f Hou jij van tradities? Dan kun je een tafel in kerstkleuren vast waarderen. Ga voor rood, groen en zilver, met een verrassend servies. KERSTTAFEL KLEURENFESTIJN EXTRA GROEN aller Een klassiek gedekte tafel is eigenlijk het tegenovergestelde van een moderne tafel - styling. We noemen: mooi bewerkte borden, een donker tafelkleed en versieringen in de bekende kerstkleuren. Eet smakelijk! Deze items geven sfeer aan de kerstdis. Een mooi kerststuk als centerpiece in het midden misstaat niet op de klassieke kersttafel. Maar er zijn meer manieren om los te gaan met dennentakken, maretakken, hulst, coniferen of andere groene planten. Enkele tips: leg her en der speels wat groene takjes op tafel vul kleine vaasjes met wat groen vouw de servetten niet, maar bind ze vast met een lint en een takje kerstgroen ertussen. De borden opmaken als een echte pro? Scan de QR-code voor de video op ons YouTube-kanaal en leer tips en simpele trucs voor een sterrengerecht met een dito finishing touch. AH Bord klassiek bloemen- print vanaf C 2.49 1 r Uit de spaaractie: RVS Tafelbestek <5-delig C 6.99 volle spaarkaart (25 zegels) Meer weten? Kijk op ah.nl/bestek. AH Soepkom klassiek bloemenprint 012 cm C 2.09 AH Kralenplacemat donkergroen C 3.49 AH Kerstarrangement met ledverlichting C' AH Rode en groene kaarsen 8 stuks C 2.99 I Placemat- servetset 4-delig. Kleuren donkergrijs en beige C 5.99 (zonder spaarkaart en op=op). Meer weten? Kijk op ah.nl/bestek. Tutti by Mistral Home Tafelkleed groen jacquard C 8.99 177

Allerhande | 2021 | | pagina 177