Hl Onze recepten NI^OO RECEPTENINDEX allerhande 41 94 HOOFDGERECHT 84 Vlees 53 93 77 127 88 97 HAPJE 47 28 107 124 104 117 58 126 55 47 108 27 38 31 109 41 58 23 25 Vis 24 38 76 NAGERECHT 79 Meringues met hazelnootcrème 129 44 GEBAK 32 88 91 75 85 123 61 61 29 17 35 44 62 el 124 tl 33 75 7 Ovenschotel met kabeljauw, witlof en mosterdroom Online boodschappen doen? De meeste ingrediënten voor de recepten uit deze Allerhande zijn verkrijgbaar via de webwinkel. ah.nl/onlinebestellen Zoeken naar recepten Op ah.nl/allerhande vind je meer dan 20.000 inspirerende recepten. Met het handige zoeksysteem heb je het gerecht waar je zin in hebt zo gevonden. Testen Alle recepten in deze Allerhande zijn grondig getest op de hoeveelheid ingrediënten, kook- en oventijden, smaak en uiterlijk van het gerecht. Oventijden De aangegeven oventijden zijn bedoeld voor een elektrische oven. Het zijn indicaties: de exacte tijd varieert per oven. Appel-haverbolletjes Appelmuffins met rozijnen Appel-stoofperenplaattaart met custard gram milliliter Uitleg symbolen Zonder vlees/vis Vegetarisch Veganistisch Glutenvrij /ÖT Lactosevrij Olie beperkt verkrijgbaar Van sommige producten is op dit moment beperkt voorraad. In plaats van zonnebloem- of arachideolie kun je in veel recepten ook milde olijfolie of koolzaadolie gebruiken. Om te frituren kun je het beste wokolie, frituurvet of frituurolie nemen. Antipasti borrelbrood Basisrecept bladerdeegbakjes £2 105 Blauwekaas- en stoofpeervulling I? 105 Feta- en paprikavulling 105 Worst- en appelvulling 105 Zalm- en rodebietvulling Camembert uit de oven met gekruide nootjes en brood JS Paprika-fetadip en artisjok-kaasdip uit de oven JS Blondies met speculooskoek Bretonse appeltaart met speculaasbodem Pompoencake met peren en vanilleroom Pumpkin spice cheesecake VEGA TIP Bij veel recepten staat een vega tip om het gerecht vegetarisch te maken. De tags bij het recept (zoals gezond, budget of glutenvrij) zijn dan niet altijd meer van toepassing. staan aangegeven, kan het recept niet binnen een lactosevrij of glutenvrij dieet worden aangeraden. Het is mogelijk dat deze producten worden geproduceerd in een omgeving waar lactose en/of gluten verwerkt worden. Deze producten zouden daarom sporen van lactose en/of gluten kunnen bevatten. Wij adviseren je om ook altijd de allergie-informatie op de verpakking te lezen. Hierop staat de meest recente allergie-informatie, na eventuele ingrediëntswijzigingen in het product. Albert Heijn en MPG. kunnen op geen enkele wijze aansprakelijk worden gehouden voor enigerlei schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of in enig opzicht verband houdt met het bereiden van de geselecteerde receptuur. KCURMCVK BIJGERECHT Pastinaakgratin met blauwe kaas S> M DRANKJE 101 Cranberry-gembermocktail Aardappelblokjes met worstjes, groenten en truffelmayonaise 4ftft Boeuf bourguignon met geroosterde spruiten Erwtensoep uit de oven Frikadel pan Gepofte-aardappelstamppot met geroosterde paddenstoelen en spek 4C Hachee uit de oven met rodekoolsalade, geroosterde appeltjes en friet Herfststamppot met spruitjes, pompoen en gehaktballen Zuurkool carbonara’ met kaaskrokantjes Zuurkoolovenschotel met ham en aardappelschijfjes jST Gevulde pompoen met couscous en pesto 8 Knolselderij'shoarma’ met platbrood en bietensalade Lasagne met prei en mozzarella 8 Maaltijdsalade met gepofte pastinaak en feta Visstoof met tomaat, peterseliewortel en rode wijn Gevogelte Kippenpoten uit de oven met petjel Kipstoof met abrikoos, winterpeen en amandel g ml mg milligram min. minuut sec. seconde Tortizza’s met tofugehakt, paprika en geraspte kaas 8 Vegetarisch Gestoofde linzen met vega worst en selleriesalade d Traybake van kip, pastinaak, winterpeen en oude kaas Traybake van pastinaakfrietjes, kip, paksoi en shiitake tiï Zonder vlees/vis Gevulde portobello’s met pompoen- puree, pastinaak- en knolselderijfriet 8 Paddenstoelenfrittata met gegrilde groente en brood 8 Plaattaart met rode biet, druiven, brie en pastinaaksalade 8 Ravioli ovenschotel met paddenstoelen en bloemkool I? Tortelliniovenschotel 8 2Sjaar? laatje legitimatie zien! 18 Jaar verkopen wij geen alcohol Uitleg tags bij de recepten De tag vegetarisch/veganistisch is uitsluitend van toepassing bij gebruik van de genoemde (merk)producten. 8 ZONDER vlees/vis) Dit gerecht bevat geen vlees, vis of gevogelte, maar kan wel kaas met dierlijke stremsels, dierlijke producten (zoals gelatine en dierlijk vet), zuivel en/of eieren bevatten. (VEGETARISCH Dit gerecht bevat geen vlees, vis, gevogelte en kaas met dierlijke stremsels en geen dierlijke bijproducten zoals gelatine en dierlijk vet. VEGANISTISCH Dit gerecht bevat geen dierlijke producten, dus ook geen zuivel en/of eieren. (GEZONp Dit gerecht is gebaseerd op de Schijf van Vijf. Kijk voor meer informatie op voedingscentrum.nl. (GLUTENVRIJ jjT (LACTOSEVRIJ De tag glutenvrij/lactosevrij is uitsluitend van toepassing bij gebruik van specifieke producten van het Albert Heijn Huismerk, tenzij er een ander merk wordt vermeld. De met dit label aangemerkte recepten kunnen uitsluitend lactosevrij of glutenvrij worden bevonden indien men zich strikt aan de geboden lactosevrije of glutenvrije producten houdt. Indien andere producten gebruikt worden dan in de receptuur Paddenstoelenstoof met zoete aardappel 8 Pizza met tomatensaus en mozzarella 8 Pompoenrisotto uit de oven 8 Surinaams-Friese ovenschotel met bonenballetjes 8 Traybake van pompoen, gnocchi en honinggeitenkaas 8 Vega ‘shepherds pie’ met pastinaak en champignons 8 Vegetarische burrito’s met vegan kipstuckjes 8 Veganistisch Bonenstoof met tijm en miso tft Pompoensoep met kikkererwten V Romige pompoenlasagne met cavolo nero en knolselderij jfT Traybake van bonen, mais en tofu met wraps Jft Maten, gewichten en afkortingen afgestreken eetlepel kilo kilogram afgestreken theelepel

Allerhande | 2022 | | pagina 7