Het recept voor een bijzondere kerst H9HI HELPT! ^allerhande* Hoe maak je van de mooiste tijd van het jaar, de meest relaxte? Slim plannen, handig inkopen en hulp vragen. Maar het begint natuurlijk bij de meest bijzondere recepten kiezen! Op een kaartje Voorde kids B[_ Een bijzondere kerst staat R '"4 Je boodschappen ook op zondag thuisbezorgd Gewoon even appen 06 48 48 40 40 Garnalen Kalkoen lenngue Na het lezen van deze Allerhande toch nog wat inspiratie nodig? We hebben handige menukaartjes, die je vindt in onze winkels. Met alle kerstrecepten, van zelfgemaakt tot lekker makkelijk met behulp van Albert Heijn-producten. Ga met het boekje door de winkel en ontdek zo wat jij gaat maken met kerst! -i In deze kersteditie hebben we extra aandacht voor de kinderen. Met niet alleen de lekkerste kidsrecepten, maar ook leuke knutsel- en speeltips, zodat ze net iets langer aan tafel willen blijven zitten. Scan de QR-code voor alle kids-kerstrecepten! MfllES Dat ij h«t Ook deze bijzondere decembermaand staan we graag voor je klaar om je boodschappen makkelijk in huis te halen. We doen er alles aan om je daarin zo goed mogelijk te helpen. Daarom bezorgen we tijdelijk ook op zondagen en tweede kerstdag de boodschappen thuis. We verwachten wel extra drukte. Reserveer daarom je bezorgmoment spoedig en haal je houdbare producten al eerder in huis. Liever je boodschappen ophalen? Kies dan voor een Pick Up Point. Let wel op: vol is vol. Wat doe je als je culinaire vragen hebt over de bereiding van je diner tijdens kerst? Appen naar Allerhande Helpt! We zijn bereikbaar van zondag 20 december t/m zaterdag 26 december van 12.00 tot 20.00 uur op nummer 06 48 48 40 40. 0

Allerhande | 2020 | | pagina 6