zwemt graag, en houdt van een biertje, wanneer hij des avonds bij zijn vrouw zit. Mevr. Janssen-Bastiaans (23), de trotse moeder van Hansje, heeft dezelfde liefhebberijen als haar man, met wie zij twee jaar ge trouwd is. Ook zij houdt van zwemmen, een donker biertje en lezen bij de haard. Zij helpt graag in de winkel en is een pracht- hulp voor haar man bij diens ad ministratie. Zij is Limburgse van geboorte en werkte voor haar hu welijk op kantoor. Theo Pastoor (19) was twee-en- een-half jaar geleden nog slager. Hij woont in Boxtel. Zijn hobby's zijn hardlopen en krachtsport. Ook Betty van Zandbeek (17) werkte voor zij in het A.H.-filiaal kwam, in een slagerij. Zij komt uit Den Dungen, houdt van dansen en van jazz. Betty vindt het werk in het filiaal, dat zij nu bijna vijf maanden doet, gezellig. Jacques Merkx (18) heeft naast zijn werk maar één hobby en dat is muziek. Hij speelt klarinet in

Personeelsbladen | 1956 | | pagina 2