Radio Nederland de oren van de wereld uziek De m Gebroeders De Wilt Jubileum ah-futsen 3 De heer Piigzv vond aandachtig gehoor voor zijn verhaal over onze opleiding. Hete bliksem in 4 smaken fabriceren. Hete bliksem is een uitge sproken pepermuntsmaak. Een soortgelijke drups in diverse kleuren vinden wij in de gekleurde ulevellen. Rayonsgewijze toonkamer van Sint-, Kerst- en Paas- artikelen voor chefs en en kele personeelsleden. Bestel ling tegelijk opnemen. Er wordt naar gestreefd om de heren rayonleiders zo veel mogelijk van monsters te voorzien om in de filialen te „verkopen". Stempel voor pamconum- mer Debiteurenboekhou ding. Laatste nummer ver springt automatisch. De panicoblocs zijn reeds doorlopend genummerd. a. bakjes met glas afge dekt in ZB om artikelen in cellophaan, die slecht uitkomen te tonen, b. bonbons in ZB verpak ken in open doosje, ge schoven in ceilophaan- zakje. a. is proef mee genomen. Belet verkoop van he' daaronder gelegen schap. b. Zullen dit idee nader on derzoeken. Aanmoedi gingspremie 5. 6 stukjes vruchtenmarse pein met groen papierwol in cellophaan maakt aantrek kelijk fruitschaaltje. Wordt reeds vrij algemeen- toegepast. Pakken koffie en thee ver pakken in plastic doos. Klanten vrezen dat uitge stalde koffie niet vers is. Is onuitvoerbaar in de prak tijk en remt de verkoop. Aan winkeldeur boven de kruk een dummie van koffie plakken (b.v. met cellotape band). Is reeds eerder geprobeerd, maar het is nooit een suc ces gebleken. Zakken N 14% weer invoe- wn voor 5 pond bloem of 5 pond gemengd kippenvoer. Nu moeten wij steeds 2 zak ken N 13 gebruiken. Het aantal klanten dat der gelijke hoeveelheden koopt is zo gering, dat het de moeite niet loont hiervoor speciaal zakken te laten aanmaken. a. gekleurd papier voor het verpakken van bonbons en chocolade tabletten. b. vleesvork voor opprik ken van vijgen. c. repen karton tussen de koekblikken. a. Voor dit doel is in Zaan dam een zeer moderne papiersoort verkrijgbaar. b. Een goed apparaat om vijgen en dadels los te maken ontbreekt nog steeds. Een vleesvork is wel geschikt, maar niet bruikbaar voor dadels. e. Dit idee is reeds meer malen ingediend. Vorig jaar verkoop busjes verf aan particulieren vijf millioen kilo. Iets voor ons "Wordt nader onderzocht. Op kasstandstaatjes begin- en eindvoorraad zegels ver melden. Dit zou dubbel werk zijn, want de chef heeft de da gelijkse begin- en eindvoor raad vermeld staan in zijn zegel stand-bl oc Gemalen amandelen verko pen voor de feestdagen. Gemalen amandelen zijn, ge zien het directe kleurverlies, onverkoopbaar. 1. Stempel koffie gebruiken voor ongeldig maken zegel boekjes. Dit idee is reeds eerder in gediend. Kaartsysteem van deksels van bonbondozen volgens prijzenboekje. voor alle prijs kaartjes. Voorkomt lang zoeken. Ook dit idee is reeds enige malen ingediend. Het ma ken van een dergelijk kaart systeem is zeer goed, mits men het goed bijhoudt. Monsterdoos gevuld met al lerlei zoutjes op zichtbare plaats. Een dergelijke doos is in enkele gevallen wel te ma ken, maar in het algemeen is het onuitvoerbaar. 3813. Toeslag op loon, ieder jaar oplopend, bij langer dienst verband. Een extra spaarbedrag bij langer dienstverband is ver schalende malen besproken. Er is echter nog nooit toe overgegaan omdat er ook bezwaren aan verbonden zijn. Ongenummerd 1. Lijst voor opnemen papier- voorraad. Het opnemen van voorraad volgens een administratieve volgorde is foutief. Dit moet geschieden volgens de volg orde waarin de artikelen ter plaatse liggen. Ongenummerd 2. Kasstandbloc met ruimte voor aftrek zegels. Dergelijke bloes zijn reeds in druk en zullen binnenkort naar de filialen gezonden worden. Ongenummerd 3. Inhoud op koekkist vermel den. De instructie luidt dat de Zaanzending eerst uitge pakt en gecontroleerd moet worden en dat er dan pas van verkocht mag worden. Ongenummerd 4. Kaartje in wijkboekje met artikelen welke de klant wenst ter aanvulling voor het bedrag aan zegels. Niet mogelijk in verband met de bestelling die de klant reeds heeft opgegeven. -141932. Etiketten wijnsoorten in schrift plakken met korte vermelding er onder, soort, gebruiksaanwijzing en prijs. Dit schrift gebruiken in de wijk. Wordt onderzocht; is voor dit seizoen echter te laat. Beloning 10. 