Onze recepten NI^OO RECEPTENINDEX allerhande ONTBIJTGERECHT 55 93 45 55 VOORGERECHT 115 61 43 28 139 84 22 103 28 Vlees 103 77 39 102 103 75 33 22 64 84 33 51 61 47 33 Vis 22 37 22 76 114 33 4 4 72 48 85 73 el tl 7 Veganistisch 69 Kikkererwtenpuree met bleekselderij, wortelpeterselie en amandel tff Pakketjes met mosselen, zalm en venkel Wraps met garnalen, ananas en crème fraiche Online boodschappen doen? De meeste ingrediënten voor de recepten uit deze Allerhande zijn verkrijgbaar via de webwinkel. ah.nl/onlinebestellen Zoeken naar recepten Op ah.nl/ allerhande vind je meer dan 20.000 inspirerende recepten. Met het handige zoeksysteem heb je het gerecht waar je zin in hebt zo gevonden. Testen Alle recepten in deze Allerhande zijn grondig getest op de hoeveelheid ingrediënten, kook- en oventijden, smaak en uiterlijk van het gerecht. Oventijden De aangegeven oventijden zijn bedoeld voor een elektrische oven. Het zijn indicaties: de exacte tijd varieert per oven. 71 Noedelsalade met aubergine, prei, munt en cashewnoten Aardbeienyoghurtijs met limoen en anijs Frambozensorbet Kersensorbet gram milliliter Uitleg symbolen Zonder vlees/vis Vegetarisch Veganistisch Glutenvrij /ÖT Lactosevrij Olie beperkt verkrijgbaar Van sommige producten is op dit moment beperkt voorraad. In plaats van zonnebloem- of arachideolie kun je in veel recepten ook milde olijfolie of koolzaadolie gebruiken. Om te frituren kun je het beste wokolie, frituurvet of frituurolie nemen. VEGA TIP Bij veel recepten staat een vega tip om het gerecht vegetarisch te maken. De tags bij het recept (zoals gezond, budget of glutenvrij) zijn dan niet altijd meer van toepassing. staan aangegeven, kan het recept niet binnen een lactosevrij of glutenvrij dieet worden aangeraden. Het is mogelijk dat deze producten worden geproduceerd in een omgeving waar lactose en/of gluten verwerkt worden. Deze producten zouden daarom sporen van lactose en/of gluten kunnen bevatten. Wij adviseren je om ook altijd de allergie-informatie op de verpakking te lezen. Hierop staat de meest recente allergie-informatie, na eventuele ingrediëntswijzigingen in het product. Albert Heijn en MPG. kunnen op geen enkele wijze aansprakelijk worden gehouden voor enigerlei schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of in enig opzicht verband houdt met het bereiden van de geselecteerde receptuur. Gingerbeermocktail met mango en munt /OT Komkommercocktail met sereh 4OÏ Limoncello blush Mocktail van rozenlimonade met blauwe bessen Jfjff Zomerse aardbei-kokoslimonade ttiiiatK Aardappelsalade met makreel en venkel 40 Gegrilde zalmfilet met broccoli- couscoussalade Bloemkoolsalade met amandel en ricotta 8 40 Bramen-muntjam 40 Coleslaw van spitskool met sperziebonen 4" Courgettekoekjes met srirachadip 8 Gegrilde kipkluifjes met gochujang tff Gegrilde spitskool met misoglaze en cashewdressing V Groene salade met croutons en blauwekaasdressing (3 Makkelijke tzatziki Portobello 'caprese' 4f Salsa van ananas, jalapeno en rode ui Snelle muhammara JÏT Biefstuk met pesto, aardappelschijfjes en tomatensalade Braadworst met krieltjes en appel- kidneybonensalade Gevulde courgette met gehakt, zwarte bonen, paprika en mais Gevulde-pastasalade met roomkaas Lauwwarme tomatensalade met orzo, parmaham en pijnboompitten JÏT Gevogelte 139 Pastasalade met spitskool, kip en nectarine g ml mg milligram min. minuut sec. seconde 68 Traybake van kip, krieltjes, courgette en paprika Vegetarisch Doperwten-tuinbonensalade met falafel op Libanees brood d Gegrilde-courgettesoep met munt en yoghurt Rijstsalade met geitenkaas, bloemkool en sinaasappel-sesamdressing 8 Zonder vlees/vis 147 Galette met tomaten en gruyère 8 67 Volkorenpastasalade met kikkererwten, tomaat en mozzarella 8 139 Ontbijtijsjes met yoghurt en granola LUNCHGERECHT Bagel met ei, spinazie en pesto 8 Ciabattina met aubergine, tomaat en geitenkaas 8 Tramezzini met zalm 116 Salade van venkel, babyromaine en eendenborst met bramen dressing 40 57 Snelle groene gazpacho met peterselie HOOFDGERECHT 41 Pastasalade met geroosterde- paprikasaus tff BIJGERECHT Snelle 'tapenade' van tomaat, basilicum en kappertjes 40 Vegetarische wraps 8 Wraps van de bbq NAGERECHT 114 Tartelettes met frambozen, serehroom en pistache HAPJE Rijstballetjes met tonijn Worstenbroodjes Zoete-aardappeltoast met groene asperges en gerookte zalm 4" DRANKJE 2Sjaer? laatje legitimatie zien! 18 Jaar verkopen wij geen alcohol Uitleg tags bij de recepten De tag vegetarisch/veganistisch is uitsluitend van toepassing bij gebruik van de genoemde (merk)producten. 8 ZONDER VLEES/VÏ?) Dit gerecht bevat geen vlees, vis of gevogelte, maar kan wel kaas met dierlijke stremsels, dierlijke producten (zoals gelatine en dierlijk vet), bevatten. (VEGETARISCH Dit gerecht bevat geen vlees, vis, gevogelte en kaas met dierlijke stremsels en geen dierlijke bijproducten zoals gelatine en dierlijk vet. VEGANISTISCH Dit gerecht bevat geen dierlijke producten, dus ook geen zuivel en/of eieren. (GEZONp Dit gerecht is gebaseerd op de Schijf van Vijf. Kijk voor meer informatie op voedingscentrum.nl. (GLUTENVRIJ (lactosevrij) De tag glutenvrij/lactosevrij is uitsluitend van toepassing bij gebruik van specifieke producten van het Albert Heijn Huismerk, tenzij er een ander merk wordt vermeld. De met dit label aangemerkte recepten kunnen uitsluitend lactosevrij of glutenvrij worden bevonden indien men zich strikt aan de geboden lactosevrije of glutenvrije producten houdt. Indien andere producten gebruikt worden dan in de receptuur 4 Perzikensorbet 4Üïf 28 S'mores met aardbeien en chocolade 57 Watermeloenlolly's 40Ï GEBAK Maten, gewichten en afkortingen afgestreken eetlepel kilo kilogram afgestreken theelepel

Allerhande | 2022 | | pagina 7