Onze recepten Hl ivJ NI^OO V allerhande VI g ml RECEPTENINDEX ONTBIJTGERECHT 135 22 F f. 122 30 122 120 122 72 LUNCHGERECHT 82 54 BIJGERECHT 120 54 97 59 70 82 54 Zalm 'puttanesca' 95 50 17 TUSSENDOORTJE 24 87 Cruesli-notenbars met abrikozen 59 63 70 122 50 59 29 50 21 43 73 HOOFDGERECHT Vlees 72 82 31 32 121 41 20 Vis 121 28 72 el 23 tl 120 124 7 Bietensalade met bloemkoolrijst, geitenkaas en pistache 0 Broodje tonijnsalade met mais Hollandse groentesoep met spek Lunchsalade met groene appel, gerookte zalm en croutons Rösti met spek en sperziebonen salade Tapsi (Koerdische ovenschotel) I Traybake van aardappel, gehakt balletjes, spitskool en wortel I Sticky-chickenbowl Tagliatelle met kipgehakt en pesto- courgettesaus Uitleg symbolen Zonder vlees/vis Vegetarisch Veganistisch Glutenvrij /ÖT Lactosevrij Gevulde courgette met garnalensalade Witlofsalade met bleekselderij, appel en walnoten 0 Risotto met pompoen en rozemarijn Romige vegan witlofsoep Online boodschappen doen? De meeste ingrediënten voor de recepten uit deze Allerhande zijn verkrijgbaar via de webwinkel. ah.nl/onlinebestellen Zoeken naar recepten Op ah.nl/ allerhande vind je meer dan 20.000 inspirerende recepten. Met het handige zoeksysteem heb je het gerecht waar je zin in hebt zo gevonden. Testen Alle recepten in deze Allerhande zijn grondig getest op de hoeveelheid ingrediënten, kook- en oventijden, smaak en uiterlijk van het gerecht. Oventijden De aangegeven oventijden zijn bedoeld voor een elektrische oven. Het zijn indicaties: de exacte tijd varieert per oven. gram milliliter Olie beperkt verkrijgbaar Van sommige producten is op dit moment beperkt voorraad. In plaats van zonnebloem- of arachideolie kun je in veel recepten ook milde olijfolie of koolzaadolie gebruiken. Om te frituren kun je het beste wokolie, frituurvet of frituurolie nemen. vega tip Bij veel recepten staat een vega tip om het gerecht vegetarisch te maken. De tags bij het recept (zoals gezond, budget of glutenvrij) zijn dan niet altijd meer van toepassing. staan aangegeven, kan het recept niet binnen een lactosevrij of glutenvrij dieet worden aangeraden. Het is mogelijk dat deze producten worden geproduceerd in een omgeving waar lactose en/of gluten verwerkt worden. Deze producten zouden daarom sporen van lactose en/of gluten kunnen bevatten. Wij adviseren je om ook altijd de allergie-informatie op de verpakking te lezen. Hierop staat de meest recente allergie-informatie, na eventuele ingrediëntswijzigingen in het product. Albert Heijn en MPG. kunnen op geen enkele wijze aansprakelijk worden gehouden voor enigerlei schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of in enig opzicht verband houdt met het bereiden van de geselecteerde receptuur. Snijbonenstamp met rode ui en oude kaas KtUiMUK 3 x plantaardige variatie op yoghurt Appeltaart-havermoutontbijt V Havermoutontbijtshake met banaan en pindakaas V Vegan havermoutpap met framboos Gekaramelliseerde witlof met krieltjes en worst I Mueslibol met banaan en amandel- pasta V Noedels met Japanse wokgroente V Quinoasalade met hüttenkase en granaatappelpitjes V Sandwich met kipfilet en avocado Snel roerei met volkorentoast, tomaat en bieslook V Vegetarische lunchwraps met tzatziki V Wraps met tonijn, roomkaas en rodekool Gepofte aardappel met chili con carne en geroosterde prei I Knolselderijlasagne met gehakt en mozzarella Aardappelsalade met bleekselderij en ansjovismayo Andijviestamppot met geroosterde pompoen en tonijn I Stoof met krieltjes en kabeljauw Gevogelte Rijst met kip, geroosterde bloemkool en tomatensalsa I Vegetarisch Gebakken rijst met komkommer in het zuur Vl Heerlijke rossige rijst met zoete geroosterde paprika, rode uien, bonen, feta laurier V Linzen-bonenstoof met tortillachips V Paprikasoep met tomaat en knapperige tortillareepjes V Pasta pesto met bloemkool V Vegaballetjes met tomatensaus en aardappelpuree V Zonder vlees/vis Pasta met broccoli en kaas-broodkruim 83 Veganistisch Aardappelpuree met gebakken spitskool, kikkererwten en tomaat I Pompoensoep met volkorentoast V Rijst uit de oven met tomaat, artisjok en witte bonen I mg milligram min. minuut sec. seconde Quesadilla’s met zwartebonenstoof en bloemkool-paprikasalade 8 Ravioli in paprika-tomatensaus met basilicum 8 25 jaar? laat je legitimatie zienl 18 Jaar verkopen w|j geen alcohol Uitleg tags bij de recepten De tag vegetarisch/veganistisch is uitsluitend van toepassing bij gebruik van de genoemde (merk)producten. 8 ZONDER VLEES/Vp Dit gerecht bevat geen vlees, vis of gevogelte, maar kan wel kaas met dierlijke stremsels, dierlijke producten (zoals gelatine en dierlijk vet), zuivel en/of eieren bevatten. (VEGETARISCH Dit gerecht bevat geen vlees, vis, gevogelte en kaas met dierlijke stremsels en geen dierlijke bijproducten zoals gelatine en dierlijk vet. V VEGANISTISCH Dit gerecht bevat geen dierlijke producten, dus ook geen zuivel en/of eieren. (GEZONp Dit gerecht is gebaseerd op de Schijf van Vijf. Kijk voor meer informatie op voedingscentrum.nl. (glutenvrij (lactosevrij) De tag glutenvrij/lactosevrij is uitsluitend van toepassing bij gebruik van specifieke producten van het Albert Heijn Huismerk, tenzij er een ander merk wordt vermeld. De met dit label aangemerkte recepten kunnen uitsluitend lactosevrij of glutenvrij worden bevonden indien men zich strikt aan de geboden lactosevrije of glutenvrije producten houdt. Indien andere producten gebruikt worden dan in de receptuur Maten, gewichten en afkortingen afgestreken eetlepel kilo kilogram afgestreken theelepel

Allerhande | 2022 | | pagina 7