4 H-HITSEN Filiaal Mercatorplein won f 750 Allen deelden mee met chef Klaasse Contactclub Centraal Brabant opgericht Stadionweg 181 bijeen A4jet peper en joui 2 AH-FLITSEN 13e jaargang - No. 2 Landelijke editie Maart 1956 Verantwoordelijk eindredacteur H. K. Engel, Hoofd Personeelszaken Redactie: H. Valk en A. B. Fienieg Propaganda C. Govers Verkoop G. J. van Hulzen In- en externe betrekkingen A. H. Pilger Opleiding Aan dit nummer werkten mede: Aan dit nummer werkten mee: A. A. Geijs Stadionweg 181 bijeen J. van Pareren Voorlichtingsavond Helmond P. Samuel Bah-ei H. J. Verbeek Mercatorplein won 750. A. W. van Vugt Contactclub Centraal Brabant A. H. J. v. d. Putten Foto Druk: Ramshorst, Wormerveer. Cliché's: Zaanl. Cliché Industrie. Chef Klaasse van ons filiaal Mer catorplein, Amsterdam, zal 30 e: 31 januari 1956 niet snel verge ten. Op maandag 30 januari kwam een klant van dit filiaal, mevr Eysten in de winkel met de mede deling dat zij een pr.js van 8000 - had gewonnen in de Blueband prijsvraag. „En chef," zei mevrouw er b" „ik geloof dat het op een formu lier van uw zaak was." Dinsdag 31 januari, plm. 1 uur, kwamen de heren Cleyndert en Nössent van de Unilever in het filiaal. Zij vertelden, dat nu het fihaal Mercatorplein als schake' tussen de fabriek en consumen eveneens een prijs verdiend had. Zeven honderd en vijftig gulden' Het gehele gezin van de familie Klaasse plus het personeel da vanzelfsprekend ook aanwezig was, zong spontaan, dat zij de tweede prijs hadden gewonnen Hiep, hiep, hoera. Bediende Van Veen, die 100- kreeg, kocht allereerst een nieu we strijkplank voor zijn moeder Goed zo Theo, je kunt het niet beter besteden. Mej. VI en tere heeft trouwplan nen en legt de 100.weg voor haar a.s. huishouding. Mej. Kruiter, die eerst 16 ja nuari in dienst kwam, kreeg toch 25.en mej. Vos, die onze diens 1 januari j.l. verliet eveneens 2C gulden. De bekroonde slagzin van Mevr Eysten luidde: Vader betaalt het, Moeder haalt het, De kindere. staalt het. BLUEBAND. Een goede raad Een verhoging van het Blue- banddebiet, zo zei de heer Nossent- moet niet gaan ten koste van uw eigen merk of Planta. Geef meer ;ervice aan uw klanten dan een andere winkelier. Zorg dat de liuisvrouw prettig, d.w.z. graag b*„ koopt. Zeer veel margarine /ordt ook bij de melkhandelaa of bij een ander groot-winkelb' - drijf gekocht. Deze verkoop moei u naar u toe trekken. Naar mijn mening, aldus de heer Nossent: heeft u een pracht kans door ck :egelactie. Vertel toch uw klan ten die geen margarine bij u ko pen, dat zij nog sneller een obliga tie kunnen sparen indien zij ook margarine bij u nemen. Wat doet men wanneer men zo veel geld beurt. Allereerst, zei mevr. Klaasse, kopen wij voor mijn moeder een klok. En de res' /an het geld is voor het gezin. E" is altijd zoveel nodig. V. In Centraal Brabant is op 7 fe bruari 1956 een contactclub opge richt voor het A H.-personeel der fiiialen: Oosterhout, Oisterwijk, Ginneken, Breda l.ange Brugstr Breda Planciuspiein, Tilburg. Mo lenstraat en Tilburg Heuvelstraat terwijl Dongen en Waalwijk nog op het program staan. De oprichtingsvergadering werd gehouden in Tilburg. Het voorlo pig bestuur, bestaande uit de he ren Toering, Boogaard en v. Vug had een bonte avond op het pro gramma gezet, welke verzorgd werd door de leden van alle filia- 'en. Om half acht opende de voorzit ter, de heer Toering, de avond. Hij hoopte, dat velen zich deze avond zouden opgeven als lid der con tactclub. Van de 65 aanwezigen gaven zich 55 spontaan als lid op. Daarna werd een korte uiteenzet ting gegeven van het doel deze Contactclub: het scheppen va- een personeelscontact door midd"1 /an meerdere avonden, voetbal wedstrijden enz. enz. r: de eerstvolgende bijeen koms' ::il door de leden een bestuur ge kozen worden, bestaande uit chef en personeelsleden. A. W. v. VUGT, Breda Ook anderen Meer A.H.