1363. In notitieboekje wijnmer- ken plakken met daaronder een korte beschrijving van soort, prijs, etc. Zie antwoord op idee no. 441932. Beloning 10. Ongenummerd 5. Bij ZB's buiten ringen aan brengen om honden van de klanten aan vast te leggen. Wordt reeds in onze nieuw ste filialen toegepast. Ongenummerd 6. Carbonvelletjes om vinger toppen, teneinde zegelboek jes ongeldig te maken. Om practische redenen niet uitvoerbaar. Ongenummerd 7. Eigen gemaakt rolstempel voor ongeldig maken van zegelboekjes. Dit stempel is door de pri mitieve vorm niet bruikbaar voor algemeen gebruik. Aanmoedigingspremie 5.-. 3436. Ter voorkoming van plet ten van vleeswaren een extra schaaltje er over. Is inderdaad goed, maar voor dit artikel veel te kost baar. 3437. Monsterplanken via schar- In ons Novembernummer beloofden wij, thans een artikel te plaatsen over het 30-jarig bestaan van ons muziek corps. Tot onze spijt moet dit door plaatsgebrek achterwege blijven. Hier boven een foto van de trompettist Deel. gen. 1 November was voor de familie De Wilt wel een bijzondere dag. De heren Andreas en Arnoldus herdachten op die datum het feit, dat zij 25 jaar by A.H. in dienst waren. Zoals gebruikelijk vond de huldi ging door onze Directie plaats ten huize van genoemde jubilarissen. Zij werden niet alleen onderschei den met het Kruis van Verdien ste maar ontvingen tevens uit de handen van onze heer G. Heijn het gebruikelijke cadeau. Aan beide heren werd het diploma van Han del en Nijverheid uitgereikt door de heer Ter Wee. Ook de dames echtgenoten wer den niet vergeten, zij ontvingen als herinnering aan deze dag een fraaie bijouterie-doos. Als bijzonderheid zij nog vermeld, dat de heer André reeds 18 jaar chef is, thans te Ginneken. Arnold, die destijds de zaak van zijn vader overnam, is reeds 10 jaar chef te Dongen. Wij hopen dat onze jubilarissen nog vele jaren in goede gezond heid hun krachten mogen geven aan ons mooie A.H.-bedrijf. nieren dichtklapbaar, ge bruiken om holwerk in de wijk te vervoeren. Het hele assortiment kan hier niet in; daardoor niet uitvoerbaar. Bovendien heb ben lang niet alle filialen deze doos. 1. Fietsvlaggetjes ver strekken bij speciale ge legenheden. Opschrift: A.H. voor kwaliteit. 2. Vervolgstripverhaal voor de jeugd in Aller Hande. 1. Wordt onderzocht. 2. Idee zal uitgewerkt wor den. Beloning 10. Opplakvellen voor marga rine cadeaubonnen. De klant dient de bonnetjes op te plakken. Zodra de nieuwe cadeauwet van kracht wordt, zullen geen waardebonnen meer verstrekt worden bij mar garine. Op de vleeswaren prijslijst alles per 100 gram prijzen. De prijzen van sommige ar tikelen worden met opzet per andere eenheden aange geven, om aan te duiden per welke eenheid dit arti kel verkocht moet worden Carbonpapier van de debet- staten gebruiken en zo be sparen op de uitgaven van carbon. Wordt reeds door zeer vee' chefs gebruikt. Voor reken boekjes e.d. is normaal car bon echter noodzakelijk, om dat het andere carbon te dikwijls verwisseld zou moe ten worden. Bovendeksel van de doosjes chocolade in plaats van met carton met cellophaan af dekken. Zien doet verkopen. Het idee is echter voor diverse artikelen te kost- baar. Aanmoedigingspremie 5.- Van een oude „Edammer boom" een „worstboom' maken door omwikkelen van groen papier. Plankjes met rookworst omhangen. Houten Edammerbomen zijl practisch in geen enkel fi liaal meer aanwezig. Vleesmachinemes schoon maken met rol toiletpapier. Geeft geen vuile lappen en vermindert kans op onge lukken. De klanten zullen dit zeker niet erg hygiënisch vinden Op wijklijsten bovenaan een Z plaatsen bij klanten die zegels sparen ter controle op al of niet sparen. Nie' spaarders nog eens bewer ken. Het nut van dit idee is ons niet duidelijk. Prijskaartjes aangebracht op de binnenkant van bis cuitdeksels aan de achter zijde met staniol beplakken zulks om doorvetten te voorkomen. Is niet verkeerd, doch het is te bewerkelijk, zodat wc het niet algemeen kunne: voorschrijven.

Personeelsbladen | 1955 | | pagina 3