Ife*k ONZE LEEUWINNEN Lineth: 'Sari op het veld behoeft weinig uitleg, ze is de beste keeper ter wereld. Buiten het veld is ze de steun en toeverlaat van de groep. We kunnen altijd bij haar terecht als we een luisterend oor nodig hebben.' Sari: 'Leuk om te horen. Ik kijk graag om me heen om te zien wie wat hulp kan gebruiken. Als iemand koffie wil drinken, sta ik daar altijd voor open.' Jackie 'Dus Saar drinkt veel koffie!' Sari: 'Lineth is onze snelle sprinter en Jackie is supersterk aan de bal. Verder doet Jackie lekker haar ding en gaat ze fluitend door de dag. Lineth is heel relaxed, als het vandaag niet komt, komt het morgen wel. Ondertussen weet ze heel goed waar ze mee bezig is.' Jackie 'Als we midden in een toernooi zitten, gaan we vrij snel weer over tot de orde van de dag. Dan feliciteren we elkaar, gaan daarna naar bed en de volgende dag weer door. Als we echt winnen, dan is het feest.' Lineth: 'We hebben een goed team om een feestje te bouwen. Maar verder geen details, die houden we lekker voor onszelf!' Lineth:'Ik hou van shoppen en van lunchen met teamgenoten of vriendinnen in de stad. Fijn als dat zo langzamerhand allemaal weer kan.' jmJ \i 'Ik heb bewust geen rituelen. Ben ook niet zo van de planning, dus dat zou niet werken bij mij Sari: 'Ik vind het leuk om te longboarden en koffie te drinken met vrienden. En ik hou van diamond painting (met steentjes tekeningen maken red.).' Jackie 'Ik ben bezig met mijn studie rechten en ik speel gitaar. Maar het liefst breng ik tijd door met vrienden en vriendinnen. Lekker eten met elkaar, daar kan ik echt van genieten.' allerhande 97 En elkaar? Hoe vieren jullie een overwinning? Wat doen jullie als jullie niet aan het voetballen zijn? JACKIE GROENEN (26) Geboren 7 december 1994 Huidige club Manchester United Bij Oranje sinds 2016 Positie middenvelder Interlands 69 Doelpunten 7 Albert Heijn is supporter van voetballend Nederland. Samen met de KNVB zetten we ons in voor een gezonde, sportieve en sterke toekomst voor iedereen. Lees meer op ah.nl/voetbal. r

Allerhande | 2021 | | pagina 97