VOORWOORD Dag vakantie! De dagen van lang luieren en 'we zien wel wat we doen met eten' zijn voorbij Lekker aan de slag met werk, school en studie. Het zou fijn zijn als de kids dit jaar echt weer fulltime naar school mogen en we onze collega's weer vaker live kunnen zien. Toch is het altijd wennen om je draai te vinden na al die vrije weken. Zelf weet ik vaak even niet meer wat ik op tafel moet zetten. In deze Allerhande bieden we je van alles om weer in het ritme te komen, met je boodschappen en in de keuken. In 'Dag vakantie, hallo ritme' vind je geweldige, persoonlijke tips van lezers die het klappen van de zweep kennen. Van de vriezervoorraadin Excel bijhouden tot op zondag voor 3 dagen vooruitkoken. Daar kun je wat mee! Daarnaast delen onze culinair redacteuren ook hun slimme ideeën voor drukke doordeweekse dagen. Ook start bij ons thuis weer het voetbal seizoen waarbij alle 3 de kinderen op de gekste tijden (meestal rond etenstijd) het trainingsveld op mogen stappen. Mijn tip? Maak in het weekend een grote pan voedzame soep en zet die in de koelkast. Iedereen kan er op elk moment een kom uitscheppen. En lees de tips van Naomi Brinkmans, diëtist bij de KNVB, over eten voor en na het sporten. Enorm trots ben ik op onze samenwerking met de superenthousiaste tv-chef Hugo Kennis. Naast zijn programma's op het Allerhande YouTube-kanaal heeft hij ook in dit magazine zijn eigen rubriek: Hugo's kennis, waarin hij alles wat hij weet over een verse seizoensgroente met ons deelt. Dit keer gaat hij helemaal los over bloemkool. Al metal genoeg inspiratie om je draai weer te vinden en toch lekker en gevarieerd te eten! aller Tray bake van zoete aardappel, kip en courgette Het recept vind je op pag. 35 Welkom terug! Joyce B ierman we rkt al 18 jaar voor Albert Heijn en is verantwoordelijk voor Allerhande. Ze woont samen met haar man en 3 kinderen. Haar favoriete plek is de keuken, waar wordt gekookt, gegeten en bijgepraat.

Allerhande | 2021 | | pagina 3