Heiden HET ELFTAL VAN MATTHIJS Plek in Nederland Ze zijn er weer: voetbalplaatjes! Met toffe weetjes Zo werkt het allerhande 31 'Het huis van mijn ouders, in Abcoude. Dat is de plek waar ik het liefst ben als ik in Nederland ben. Het eerste wat ik doe als ik thuiskom is m'n ouders, broertje en zusje knuffelen en lekker kletsen. Bij hen vind ik rust, liefde en lekker eten. Pizza en chips!' LACHEN 'Nu, haha! En ik moet vaak om onze hondjes Bella en Luna lachen. De een is een soort labrador en de ander een mix tussen een labrador en herders hond. Ze zijn 1 jaar. Hoe ze proberen met ons te praten, dat is supergrappig.' TALENT 'Het is heel makkelijk om nu te zeggen: voetballen. Maar ik denk dat ik vooral heel goed ben in hard werken. Alles wat ik doe, probeer ik voor de volle 100 procent te doen. Als ik tijdens een training een sprintje heb met een teamgenoot, wil ik gewoon winnen. Ik zal niet snel rustig aandoen.' De winterstop is gelukkig voorbij en onze voetballers hebben er weer zin in! En alle voetballiefhebbers staan ook in de startblokken. Want of je nou zelf het veld opgaat of gewoon groot supporter bent van je club of van Oranje, voetbal dóet wat met je. En zoals je van Albert Heijn gewend bent, zijn er in januari weer nieuwe voetbalplaatjes te sparen! Verzamel ze allemaal: van de Eredivisie en de KNVB-mannen en -vrouwen. Het voetbalalbum en de voetbalplaatjes zijn dit jaar vetter dan ooit! En we hebben ze nog een upgrade gegeven: je kunt nu meteen zien of jouw held een aanvaller, verdediger, middenvelder of keeper is. Ook staat bij elk plaatje een korte bio of weetje, waardoor je dus ook nog iets leert over elke voetballer. En: je kunt je album personaliseren. Sparen is simpel. Bij elke 10 aan boodschappen bij Albert Heijn krijg je 4 voetbalplaatjes. Dit jaar kun je in de AH Voetbal App bovendien je eigen plaatje maken: dan ben jij zelf de voetbalheld van jouw favoriete club! Daarvan krijg je er maar liefst 15 thuisgestuurd, om in je album te plakken en te showen op het schoolplein natuurlijk! Het voetbalplaatjes album is vanaf 4 januari in de winkel verkrijgbaar voor 1.49. Download de gratis AH Voetball App, spaar de plaatjes digitaal en maak je eigen voetbalplaatje!

Allerhande | 2021 | | pagina 31