H 1 Onze recepten Nl^üO RECEPTENINDEX allerhande ONTBIJTGERECHT LUNCHGERECHT 46 37 143 79 65 48 Rodekoolsalade met Libanees brood 73 44 125 103 47 17 Vegan salade met mais en kipstuckjes 37 HAPJE 16 VOORGERECHT 101 HOOFDGERECHT DRANKJE Vlees 61 69 24 20 Vis 86 21 7 31 Scrambled tofu met bieslook op toastCD 31 Vegan ontbijtmuffin met frambozen CD Rood-met-witte-stippensoep Toast met vunasalade, avocado en dille Noedels met sticky sriracha aubergine, cashewnoten en garnalen Tortelloni met tomaat, courgette en sardines Vegetarisch 87 Aubergine uit de oven met feta, muntrijst en tomatensaus (G) 23 Hartige taart van filodeeg met rode ui, bloemkool en geitenkaas Gevogelte 15 Falafelbowl met riso, tuinerwten, munt en kip-hummus (G) 106 Rode-linzensoep met paprika-muntolie (Mercimek Qorbasi) CD Broodje vegan eiersalade Pitabroodje met plantaardige kip-kerriesalade 'Pizzabroodje' met tomaten- rucolasalade Biefstuk tagliata met parmezaanfriet en groene salade met courgette (G) Tagliatelle met gegrilde courgette, worst Veganistisch 25 Aardappel-auberginecurry met pinda (G) (G) 109 Groene smoothie met spinazie, peer en gember (G) 137 Crispbread met zuivelspread, radijs en ei 41 Vegan minipizza (G) met kikkererwtensalade (G) Kroketburger met mosterdmayo en komkommersalade Rigatoni met romige saus, plantaardige balletjes en venkel (G) Tortilla met cashewspread, quinoa en geroosterde broccoli CD Veldbonenburger met rode ui en zoete- aardappelfriet CD Online boodschappen doen? De meeste ingrediënten voor de recepten uit deze Allerhande zijn verkrijgbaar via de webwinkel. ah.nl/onlinebestellen Zoeken naar recepten Op ah.nl/ allerhande vind je meer dan 19.000 inspirerende recepten. Met het handige zoeksysteem heb je het gerecht waar je zin in hebt zo gevonden. Testen Alle recepten in deze Allerhande zijn grondig getest op de hoeveelheid ingrediënten, kook- en oventijden, smaak en uiterlijk van het gerecht. Oventijden De aangegeven oventijden zijn bedoeld voor een elektrische oven. Het zijn indicaties: de exacte tijd varieert per oven. afgestreken eetlepel kilogram afgestreken theelepel gram milliliter VEGA TIP Bij veel recepten staat een vega tip om het gerecht vegetarisch te maken. De tags bij het recept (zoals gezond, budget of glutenvrij) zijn dan niet altijd meer van toepassing. staan aangegeven, kan het recept niet binnen een lactosevrij of glutenvrij dieet worden aangeraden. Het is mogelijk dat deze producten worden geproduceerd in een omgeving waar lactose en/of gluten verwerkt worden. Deze producten zouden daarom sporen van lactose en/of gluten kunnen bevatten. Wij adviseren je om ook altijd de allergie-informatie op de verpakking te lezen. Hierop staat de meest recente allergie-informatie, na eventuele ingrediëntswijzigingen in het product. Op deze pagina aangegeven met: CD CG kg tl KtUIMttK Uitleg tags bij de recepten De tag vegetarisch/veganistisch is uitsluitend van toepassing bij gebruik van de genoemde (merk)producten. (zonder VLEES/VIS] Dit gerecht bevat geen vlees, vis of gevogelte, maar kan wel kaas met dierlijke stremsels, dierlijke producten (zoals gelatine en dierlijk vet), zuivel en/of eieren bevatten. (VEGETARISCH Dit gerecht bevat geen vlees, vis, gevogelte en kaas met dierlijke stremsels en geen dierlijke bijproducten zoals gelatine en dierlijk vet. (VEGANISTISCH Dit gerecht bevat geen dierlijke producten, dus ook geen zuivel en/of eieren. (gezond) Dit gerecht is gebaseerd op de Schijf van Vijf. Kijk voor meer informatie op voedingscentrum.nl. (lactosevrij) (glutenvrij) De tag lactosevrij/glutenvrij is uitsluitend van toepassing bij gebruik van specifieke producten van het Albert Heijn Huismerk, tenzij er een ander merk wordt vermeld. De met dit label aangemerkte recepten kunnen uitsluitend lactosevrij of glutenvrij worden bevonden indien men zich strikt aan de geboden lactosevrije of glutenvrije producten houdt. Indien andere producten gebruikt worden dan in de receptuur en parmezaan Traybake van venkel, worstballetjes en aardappel CG (T) Wraps met gehakt en rauwkost 133 Paprika-tomatensoep met geitenkaas- pesto 85 Shakshuka met gegrilde aubergine, zoete aardappel en bosui (g) CD 19 Spinaziesoep met kokosmelk 53 Stamppot met rode biet, geitenkaas en gekaramelliseerde sjalotten CG g ml mg milligram min. minuut sec. seconde Albert Heijn en MPG. kunnen op geen enkele wijze aansprakelijk worden gehouden voor enigerlei schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of in enig opzicht verband houdt met het bereiden van de geselecteerde receptuur. Zonder vlees/vis Frittata met aardappel, kaas, kerrie en paprika (G) Open lasagne met pesto, ricotta en Italiaanse groente Ovenpasta met krokant gebakken courgette Aubergine uit de oven met kruidige rulstukjes en aardappelpartjes (G) CD Gelette met paddenstoelengehakt en paprika CD Gemarineerde bloemkoolsteak 25 jaar? laat je legitimatie zianl 18 jaar verkopen wjj geen alcohol Maten, gewichten en afkortingen el 57 47

Allerhande | 2022 | | pagina 7