GLUTENVRIJ Nóg beter Glutenvrije recepten Vrolijk Pasen Lekker duidelijk Da's makkelijk QtxhMrij allerhande105 Vezelrijk Knïckebröd Niet alleen staan er veel nieuwe glutenvrije producten in de schappen, ook het bestaande aanbod is onder de loep genomen. We hebben bij alle producten gekeken naar een zo goed mogelijke samenstelling. Ook vind je bij het nieuwe aanbod veel vezelrijke producten, zoals de vezelrijke macaroni en broodmix. Ga naar ah.nl/allerhande/glutenvrij glutenvrije nieuwe producten zijn inmiddels ontwikkeld en verkrijgbaar in de winkel en online. Van crackers tot bakmeel en van lasagne tot brownies. En het worden er alleen maar meer. Ontbijt- of brunchplannen met Pasen? Met American pancakes, knackebröd, broodmix, cakejes, crackers, Belgische wafels en nog veel meer lekkers uit het AH Glutenvrij-assortiment zet je een superbrunch op tafel. Zo wordt het voor iedereen een vrolijk en smakelijk Pasen. Fijn als je in de winkel in 1 oogopslag kunt zien dat een product glutenvrij is. Alle glutenvrije producten dragen het oranje logo met een doorgestreepte korenaar. Daarnaast hebben de producten die speci aal zijn ontwikkeld voor een glutenvrij dieet een nieuwe verpakking gekregen onder de nieuwe naam: AH Glutenvrij. Je vindt ze alle maal bij elkaar in het schap. Kan niet missen. Op ah.nl/allerhande/glutenvrij vind je ruim 1800 glutenvrije recepten, waaronder 750 hoofdgerechten. Dat is minstens 2 jaar inspiratie voor het avondeten! Dit heerlijke gerecht met kip en citroen vind je er ook. Maak op ah.nl een persoonlijk profiel aan en geef aan dat je glutenvrij eet, dan krijg je de info over alle nieuwe glutenvrije ontwikkelingen direct in je mailbox. AraeijiJTi fm

Allerhande | 2021 | | pagina 105