Van koolhydraten word je dik is de belangrijkste maaltijd van de dag Wil je je volhouden don is het belangrijk dot je bent veronderen werkt het beste Wij dagen je uit! Én lekker én gezond én voordelig eten. Dat klinkt ds een enorme uitda^ng Maar het kan echt! We ontwikkelden een gezond weekmenu met ontbijt, lunch en avondeten. Een menu met heel veel gezonde Prijsfavorieten, voor mar per persoon per dag En voor die prijs kook je ook nog eens hotstikke lekker. Doe ook mee! Je vindt het weekmenu h het Beter Eten-magazine in de winkel en op <tfi.nl/betereten. Waar Nietwaar Tamara 'Wij zi ji vaak veel te streng voor onszelf. Beter is het naar je successen te kijken en mild te zijn als het even niet lukt. Wat kun je de volgende keer doen om het wél te laten slagen? Jezelf straffen geeft je een gevoel van falen. En dat werkt echt averechts' I I Waar I I Nietwaar Karhe: Van koolhydraten word je niet dik. je wordt dik als je meer energie opneemt dan je verbruikt. Maar. het is wél zo dat het voor veel mensen goed werkt om te minderen met koolhydraten als ze willen afvallen. Dat gaat vaak gemakkelijker dan heel mager eten of op een andere manier calorieën schrappen. Minder koolhydraten eten betekent vooral minder suiker (in snoep. koek. chocolade), min eter "witte granen" witbrood, witte pasta en rijst, cornflakes) en minder zoete draiken (frisdrank, vruchtenscp)' Waar Nietwaar Tciriara: Allerlei gewoon ten tegelijk veranderen lukt niet. Wie in januari wil afvallen. 3 keer per week gaat sporten, eerder naar bed wil en minder suiker gaat eten - en dat allemaal tegelijkertijd - zal binnen een pac weken terugvallen in oude gewoonten. Beter is 1 ding aan te pakken en als dat goed gaat. weer iets anders' Karine: AJIe 3 de hoofdmaaltijden zijn even belangrijk Het ontbijt is echter wél een goede start van de dag. zeker als je kiest voor een gezond ontbijt met zuivel, fruit of groenten, volkorengranen en iets te drinken. Maar als je geen trek hebt 's ochtends vroeg, kun je er ook voor kiezen wat later te ontbijten. AJs je maar voorkomt dat je het ontbijt compenseert door koek of andere snacks in de loop van de ochtend.' I IWaar Nietwaar 100

Allerhande | 2021 | | pagina 100