-filialen hebben van de- ce wedstrijd geprofiteerd. De ge- onnen geldprijzen werden doo: Ie heren Rayonlelders in de hier- aa genoemde zaken onder chef en personeel verdeeld. Den Haag, Dierenselaan 160. Zaandam, Zuiddijk 50. Apeldoorn 40. Den Haag, Weissenbruchstraat 35. Rotterdam, Nw. Binnenweg 35. Den Haag, Fred. Hendriklaan 30. Hilversum, Vosmaerlaan 25. Leeuwarden, Schrans 25.— Utrecht, Handelstraat 25.— Utrecht, Poortstraat 25.- Zaandam,'Westzijde 25 Deventer, Zwolseweg 20. Amsterdam, Beukenplein 15. I Leeuwarden, Nieuws tad 15. Den Haag, L. v. Meerdervoort 15. Meerssen 15.- A'dam, P. C. Hooftstr. 10. Adam, Joh. Verhulststr. 10. A'dam, v. Woustraat 141 10. - Arnhem, Sperwerstraat 10. Boxtel JO. Bussum, Havenstraat 10. Bussum, Huizerweg 10.- Driebergen 10. Groningen, Verl. Hereweg 10, len Helder, v. Galenstr. 10. Hillegersber'g 10. Laren 10. - Overveen, Bl.daalseweg 275 10.— Rotterdam, Jonker Fransstr. 10. Vlissingen, St. Jacobstr. 10.— Wassenaar 10. Geslaagd voor tabaksdiploma :\mb. J. Koppe 14 A. A. Besse 21 B. H. G. Bekmann 24 L. L. Vermaire, chef 67 K. v. Schaik 73 J. J. Welleman 105 J. C. J. de Bruyn 158 J. M. Maas, chef 202 A. J. M. v. Pinxteren, chef 255 L. D. M. van Gils, chef 291 M. A. Klaasse, chef 502 H. Veldhuis, chef 506 A. M. Stoop 509 H. Wijma, chef 510 G. J. Otten, chef 514 A. Poirters, chef 514 J. v. Pareren 515 L. J. Jonker 517 A. W. Strietman, chef 519 A. G. M. Beekman, chef 520 J. Breeschoten 523 G Roor, chef 530 C. Fok, chef 540 A. H. J. v. d. Putten Onze felicitatie! Op 19 januari j.l. verzamelden wij ons na sluitingstijd ten huize van chef De Nijs. Allereerst werden de reklame en de prijzen van de konkurrentie besproken. Daarna bespraken wij oni-e zegelverkoop, het papierver-- bruik (de juiste zakken, vooral de vleeswaren zakjes) het wegen en de nieuwe puntenactie. Na afloop werden er nog enige ge zellige platen gedraaid op de mu ziek waarvan wij gedanst hebben. Wij gingen voldaan huiswaarts en hopen nog eens zo'n avond mee te maken. A A. GEIJS, In de zelfbedieningswinkel: Nee meneer, daar is het wagentje niet bij inbe grepen. Neem 'm niet op schoot, hij verhaart.' De deelnemers aan vervangers- en verkoperscursussen voor ons O.G. Hoogmoedswaanzin. Wat voor een smoes ver zin ik om de nieuwe fabriek tóch te zien! De deelnemers aan de chefsbijeenkomst in het conferentieoord Woudschoten op 14 en 15 Februari j.l. Voedsel voor de vogels Piet de Lange, werkzaam bij Albert Heijn te Zaandam, die at een week lang trouw de vogels voert, kreeg maandag van z'n chef te horen, dat hij wel een baal gebroken beschuit en biscuit kon krijgen om te voeren. Dit aanbod werd door Piet de Lange dankbaar geaccepteerd. Hij ging da delijk naar de Wilhelminasluis om daar het voer te strooien voor de ontelbare meerkoeten. De dieren, die al dagen in dit open water zitten, waren echter ondanks de honger wat schuw. Pas nadat Piet de Lange zich wat verwijderd had sloe gen ze hun slag. Detective: ..Volg die man, en verlies hem niet uit het oog". •k

Personeelsbladen | 1956 | | pagina 2