El Onze recepten RECEPTENINDEX Nl^i allerhi 7 ONTBIJTGERECHT 46 Mokka-havermout 43 Vegan-spekpancakes met ahornsiroop CD LUNCHGERECHT 46 Boerenkoolsalade met biet, ingelegde ui en geitenkaas 37 Broodje vegan hotdog met zuurkool en mosterdmayo CD 46 Tijgerbol vega filet americain met rode ui en plakjes ei 46 Winterpeen-walnootspread op naanbrood HOOFDGERECHT Vlees 59 Flexpizza met mozzarella en paddenstoelen of salami 71 Gnocchi met cavolo nero en varkensbraadworst 75 Groentesoep met spek 113 Spitskoolsoep met prosciuttoperline 70 Tweebonenstamppot met bacon 116 Wortel-gehaktballetjes met sperziebonen Vis 127 Fish chips 116 Linzensalade met warmgerookte zalm CD 116 Mezzi rigatoni met ansjovispangrattato CD Gevogelte 66 Volkorencouscous met kipgehaktballetjes en spinazieCD Vegetarisch 24 Aardappel-broccolisoep met volkoren-kruidencrostini 102 Gepofte knolselderij met geroosterde aardappelen en sla CD 73 Flutspot met vega balletjes 34 Lauwwarme maaltijdsalade met groentenuggets 102 Paddenstoelenstoof met aardappelpuree 16 Pittig tofugehakt met mie en paksoi CD 102 Pompoen-wortelrisotto met geitenkaas 20 Sticky tofu met groente en rijst 18 Tofu-pompoencurry CDCD 36 Traybake met vega balletjes en ovengroenten CD 39 Vega lasagne bolognese 74 Witlofplaattaart met rode ui en brie 60 Wraps met zwarte bonen, paprika en cottagecheese 54 Zoete aardappel met kikkererwten en rodekool 67 Zwarte-bonenburgers met quinoa, spruitjes en pittige tomatensalsa CD Zonder vlees/vis 56 Pasta met spinazie, gorgonzola en walnoten 69 Pita met falafel, zoetzure biet en knoflooksaus CD 99 Preitaart met oude kaasen pistachedeeg 65 Volkorenpasta met broccolisaus en witte kaas uit de oven 55 Witlofstamppot met Friese nagelkaas Veganistisch 4 Aardappelcurry met boerenkool en kokosmelk CD 38 Taco's met vegan pulled jackfruit CD BIJGERECHT 98 Rodebietrösti's met gebakken feta en avocadosalsa Online boodschappen doen? De meeste ingrediënten voor de recepten uit deze Allerhande zijn verkrijgbaar via de webwinkel.ah.nl/onlinebestellen Zoeken naar recepten Op ah.nl/ allerhande vind je meer dan 19.000 inspirerende recepten. Met het handige zoeksysteem heb je het gerecht waar je zin in hebt zo gevonden. Testen Alle recepten in deze Allerhande zijn grondig getest op de hoeveelheid ingrediënten, kook- en oventijden, smaak en uiterlijk van het gerecht. Oventijden De aangegeven oventijden zijn bedoeld vooreen elektrische oven. Het zijn indicaties; de exacte tijd varieert per oven. Maten, gewichten en afkortingen el afgestreken g gram eetlepel ml milliliter kg kilogram mg milligram tl afgestreken min. minuut theelepel sec. seconde Uitleg tags bij de recepten De tag vegetarisch/veganistisch is uitsluitend van toepassing bij gebruik van de genoemde (merk)producten. [ZONDER VLEES/VIS] Dit gerecht bevat geen vlees, vis of gevogelte, maar kan wel kaas met dierlijke stremsels, dierlijke producten (zoals gelatine en dierlijk vet), zuivel en/of eieren bevatten. [VEGETARISCH] Dit gerecht bevat geen vlees, vis, gevogelte en kaas met dierlijke stremsels en geen dierlijke bijproducten zoals gelatine en dierlijk vet. [VEGANISTISCH] Dit gerecht bevat geen dierlijke producten, dus ook geen zuivel en/of eieren. [GEZOND] Dit gerecht is gebaseerd op de Schijf van Vijf. Kijk voor meer informatie op voedingscentrum.nl. [lactosevrij] [glutenvrij] De tag lactosevrij/glutenvrij is uitsluitend van toepassing bij gebruik van specifieke producten van het Albert Heijn Huismerk tenzij er een ander merk wordt vermeld. De met dit label aangemerkte recepten kunnen uitsluitend lactosevrij of glutenvrij worden bevonden indien men zich strikt aan de geboden lactosevrije of glutenvrije producten houdt. Indien andere producten gebruikt worden dan in de receptuur staan aangegeven, kan het recept niet binnen een lactosevrij of glutenvrij dieet worden aangeraden. Het is mogelijk dat deze producten worden geproduceerd in een omgeving waar lactose en/of gluten verwerkt worden. Deze producten zouden daarom sporen van lactose en/of gluten kunnen bevatten. Wij adviseren je om ook altijd de allergie-informatie op de verpakking te lezen. Hierop staat de meest recente allergie-informatie, na eventuele ingrediëntswijzigingen in het product. Op deze pagina aangegeven met: CDCD Vega tip Bij veel recepten staat een vega-tip om het gerecht vegetarisch te maken. De tags bij het recept (zoals gezond, budget of glutenvrij) zijn dan niet altijd meer van toepassing. Albert Heijn en MPG. kunnen op geen enkele wijze aansprakelijk worden gehouden voor enigerlei schade, van welke aard dan ook, die voortvloeit uit of in enig opzicht verband houdt met het bereiden van de geselecteerde receptuur. KEURMERK

Allerhande | 2021 | | pagina 7