H I Onze recepten Nmo allerhande /J j RECEPTENINDEX 35 ONTBIJTGERECHT 43 32 91 57 113 105 137 57 71 101 51 25 115 30 43 tomatensaus HAPJE 85 43 58 21 75 HOOFDGERECHT 37 75 Vlees 44 75 Gehaktballen in tomatensaus met 58 76 38 34 48 GEBAK 31 104 36 4 130 69 29 49 65 125 Tulband met cheesecakevulling 61 67 112 48 DRANKJE 111 76 Volkorenenchilada’s met tomaat 107 en gehakt Vis 106 58 117 23 109 102 39 108 19 130 103 7 r£ Overnight oats met noten en abrikozen Peer-banaansmoothie met yoghurt G Spinaziepancakes met fruit en yoghurtsaus Vegan ontbijtcake met bessen en noten (T) pecannoten Wortelwraps met geitenkaas knolselderijpuree Gezonde boerenkoolstamppot (G Gezonde chili con carne (G Hachee met rodekool en aardappelpuree (G ‘Hete bliksem’ met pastinaak en tartaar (G Rijstnoedels met biefstuk, wokgroente en oestersaus (G Snijbonenstamppot met prei en tartaar (G CD Traybake van krieltjes, winterpeen en worst Online boodschappen doen? De meeste ingrediënten voor de recepten uit deze Allerhande zijn verkrijgbaar via de webwinkel. ah.nl/onlinebestellen Zoeken naar recepten Op ah.nl/allerhande vind je meer dan 20.000 inspirerende recepten. Met het handige zoeksysteem heb je het gerecht waar je zin in hebt zo gevonden. Testen Alle recepten in deze Allerhande zijn grondig getest op de hoeveelheid ingrediënten, kook- en oventijden, smaak en uiterlijk van het gerecht. Oventijden De aangegeven oventijden zijn bedoeld voor een elektrische oven. Het zijn indicaties: de exacte tijd varieert per oven. afgestreken eetlepel kilogram afgestreken theelepel Lasagne van flespompoen en kipgehakt Tajine met kip en abrikoos (G CD Volkoren fusilli met kalkoen in gram milliliter Gezond borrelhapje met zalmspread Gezonde nacho’s met pulled chicken Komkommer met hummus van tuinbonen (G CD Carrotcakekoekjes met roomkaas Koekjes met pindakaas en dadel Muffins met appel, kaneel en bosbessen VEGA TIP Bij veel recepten staat een vega tip om het gerecht vegetarisch te maken. De tags bij het recept (zoals gezond, budget of glutenvrij) zijn dan niet altijd meer van toepassing. staan aangegeven, kan het recept niet binnen een lactosevrij of glutenvrij dieet worden aangeraden. Het is mogelijk dat deze producten worden geproduceerd in een omgeving waar lactose en/of gluten verwerkt worden. Deze producten zouden daarom sporen van lactose en/of gluten kunnen bevatten. Wij adviseren je om ook altijd de allergie-informatie op de verpakking te lezen. Hierop staat de meest recente allergie-informatie, na eventuele ingrediëntswijzigingen in het product. Op deze pagina aangegeven met: CD (G kg tl KtUUMttK Uitleg tags bij de recepten De tag vegetarisch/veganistisch is uitsluitend van toepassing bij gebruik van de genoemde (merk)producten. (zonder VLEES/VIS] Dit gerecht bevat geen vlees, vis of gevogelte, maar kan wel kaas met dierlijke stremsels, dierlijke producten (zoals gelatine en dierlijk vet), zuivel en/of eieren bevatten. (VEGETARISCH Dit gerecht bevat geen vlees, vis, gevogelte en kaas met dierlijke stremsels en geen dierlijke bijproducten zoals gelatine en dierlijk vet. (VEGANISTISCH Dit gerecht bevat geen dierlijke producten, dus ook geen zuivel en/of eieren. <GEZON^ Dit gerecht is gebaseerd op de Schijf van Vijf. Kijk voor meer informatie op voedingscentrum.nl. (IactosevRJ (glutenvrij) De tag lactosevrij/glutenvrij is uitsluitend van toepassing bij gebruik van specifieke producten van het Albert Heijn Huismerk, tenzij er een ander merk wordt vermeld. De met dit label aangemerkte recepten kunnen uitsluitend lactosevrij of glutenvrij worden bevonden indien men zich strikt aan de geboden lactosevrije of glutenvrije producten houdt. Indien andere producten gebruikt worden dan in de receptuur Mocktail van grapefruit, tonic en jalapeno (G CD Dadelbonbons met notenpasta en roomkaas (G Gebakken ricotta met volkorencrackers Kiproerbak met sperziebonen en rijst (G CD Vegetarisch Aardappelfriet uit de oven met rauwkost (G Champignonsoep CD Groene lasagne met tuinerwten, spinazie en mozzarella Hutspot met geroosterde knolselderij (G Noedels met tofu en tahin CD Plaattaart met witlof, rode ui en walnoten Stamppot met groene groenten, dillesaus en hazelnoten (G Traybake van gnocchi, boerenkool en feta (G Vegetarische noedelsoep CD Winterse tomatensoep met Italiaanse kruiden Zonder vlees/vis 110 Minestrone met knolselderij g ml mg milligram min. minuut sec. seconde Veganistisch Curry van aardappel en wortel met volkoren flatbread Q Erwtensoep met crispy ui en roggebrood Q Geroosterde-pompoensoep Italiaanse bonensoep (ribollita) (T) Noedels met pindasaus en vegan kipstuckjes Pompoenstoof met volkorencouscous Vegan bonenstoof met volkorenwraps Q Albert Heijn en MPG. kunnen op geen enkele wijze aansprakelijk worden gehouden voor enigerlei schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of in enig opzicht verband houdt met het bereiden van de geselecteerde receptuur. Andijviestamppot met witvis en tomaat (G Bloemkoolrijst met garnalen en paprika (G CD Garnalen-tomatenstoof met cannellinibonen (G CD Gestoomde-groentebowl met tonijn en ei Q Ovenschotel met champignons en tonijn Traybake van zalm en vadouvan (G CD Volkorenpenne met zalm en spinazie'pesto’ Gevogelte Gebakken bloemkoolrijst met kip en ei 0 Gegrilde kipspiesjes met spruitjes en pijnboompitten Kip met geblakerde citroen en halloumi LUNCHGERECHT Bietenwrap met kip Q Frittata met pompoen en salie Toast met Hüttenkase, druiven en 25 jaar? laat je legitimatie zianl 18 jaar verkopen wjj geen alcohol Maten, gewichten en afkortingen el

Allerhande | 2022 | | pagina 116